Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

همکاران عزیز “لیبرال”:

من بسیار خوشحالم که از نتایج انتخابات راضی هستید. این خوشحالم می کند که تو خوشبخت هستی. اگرچه من عضو هیچ تیم فوتبال سیاسی نیستم ، اما فکر می کنم همه چیز اخیراً کمی چسبناک بوده است. با این حال ، اکنون که رئیس جمهور منتخب جو بایدن در صحنه است و فشار خون شما پایین است ، فکر کردم چند مورد را که احتمالاً در طی چهار سال آینده در ذهن من رخ خواهد داد ، به شما اطلاع خواهم داد.

می بینید ، بسیاری از دانشگاههای داخلی و داخلی از آرای شما به نفع بایدن به عنوان مدرکی مبنی بر “لیبرال” بودن شما استفاده می کنند. زیرا همانطور که به من گفتند ، دموکرات ها “لیبرال” و جمهوری خواهان “محافظه کار” هستند. اما من برچسب نمی خرم. من به عمل نگاه می کنم و این اقدامات ممکن است کاملاً متفاوت باشد.

این فراتر از ریا است. ریا می تواند چیزی مانند فریاد کشیدن در تلویزیون و صفحه باشد که باعث طراوت مرورگر می شود در حالی که منتظر می مانید تا ایالت ها شمارش آرا را سریع کنند. و سپس دو ماه وقت خود را به امتحانات نمره اختصاص دهید در حالی که از دانش آموزان از طریق ایمیل برای شما سوال می کنند که چه زمانی نمرات ارسال می شود. این لزوماً یک چیز لیبرال نیست. اگرچه من مطمئن هستم که دانشجویان شما این موضوع را خنده دار می دانند. بیایید چند نمونه را مرور کنیم.

وقتی می گویید طرفداران دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا همه نژادپرست هستند ، من به صفحه پروفایل دانشکده شما نگاه می کنم. می بینید ، سخت است که من را صرف نژاد پرستی سیستمی صرف نظر از حزب متقاعد نکنید. من به تعداد اساتید اقلیت در دانشگاه حقوقی نگاه می کنم و باید بگویم که من از “تنوع” ما هیجان زده نیستم. به نظر من ، به نظر می رسد که کمی شبیه بسیاری از اعضای آکادمی رئیس جمهور ترامپ را متهم می کنند که آشکارا کاری را انجام می دهد که آکادمی کم و بیش پنهانی انجام می دهد. یا همانطور که دوست دارم آن را فراخوانی کنم. من نمی گویم شما مقصر عدم تنوع موسسه خود هستید (مگر اینکه خودتان باشید) ، من می گویم نباید انتخاب کنید که کجا آن را می بینید.

اما اجازه ندهیم در همین جا متوقف شویم. من همچنین خواهم دید که چگونه با نامزدهای اقلیت رفتار می کنید ، به ویژه آنهایی که اهل ییل ، ​​هاروارد یا یکی از دو مدرسه دیگری نیستند که مدرسه شما از آنها استخدام می کند. من تماشا خواهم کرد تا ببینم چقدر سریع می توانید به بورس تحصیلی آنها حمله کنید ، مذاکرات شغلی آنها را اژدر کنید و سپس بورس تحصیلی قابل توجه آن سفیدپوست از ییل را تبلیغ کنید. آیا شما به عنوان شخصی که ادعا می کند طرفدار بزرگ تنوع است ، این کار را انجام می دهید ، دقیقاً مانند ادعای ترامپ از نظر “MAGA مردم سیاه را دوست دارد؟” آیا سوالات مربوط به صلاحیت های VP-انتخاب هریس برای ریاست جمهوری در حالی که از این سوال می کردید که آیا یک کاندیدای اقلیت “مناسب” است ، شما را خشمگین کرد؟

من به رفتار شما در کمیته ها نگاه خواهم کرد. آیا مانند میچ مک کانل و نام داوطلب گارلند ، آیا سعی خواهید کرد که یک نامزد هیئت علمی اقلیت را در سطح کمیته از بین ببرید؟

هنگامی که حمله ترامپ به تئوری حیاتی نژاد را تحمل می کنید ، آیا هنگام گفتن فضولاتی مانند “ما نمی توانیم کیفیت را فدای تنوع کنیم” این کار را می کنید؟ زیرا آن شاه ماهی قرمز مدت هاست که در آکادمیک بازی می کند (اکنون جز st اصلی آموزش های تنوع است) و مفهومی ترامپ نیست. آیا آموزش تنوع را منفجر کردید یا سعی داشتید با مربیان زیرک باشید تا بتوانید آنچه را که آنها می خواستند به شما آموزش دهند کنار بگذارید؟

وقتی از چگونگی شکستن سقف شیشه ای توسط هریس صحبت می کنید ، آیا ضمن تقویت افراد داخل دانشگاه ، این کار را می کنید؟ مواردی که مربوط به تعداد استنادها و تأثیر علمی است؟ مواردی که مربوط به بارهای کم تناسب کمیته است؟ مواردی که تصدی تصدی زنان اقلیت را بیش از سایرین دشوار می کند؟ آیا این زمان بدی است که من کتاب Meera Deo را برجسته کنم حرفه نابرابر که در آن می توانید همه موارد مربوط به آن موانع را بخوانید؟

هنگامی که به من می گویید ترامپ با شهروندان ایالت های آبی مانند شهروندان درجه دو رفتار می کند ، من نگاه شما را به نحوه برخورد با اعضای هیئت علمی و کارمندان ادامه می دهم. آیا اساتید حقوقی و اساتید بالینی “ایالات آبی” شما هستند؟ با چه شدت از طرف آنها طرفداری کرده اید؟ هر چند وقت یکبار به آنها گوش می دهید؟ آیا بورس تحصیلی آنها را متفاوت از بورس تحصیلی خود می دانید؟

وقتی شکایت می کنید که ترامپ به ناحق ادعا کرده است که اقلیت ها کلاهبردار و دروغگو هستند ، من می پرسم که آیا برخی از دانشجویان حقوق را به ناسازگاری به نقض قانون افتخار مدرسه خود متهم کرده اید؟ آیا حتی از آمار مدرسه خود می دانید؟ مال خودته؟ در حالی که ما در این کار هستیم ، آیا شما شجاعانه به بازرسان دادگستری برای اقدامات سختگیرانه خود حمله کردید ، بدون آنکه لحظه ای از خود تأمل کنید؟

وقتی طرفداران ترامپ را به پرستش شخصیت متهم می کنید ، بررسی خواهم کرد که آیا جملاتی مانند “SQUEE! Cass به من استناد کرد! ” آیا بازیگران سیاسی خاص را در هر شاخه ای از دولت خدایی می کنید ، در حالی که از همه کاستی های آنها چشم پوشی می کنید؟ هیچ یک؟ حتی قضات دیوان عالی کشور هم نیستند؟ حتی یک نفر نیست؟

هنگامی که به ترامپ در مورد نزدیکی حمله کردید ، آیا تمام تلاش خود را برای بدست آوردن شغلی در دانشکده حقوق خود انجام دادید؟ شاید شما این را فاش نکردید و به طرز وحشیانه ای در جلسه استخدام به یک نامزد رقیب حمله کردید؟ یا شاید دیگران این کار را برای شما انجام داده اند؟

آیا از عدم تنوع در کابینه ترامپ سرپیچی کردید؟ اگر چنین است ، آیا شما با داشتن یک زن سفیدپوست منل سفید خود را متنوع کردید؟ آیا زمانی که توازن بین مردان سفید پوست و زنان سفیدپوست بود ، تلاش های خود را موفق می دانید؟

مطمئناً ، ما می توانستیم همه اینها را کنار بگذاریم فقط به عنوان اساتیدی که مشتاقانه امتیاز دیگران را بررسی می کنند در حالی که امتیاز خود را نادیده می گیرند ، اما من می شنوم که رأی دادن به دموکرات شما را “لیبرال” می کند. لیبرال ها این نگرانی ها را فقط کنار نمی گذارند ، درست است؟

فقط تعجب


LawProfBlawg یک استاد گمنام در 100 دانشکده برتر حقوق است. شما می توانید بیشتر از علاقه های او را ببینید اینجا. او ادعا می کند که او در رسانه های اجتماعی بسیار سرگرم کننده است. لطفاً او را در توییتر دنبال کنید (lawprofblawg) یا فیس بوک. برای او از طریق ایمیل ارسال کنید [email protected].

logo-footer