Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

هفته گذشته ، این ستون گزارش شده در ادامه از هفته اول نسخه مجازی سال 2020 انجمن فروشندگان IP. خوشبختانه ، هفته دو کنفرانس به همان اندازه اکشن بود ، البته بدون تکرار مزه ویسکی بسیار خوشمزه و آموزنده که توسط افراد خوب در aplomb برگزار می شود خوب و نادر NYC. به جای آن به عنوان یک رویداد اجتماعی مجازی ، Trivia Night به میزبانی آن برگزار شد پیوند تیمی، با مجموعه ای معمول از س questionsالات مربوط به ورزش ، سرگرمی و تاریخچه توسط پرسشهای مخصوص IP که توسط تیم میزبان IP Dealmakers طراحی شده است ، تکمیل می شود. با هیئت مدیره ، همکار و Trivia Monster اوقات خوشی را سپری کرد جکی هاتر گرفتن افتخارات درود به تیم IP Dealmakers برای شناخت اهمیت رویدادهای اتصال در کنفرانس های صنعت و انجام همه تلاش خود برای ارائه انحرافات سرگرم کننده علی رغم چالش های انجام این کار به صورت مجازی. موفقیت نهایی یک کنفرانس این است که آیا این کنفرانس از نظر محتوایی ارائه می شود یا خیر. متخصصین مشغول وقت و منابع خود را برای شرکت در آن سرمایه گذاری می کنند زیرا می خواهند چیزی یاد بگیرند.

همانطور که انتظار می رفت ، محتوا در IP Dealmakers تحویل داده شد. مانند هفته گذشته ، انتقال دقیق همه اطلاعات از صفحه های هفته 2 در فضای این ستون غیرممکن است. اما ما می توانیم طعم و مزه از موضوعات داغ را ارائه دهیم ، به ویژه که آنها با ماهیت همیشه در حال تغییر IP ارتباط دارند. به طور خاص ، من می خواهم روی سه نکته مهم در پنلهای مختلفی که در طول هفته در آنها شرکت کردم تمرکز کنم. باز هم ، اینها فقط نمونه ای از بحث های گسترده و عمیقی است که هر هیئت در IP Dealmakers مطرح می کند. با این حال ، برای اهداف ما ، من می خواهم به سه نکته اصلی بحث از کنفرانس بپردازم که در طول سال ها نیز از موضوعات اصلی این ستون بوده اند – و قول می دهم که برای سال های آینده بخشی از بحث های ما باشد: 1) کوشش ، 2) محل برگزاری ، و 3) مجوز دادن.

اول ، سخت کوشی. همانطور که هیئت مدیره بودجه دادرسی برای موضوعات IP به درستی برجسته شده است ، تلاش و کوشش یکی از زمینه های کلیدی است که دارندگان IP می توانند از کمک هزینه کنندگان دعوا بهره مند شوند. با این فرض که بودجه دادرسی در حال تغییر مدل اقتضایی سنتی است ، وقتی که صحبت از انواع خاصی از دعاوی مربوط به ثبت اختراع می شود ، پیام واضحی درباره تلاش برای جامعه IP ارسال شد که از طرف هیئت مدیره بودجه دعوی ارسال شد. اول ، اینکه بنیانگذاران دعوا در توانایی های سخت افزاری خود سرمایه گذاری کرده اند و می کنند ، به ویژه در مورد مسائل مربوط به IP. دوم ، اینکه میزان دقت در فرصت های بالقوه بودجه اختراع ثبت اختراع مانند همیشه قوی باقی می ماند ، حتی درصورتی که تعداد بیشتری از موارد ثبت اختراع برای بررسی به صندوق های سرمایه گذاری ارائه می شود. سوم ، طرفین دعوا و موسسات حقوقی آنها با در نظر گرفتن نقش پیشگیرانه در فرآیند تلاش ، بهترین کار را انجام می دهند ، هم از نظر ارائه سرمایه گذاران با تمام اطلاعاتی که برای غوطه وری عمیق در خطرات یک سرمایه گذاری احتمالی خاص لازم دارند و هم با بحث و گفتگو درباره آنها خطرات موجود در تأمین کنندگان مالی به عنوان بخشی از روند تلاش.

سود این همه کوشش ، البته ، به همه افراد در این روند باز می گردد. موسسات حقوقی نظر دوم رایگان در مورد پروژه های پرخطر بدون پرداخت کامل (کامل) ، سرمایه گذاران سرمایه سرمایه گذاران خود را از سرمایه گذاری ضعیف ارائه می دهند و صاحبان حق ثبت اختراع براساس تجزیه و تحلیل آگاهانه از نقاط قوت و ضعف موارد خاص خود ، قیمت گذاری مبتنی بر ریسک را دریافت می کنند. به طور خلاصه ، اهتمام به عنوان عنصری سنگین در بازار در حال توسعه بودجه دعاوی ثبت اختراع باقی می ماند.

دوم ، محل برگزاری این ستون بارها و بارها به اهمیت محل برگزاری دادخواست های اختراع مدرن پرداخته است ، همین چند هفته اخیر پیش. در آن ستون ادعا کردم “محل برگزاری یک م criticalلفه اساسی در دعوای حق ثبت اختراع است ، از طرح پرونده قبل از طرح دعوی برای طرح دعوی تا زمان طرح پرونده پس از تشکیل پرونده.” عمق و وسعت بحث در IP Dealmakers در مورد اهمیت مکان صحت این ادعا را تقویت کرد. به عنوان مثال ، بحث جالبی در مورد اینکه چرا ممکن است برای صاحبان حق ثبت اختراع بیش از هر زمان دیگری پرونده در مکانهای سریع دنبال شود ، هم به عنوان راهی برای کشف اولیه فنی از متهمان و هم برای تلاش برای جلوگیری از ماندن در انتظار IPR – یا IPR ، بحث جالبی وجود داشت. نهاد خود ، تا زمانی که NHK / Fintiv قابل دوام است ممکن است احساس شود که در مواردی که پرونده تشکیل می شود چندان مهم نیست ، اما واقعیت فعلی این است که محل برگزاری می تواند تأثیر زیادی بر مسیر و سرنوشت نهایی پرونده ثبت اختراع بگذارد. تا زمانی که ادامه یابد ، ما می توانیم انتظار داشته باشیم که اختلافات در محل گسترش یابد و موضوع برای مدتی دیگر اصلی ترین گفتگوی کنفرانس IP باشد.

سوم ، مجوز دادن. شکی نیست که بسیاری از فعالیت های صدور مجوز در فضای ثبت اختراع امروز ، حداقل تا حدی ، در ارزیابی خسارات وارده توسط دارنده پروانه در صورت ادعای نقض قانون علیه آن است. در حالیکه اخیراً در مورد اختلافات مربوط به ثبت اختراع احکام زیادی صادر شده است ، از جمله برخی از آنها توسط نهادهای غیرتجربه یا دانشگاهها به دست آمده است ، اما همچنان ناامیدی دارندگان حق ثبت اختراع در مورد عدم تمایل بسیاری از شرکتهای فناوری (که اغلب هدف قرار می گیرند) برای انجام مجوزهای جدی بحث تا زمان شکایت از طرف دیگر ، همین شرکتهای فناوری در گرفتن مجوز با چالشهایی روبرو هستند مگر اینکه مجبور شوند ، فقط اگر بخواهند از چالشهای بیشتر صاحبان حق اختراع گرسنه جلوگیری کنند.

بنابراین جالب بود که شنیدن دیدگاه های مختلف ارائه شده در پانل پایانی کنفرانس در مورد اتومبیل های متصل و 5G ، دو حوزه مهم توسعه فناوری و استقرار در حال حاضر. در قلب مکالمه تشخیص همه این بود که مدل صدور مجوز که ممکن است در یک حوزه فناوری غالب باشد – مانند ارتباطات بی سیم – ممکن است خود را تحت فشار قرار دهد تا با مورد دیگری مانند اتومبیل های متصل سازگار شود. به بیان دیگر ، مدل های صدور مجوز برای همه مناسب نیستند – و هیچ کس نمی خواهد آنها باشد. دارندگان حق ثبت اختراع که می خواهند نرخ صدور مجوز برای تراشه های میلیاردی امکان پذیر برای برقراری ارتباط ایجاد کنند ، نمی خواهند که همین نرخ برای خودرویی 40000 دلار و بالاتر که در بهترین حالت فروش میلیونی را اندازه گیری می کند ، اعمال شود. و متهمان در یک صنعت نمی خواهند نقطه شروع خسارت تعیین شده توسط پروانه داران در صنعت دیگری باشد ، فقط به عنوان یک مثال.

در نهایت ، کنفرانس هایی مانند IP Dealmakers در بهترین حالت ممکن برگزار می شوند که به آنها کمک می کند سوالات مناسب را برای شرکت کنندگان در هنگام پیشبرد وظایف حرفه ای خود در نظر بگیرند. کنفرانس امسال ممکن است تحت شرایط غیرمعمولی برگزار شده باشد ، اما این امر مانع از بیان جسورانه اعضای هیئت مدیره و شرکت کنندگان در هر دو س questionsال و پاسخ پیشنهادی آنها نشد. البته ممکن است مدتی طول بکشد تا مشخص شود کدام یک از پاسخ ها درست است. اما حداقل IP Dealmakers یک سیگنال واضح ارسال کرد که هر کسی که بازی IP را انجام می دهد کاملا قصد ادامه تجارت را دارد.

لطفا در صورت تمایل برای ارسال نظر یا س toال از طریق [email protected] یا از طریق توییتر برای من ارسال کنید: gkroub. هرگونه پیشنهاد یا افکار موضوعی مورد استقبال قرار می گیرد.


گاستون کروب در بروکلین زندگی می کند و شریک بنیانگذار این شرکت است Kroub ، Silbersher و Kolmykov PLLC، بوتیک دعاوی مربوط به مالکیت معنوی ، و مشاوران ماركمن LLC، مشاوره پیشرو در زمینه مسائل مربوط به ثبت اختراع برای جامعه سرمایه گذاری. رویه گاستون بر دعاوی مربوط به مالکیت معنوی و مشاوره های مرتبط با تمرکز قوی بر موضوعات ثبت اختراع متمرکز است. می توانید در [email protected] یا او را در توییتر دنبال کنید: gkroub.

logo-footer