Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

برای من معمول نیست که ستونی درباره کنفرانس IP بنویسم که هنوز ادامه دارد. اما سال 2020 به هیچ وجه معمول نبوده است ، پس چرا – بخصوص وقتی نیمه اول کنفرانس با بینش های جالبی در مورد وضعیت فعلی بازار IP پر بود. کنفرانس مورد بحث ، هفتمین قسمت سالانه از فروشندگان IP Forum ، دوشنبه شب گذشته با یک رویداد قابل توجه یخ شکن مجازی آغاز شد و روزهای سه شنبه و پنجشنبه دو صفحه در روز برگزار می شود. (اطلاعات بیشتر در مورد رویداد یخ شکن در انتهای این ستون.) در یک مصاحبه ابتدایی جالب با کارنگی ملون بنویسید رید غنی در مورد استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی برای پیشبرد اهداف عدالت اجتماعی و بحث های زیادی وجود دارد. اول ، با این حال ، بیایید به برخی از اقدامات جالب توجهی که از پانل ها جمع کردم ، اشاره کنیم.

قبل از ورود به لیست نظیر مشاهدات من از پنل های IP Dealmakers ، احتیاط لازم است. آنچه به دنبال خلاصه ای کامل از آنچه گفته شد ، یا حتی انعکاسی از تمام موضوعات مختلف بحث در هر صفحه مشخص به هیچ وجه دنبال نمی شود. برای داشتن تجربه کامل غوطه وری ، بهترین توصیه من حضور در IP Dealmakers است ، زیرا من قبلاً ثبت کرده ام که می گویم به راحتی در بالاترین سطح کنفرانس های IP قرار دارد (و قبلاً اعلام کرده ام که در گذشته اجازه حضور در ظرفیت من به عنوان نویسنده این ستون IP ، همانطور که امسال نیز بودم.)

یکی از موارد مورد علاقه من در مورد IP Dealmakers ، صراحت رأی دهندگان است ، هم از نظر انتقال اشتیاق شخصی آنها به مشاغل و هم از نظر دیدگاه آنها در مورد موضوعات داغ روز در فضای IP. من به مجریان و برگزارکنندگان رویدادها احترام می گذارم که اخلاق را در IP Dealmakers ایجاد می کنند ، جایی که یک شرکت کننده ممکن است با همه چیزهایی که می شنود موافق نباشد ، اما می تواند انتظار داشته باشد که هر یک از اعضای هیئت مدیره یک کار عالی انجام دهد و دیدگاه خود (و اغلب با توجه به کارفرمای خود) را تعیین کند وضعیت بازی در IP. به عنوان یک شرکت کننده ، بسیار خوب است که می شنوید که اعضای میزبان صریحاً درباره موضوعاتی که توجه آنها را جلب می کند صحبت می کنند ، مانند مواردی که سیسکو لزلی مک کیو برجسته کردن دو موضوع داغ IP در حال حاضر به عنوان شایسته تمرکز ما ادامه رفتن به جلو: 1) تأثیر COVID-19 در عمل آزمایش IP ، از جمله روش های مختلف در سراسر کشور به این سوال که آیا آزمایش های زنده انجام می شود ، و 2) NHK-Fintiv / راکت داکت موشک که تهدید به پایان دادن به تمرین PTAB است (در این صفحات در دو ستون آدرس دهی می شود) اینجا و اینجا) در مورد نظرات وی در مورد مزایای بالقوه داشتن تأمین کنندگان دعوی در پرونده های حق ثبت اختراع که در میز حل و فصل نشسته اند ، اضافه کنید و یکی از آنها با یک بازی واقعی سه گانه از یک تصمیم گیرنده اصلی در یکی از طرفین دعوی اصلی IP روبرو می شود ، کمترین.

نظرات McKnew در مورد منافع مورد توجه به عنوان رئیس دعوا برای شرکتی که غالباً در نقش متهم دعوای ثبت اختراع است ، توسط نظرات RPX مورد حمایت قرار گرفت رابرت هیت. همانطور که هر کسی که در فضای کسب درآمد از حق ثبت اختراع فعالیت می کند ، می داند ، همه چیز برای NPE و شرکت های عملیاتی که به دنبال کسب درآمد از اوراق حق ثبت اختراع خود هستند بسیار فعال است – با وجود آسیب های COVID-19. در نتیجه ، شنیدن اینکه هیث تأیید می کند RPX در شلوغ ترین نقطه در پنج سال گذشته است ، تعجب آور نبود ، سطح فعالیتی که حداقل تا حدی با جریان سرمایه خارج (شخص ثالث ، به عنوان مثال تأمین کننده دعوی) به کسب درآمد از IP با تأیید اینکه RPX فرض می کند که کمپین های دادرسی بودجه ای دارای حق ثبت اختراع بهتر – اگر نه اثباتاً کیفیت بالاتر – باشد ، هیت همچنین اشاره کرد که اندازه و دامنه معاملات که RPX اداره می کند ، افزایش یافته است ، به طور عمده به دلیل افزایش خطر برای RPX اعضایی از شاکیان دارای سرمایه بزرگ که حق ثبت اختراع بیشتری دارند.

علاوه بر این دیدگاه های طرف دفاعی ، برخی از بینش های نمایندگان نهادهایی که بر کسب درآمد از اختراع ثبت شده اند نیز ارائه شده است. از اقاقیا مارک بوث، که اشاره کرد که نهادهای ادعا شده برای ثبت اختراع پیشرفته حتی بدون بودجه دادرسی نیز می توانند بسیار موفق باشند ، به شرطی که تمرکز لیزری آنها فقط در کسب / استفاده از اختراع ثبت شده با کیفیت بالا به GenePool باشد جی یونامین، که فرصت های ارائه شده توسط رژیم نظارتی جدید در مورد حشیش را برجسته کرد ، خودداری از طرف صاحب اختراع یکی از خوش بینی های محافظت شده در مورد آینده درآمدزایی بود. این خوش بینی همچنین در یک صفحه بسیار آموزنده در مورد چشم انداز مجوز انتقال فناوری دانشگاه منعکس شد ، که شامل بینش های مختلفی در مورد تعامل بین دفاتر انتقال فناوری ، وکلای خارج از کشور و با افزایش ظرفیت ، بودجه دادرسی بود. اهمیت همکاری با مخترعین برای شناسایی دارایی های مطلوب و فرصت های اجرایی ، همراه با لزوم اطمینان از تأیید و حمایت کلیه ذینفعان لازم توسط یک دفتر انتقال فناوری ، تأکید شد. پیوند بحث های متنوع درباره کسب درآمد؟ تمرکز بر دارایی های با کیفیت ، و همچنین ضرورت یک رویکرد متفکرانه برای مشارکت های اجرایی ، اعم از آنکه با سرمایه گذاران ، نهادهای غیرتطبیقی ​​یا موسسات حقوقی خارج باشد.

گرچه امیدوارم موارد فوق الذکر طعم و مزه محتوای IP Dealmakers امسال را فراهم کند – با یک هفته دیگر برنامه نویسی که باید مصرف و هضم شود – اما من نمی خواهم مزایای اجتماعی شرکت در یک کنفرانس صنعت را کاهش دهم. حتی یک رویداد مجازی ، به ویژه هنگامی که برگزارکنندگان حس خوبی برای گشودن چیزها با یک رویداد مجازی سرگرم کننده دارند که ارتباط مخاطب را تشویق می کند. امسال ، رویداد اجتماعی آغازگر (مجازی) یک مزه خوب ویسکی در سطح عالی بود ، که توسط یک فرد ساکن و ویسکی با دانش و آگاه بیش از بزرگنمایی هدایت می شد. بله ، ویسکی خوشمزه بود ، و من چیزهای زیادی را از ساممیله آموختم. از همه مهمتر ، این رویداد به ایجاد احساس ارتباط با سایر شرکت کنندگان من ، همه متخصصان IP از طیف گسترده ای از شرکت کنندگان در بازار کمک کرد. IP Dealmakers به ​​ارائه در قسمت محتوا معروف است. اما بزرگترین موفقیت آن ، حداقل تاکنون و از نظر شخصی من ، جشن گرفتن این بود سپاه پاسداران علی رغم چالش های COVID-19 ، این یکی از بهترین بخشهای عملکرد IP است. در حالی که همه گیری همه ما را تحت تأثیر قرار داده است ، IP Dealmakers شواهد مهمی ارائه می دهد که نشان می دهد فعالیت IP خطر کندی ندارد. این پیام به همان خوبی است که هر کنفرانس IP می تواند ارسال کند.

در ستون هفته آینده ، نگاهی خواهیم داشت به جلسات باقی مانده در IP Dealmakers Forum 2020.

لطفا در صورت تمایل برای ارسال نظر یا س toال از طریق [email protected] یا از طریق توییتر برای من ارسال کنید: gkroub. هرگونه پیشنهاد یا افکار موضوعی مورد استقبال قرار می گیرد.


گاستون کروب در بروکلین زندگی می کند و شریک بنیانگذار آن است Kroub ، Silbersher و Kolmykov PLLC، بوتیک دعاوی مربوط به مالکیت معنوی ، و مشاوران ماركمن LLC، مشاوره پیشرو در زمینه موضوعات ثبت اختراع برای جامعه سرمایه گذاری. رویه گاستون بر دعاوی مربوط به مالکیت معنوی و مشاوره های مربوطه با تمرکز شدید بر موضوعات ثبت اختراع متمرکز است. می توانید در [email protected] یا او را در توییتر دنبال کنید: gkroub.

logo-footer