Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در شغل خود به عنوان مدیر عامل نوآوری و دانش در دفتر حقوقی پل هستینگ، نیکولا ریش تراش به طور منظم مجبور است ابزارهای فناوری را برای رفع نیازها یا وظایف شرکت جستجو کند. وی دریافت که مسئله این است که هیچ راهی آسان برای انجام این کار وجود ندارد. همانطور که او در نقش های مشابه خود با دیگران در سراسر جهان صحبت می کرد ، متوجه شد که این یک مشکل جهانی است.

تحقق او را وادار به عمل كرد. ماه گذشته ، ریش تراش و همسرش ، کریس فورد، که مدیر ارشد بازاریابی در شرکت فناوری حقوقی است ZERØ، رونمایی شد توپی Legaltech، وب سایتی که هدف آن کاملترین فهرست جهانی فناوری حقوقی تجاری در سراسر جهان است. وی گفت: “ماموریت ما دموکراتیک کردن فناوری حقوقی است.” اخیراً به من گفت.

ریش تراش و فورد به عنوان یک پروژه جانبی برای مشاغل روزمره خود ، شش ماه را صرف ساخت سایت کردند و هر منابعی را که یافتند جستجو کردند تا آنچه را که فکر می کنند جامع ترین فهرست در سراسر فن آوری قانونی است ، پیدا کنند. از امروز ، 1638 ابزار را لیست کرده است.

این یک موفقیت قابل توجه و منابع بسیار مورد نیاز بود. من شخصاً می توانم این موضوع را تأیید کنم ، زیرا سعی کرده ام لیست خودم را از استارت آپ های فناوری حقوقی حفظ کنم و چالش همگام شدن با یک صنعت با شتاب را به خوبی درک کنم.

آنها می گویند ، چیزهای خوب سه باره است و در اواخر راه اندازی Legaltech Hub دو سایت دیگر ایجاد شده است که به متخصصان حقوقی کمک می کند تا محصولات مختلف لگالتک را از بین ببرند.

دو هفته پیش ، شرکت حقوقی Orrick Herrington & Sutcliffe راه اندازی این شرکت را اعلام کرد رصدخانه، دایرکتوری بیش از 600 محصول فن آوری حقوقی. اوریک در ابتدا این فهرست را به عنوان یک منبع داخلی توسعه داد ، اما پس از دیدن چگونگی تلاش مشتریان شرکت برای تصمیم گیری در زمینه فناوری تصمیم گرفت آن را عمومی کند.

رصدخانه در نظر گرفته شده است به شرکت های حقوقی حقوقی و خریداران بخش حقوقی این محصولات برای مقایسه و تجزیه و تحلیل مقدماتی ، نشان می دهد که کدام محصول برای عملکرد خاص موجود است و چه چیزی هر یک را در بازار منحصر به فرد می کند.

سپس ، هفته گذشته ، تامسون رویترز اعلام کرد بتا راه اندازی شده است از آن بازار تامسون رویترز، یک فروشگاه آنلاین که در آن کاربران می توانند محصولات ، خدمات را تحقیق ، نمایش آزمایشی ، آزمایش و خرید کنند. TR’s Marketplace که در ماه فوریه برای دسترسی جهانی در نظر گرفته شده است ، یک محیط باز است که در آن کاربران می توانند 50 محصول را آزمایش کنند.

تا کنون ، بسیاری از محصولات افزودنی یا ادغام هستند – از جمله فروشندگان شخص ثالث – برای دو محصول TR خاص خود ، HighQ عملیات قانونی و محصول گردش کار و آن Elite 3E محصول مدیریت بازرگانی. اما TR می گوید که با افزودن کالاهایی برای متخصصان حقوقی ، مالیاتی و حسابداری و همچنین مشتریان دولتی و نظارتی ، به گسترش Marketplace ادامه خواهد داد.

از جمله موارد اضافه شده ، مجموعه محصولات حقوقی ارائه دهنده خدمات حقوقی جهانی است قانون KPMG. اینها شامل برنامه هایی است که KPMG بر روی پلت فرم HighQ ساخته است. خدمات برای کمک به مشتریان در تنظیم صحیح HighQ هنگام دسترسی به الگوهای راه حل Marketplace. و دسترسی به خدمات ارائه شده توسط تیم خدمات حقوقی و تحول قانونی KPMG ، از جمله مدیریت تغییر ، بهینه سازی فرآیند و ارزیابی مدل عملیاتی.

هر سه این اولین ها در بازار دنبال می شوند پرتاب رسمی ژانویه گذشته دادگاه رایننپلتفرمی که فروشگاه برنامه قانون خوانده شده است – و اوریك فوق الذكر سرمایه گذار اصلی در آن به همراه شركت های جهانی كلیفورد چانس و لاتام و واتكینز است – و از آنجا كه رینن در تاریخ 28 اكتبر اعلام كرد 4/5 میلیون دلار دیگر بودجه ( و همین امروز گفت که بزرگترین شرکت ژاپن در این شرکت سرمایه گذاری کرده است).

ماموریت دادگاه راینین این است که شرکتهای حقوقی و ادارات حقوقی راحت تر بتوانند برنامه های نرم افزاری مبتنی بر ابر مدرن را بدون نیاز به اعتماد به محتوای شرکت یا مشتری به جهان در حال رشد سریع ارائه دهندگان SaaS یکپارچه ، اتخاذ و مدیریت کنند.

پلتفرم آن ترکیبی از “فروشگاه راه حل” برای فناوری حقوقی با یک صفحه کنترل است که شرکت های حقوقی و ادارات حقوقی اجرای برنامه های مبتنی بر ابر را آسان تر می کنند ، چه به صورت پیش فرض و چه در ابرهای خصوصی مجازی. این امر شرکت ها را قادر می سازد تا به محصولات مبتنی بر ابر دسترسی داشته باشند در حالی که نگرانی در مورد امنیت و ثبات را به حداقل می رسانند.

قابل ذکر است ، دادگاه راینن اخیراً عملکرد جدیدی را با نام Test Drive راه اندازی کرده است که بنیانگذار و مدیرعامل اندرو کلاین اخیراً برای من نمایش داد. این به کاربران اجازه می دهد فقط با یک کلیک یک دکمه ، نسخه های از پیش پیکربندی شده برنامه ها را اجرا کرده و آنها را بدون تشریفات تنظیم خلبانان و قبل از تعهد به صدور مجوز ، آزمایش کنند.

این روزها بازار فناوری حقوقی با خجالت ثروتمند شناخته می شود. برای مصرف کنندگان قانونی ، این یک شمشیر دو لبه است. در حالی که بیش از گذشته محصولات و قابلیت های بیشتری برای انتخاب وجود دارد ، اما منطقی دانستن همه آنها می تواند دلهره آور و گیج کننده باشد.

بنابراین ، بله ، چیزهای خوب سه بعدی می شوند. و ، در اینجا ، سه نفر در نزدیکی جمعیت نیست (یا چهار نفر ، در دادگاه راینن فاکتور می گیرند). مصرف کنندگان حقوقی برای کمک به آنها در غربالگری ثابت و تصمیم گیری خرید آگاهانه ، به خدماتی از این قبیل نیاز دارند.

در حالی که من این بازارها را در این مقاله گروه بندی کرده ام ، اما آنها از نظر ارائه متفاوت هستند. در جاهایی که Legaltech Hub و رصدخانه اوریک کاتالوگ های جامعی هستند ، TR Marketplace و دادگاه Reynen بر روی آسان تر کردن آزمایش محصولات پیش از آن و سپس استقرار بی وقفه آنها تمرکز دارند.

همچنین توجه داشته باشید که همه این دایرکتوری ها در شرکت های حقوقی بزرگتر و دفاتر حقوقی شرکت ها به مصرف کنندگان مراجعه می کنند. برای شرکتهای کوچکتر ، هیچ فهرست جامعی وجود ندارد ، اما منبع خوبی از کانون وکلای دادگستری آمریکا است راهنمای خریداران فناوری حقوقی. بالای سایت قانون تکامل یافته قانون نیز دارد یک فهرست اما در هیچ کجای جامع

اما همه این سایت ها با سازماندهی و دسترسی به اطلاعات مربوط به جهان در حال گسترش سریع محصولات فناوری حقوقی ، به رفع نیاز شما کمک می کنند. همانطور که ریش تراش با کار خودش متوجه شد ، این یک نیاز جهانی است.

(ضمناً ، اگر دوست دارید بیشتر بدانید ، به قسمت های پادکست LawNext من گوش دهید با نیکولا شیور، درست پس از نامگذاری ILTA در اینجا به عنوان رهبر نوآور سال و بنیانگذار دادگاه Reynen اندرو کلاین.)


رابرت آمبروگی هست یک وکیل ماساچوست و روزنامه نگاری که بیش از 20 سال به طور عمده از طریق وبلاگ خود به پوشش فناوری حقوقی و وب پرداخته است LawSites.com. وی مدیر اصلی سابق چندین روزنامه حقوقی است و همکار روزنامه است دانشکده مدیریت عمل قانون و افتتاحیه جعبه 50 ارجمند از طریق ایمیل می توانید از طریق آن به او دسترسی پیدا کنید [email protected]، و می توانید او را دنبال کنید توییتر (BobAmbrogi).

logo-footer