Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

همانطور که نتایج بار از پیچ و خم ترین فصل آزمون وکالت رخ می دهد ، نتایج نسبتاً مناسب بوده است.

آیداهو نتایج وحشتناکی را منتشر کرد و کنتاکی نتایج را در مخلوط کن ریخت، اما به طور کلی حوزه های قضایی نتایج را مطابق با سال های گذشته گزارش می کنند.

منطقه کلمبیا نتایج خود را اعلام کرد و همچنین نسبتاً طبیعی هستند. در حقیقت ، دی سی می گوید 76.3 درصد این زمان را گذرانده در مقابل 69 درصد در سال 2019. DC دارای چندین مسیر برای صدور مجوز از جمله نوعی امتیاز دیپلم است ، بنابراین ما به طور کلی از بازرسان وکالت DC برای استقبال از روح آزمایش که همه گیرها می طلبد ، استقبال می کنیم.

بازرسان وکلای دادگستری و کمکی های آنها در سراسر کشور مطمئناً خوشحال هستند که می بینند نتایجی مانند نتایج این منطقه در روند عادی به چشم می خورد. بعد از پیچ های فنی، با تکیه بر ابزار تبعیض آمیز، و روشهای آزمایش بی رحمانه، امتحان کنندگان وکالت باید احساس سرخوشی کنند و گزارش دهند که همه به خوبی کار کرده اند و دلیلی ندارد که در طول این جنون هیچ یک از روش های آنها را زیر سال ببرید. سلام ، اگر چیزی باشد ، مردم این کار را کردند بهتر!

این چرخش را خریداری نکنید.

اول از همه ، این واقعیت که نتایج این امتحانات بهم ریخته به طور کلی نتایج گذشته را دنبال می کند (با فرض جمعیت کافی از امتحان کنندگان) نتیجه غافلگیرکننده ای نیست که برخی از منافع منافع شخصی در تلاشند آن را در مطبوعات ترسیم کنند. امتحانات وکالت حداقل آزمون صلاحیت نیستند – علی رغم تصور غلط رایج – همیشه مقیاس بندی می شوند و در این سال ، جایی که نتایج آزمون وکالت آنلاین در سطح حوزه قضایی مقیاس بندی می شود بدون اینکه بینشی از سطح ملی NCBE داشته باشد ، ما یک جعبه سیاه داریم که نمرات خام به نمره های عبور و از دست دادن. این یک تئوری توطئه در مورد جدول بندی امتحان Dominion نیست ، بلکه نحوه نمره دهی به امتحانات وکالت است. وقتی این کار را انجام می دهید ، نتایج همیشه در طی چند درصد از نتیجه معمول ایالت بالا یا پایین می آیند.

به طور فرضی اگر همه این س questionsالات را به شکل حماسی بمباران کنند ، مقیاس بندی نیست که بتواند آن را بپوشاند. از نظر آماری بعید است ، اما روش آزمایش خیلی عادی نبود ، بنابراین نباید از کنترل خارج شود. بنابراین ، تا حدی ، بسیار خوب است که آزمون وکالت COVID به طور کلی منجر به حذف گسترده متقاضیانی نمی شود که در غیر این صورت موفق خواهند بود. با این حال ، این حداقل مطلق است که باید از یک آزمون صدور مجوز انتظار داشته باشیم! و افراد به سادگی با قفل شدن در آزمون خارج شدند – افرادی که نمی توانستند وارد سیستم شوند ، افرادی که دوره عادت ماهانه خود را داشتند و نمی توانستند از نرم افزار نظارت بدون جلب حقوق دور شوند ، و افرادی که نیاز به آزمون آنلاین ندارند نمی توان پذیرفت – همه قربانیان یک امتحان شکسته هستند ، مهم نیست که آزمون چقدر با سرعت قبولی طبیعی فاصله دارد. حتی در میان کسانی که امتحان را به اتمام رسانده و بالقوه قبولی داده اند ، هرگز توجیه معتبری برای تمام افراد سیاه و قهوه ای که مجبور به شرکت در این آزمون بودند ، وجود دارد زیرا می دانستند قبلاً بعنوان تقلب کننده های احتمالی پرچم گذاری شده اند زیرا نرم افزار تشخیص چهره آنها را انتخاب نکرده است افرادی که به جای اینکه خطر قطع ارتباط چشمی با وب کم متعال را داشته باشند ، روی خود ادرار می کنند.

نکته این است که ما می توانیم تبریک خود را به همه کسانی که در این آزمون های آنلاین وکالت قبول شده اند ، ارائه دهیم و هنوز هم کل مراحل را به شدت نیازمند اصلاحات بخوانیم. قانونگذار نیویورک روز گذشته جلسه استماع دادرسی وکالت و اصلاحات جدی مجوز را برگزار کرد. امیدوارم ایالت های بیشتری از این الگو پیروی کنند. این مربوط به نتایج نیست ، بلکه مربوط به درست کردن روند است. برای عموم و حرفه.

برای اولین بار در آزمون آنلاین نرخ بار امتحان نوار DC افزایش می یابد [Bloomberg Law]

logo-footer