Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

سیستم انتظامی دادگستری ایالتی کالیفرنیا سزاوار بررسی است: آیا بیشتر از وکلای بزرگتر ، وکلای شرکتهای کوچک و انفرادی چکش می اندازد؟ آیا این بیشتر از وکلای اکثریت بر سر وکلای اقلیت می اندازد؟ پاسخ به هر دو سوال بله است ، و من تنها کسی نیستم که فکر می کنم خوب است که دادگستری ایالت مردم را به وکالت ترغیب کند ، اما لگد زدن به آنها پس از عبور از وکالت چندان مفید نیست زیرا نظم و انضباط می تواند از سلب مسئولیت خصوصی تا خلع سلاح باشد.

یکی از مواردی که در اینجا در کالیفرنیا گریبانگیر وکلا شده است (و حدس می زنم در جای دیگری نیز باشد) تمایل آشکار سیستم انضباطی برای پیگیری پزشکان انفرادی و کوچک است ، وکلا را در بیگلاو و سایر شرکت های بزرگ برای رفتن در صورت نقض قانون وکالت ایالتی یا قوانین رفتار حرفه ای بدون اسکات. انفرادی و وکلای کوچک کوچک تقریباً یک بار در چنگال سیستم انضباطی به حال خودشان رها شده اند. این حس وجود دارد که نظم و انضباط ناعادلانه به عهده این وکلا می رود ، که ممکن است اعضای گروه های اقلیت نیز باشند. اگر برابری چیزی بیش از کلمات نباشد ، این درک و واقعیت باید تغییر کنند.

در تلاش برای نشان دادن اینكه دادگستری ایالت واقعاً به برابری نژادی اهمیت می دهد ، چیزی بیش از كلمات و ستاره های طلا در كارنامه است ، شناسایی “انضباط نامتناسب” هیئت امنا را بر آن داشته است تا “كارمندان را برای توسعه ، اجرای ، و اصلاحات متعددی را ارزیابی کنید که به یافته های مربوط به نظم نا متناسب اعمال شده به ویژه بر وکلای مرد سیاه پوست پرداخته است. “

پس از اینکه پرونده ای از طریق دادرسی و نهادهای رسیدگی به دادگاه وکلای دادگستری به هم ریخت ، دادگاه عالی کالیفرنیا در مورد نظم و انضباط حرف آخر را می زند. اکنون پرونده Harper on Discipline در حال رسیدگی است که در آن دادگاه دادخواست هارپر را برای رسیدگی به نظم و انضباط اعطا شده پذیرفته است. این رشته از یک واقعه گزارش شده از اضافه برداشت در حساب اعتماد مشتری هارپر ناشی شد.

دادگاه پرونده را به دادرسی دادرسی دادگستری ایالت برگرداند تا “جلسات اثبات بیشتر برای تعیین اینکه آیا اعمال انضباطی از نظر چهره خنثی وکالت دادگستری مورد بحث ، از جمله به وزن قبلی دادخواست دادخواست کننده برای امور بانکی قابل گزارش ، اما نه محدود تبعیض علیه هارپر بر اساس نژاد. “

بعلاوه ، دستور دادگاه ایجاب می کند که “دادگاه ایالتی باید تعیین کند که آیا هارپر سخت تر از سایر وکلای سفیدپوست مرد مستقر در نظم بوده است”. هارپر مجاز به بدست آوردن تمام داده های موجود در است دو مطالعه اخیر که وکالت ایالتی سفارش داد.

یكی مطالعه Farkas است كه توسط پروفسور جورج فاركاس از دانشگاه كالیفرنیا ، ایروین انجام شده و مورد بررسی قرار گرفته است اختلاف نژادی در نظم وکالت. مطالعه Farkas اختلاف معنی داری را بین میزان انضباط وکلای مرد سیاه پوست و مرد سفیدپوست نشان داد. این مطالعه همچنین نشان داد كه پزشكان مجرد بیشتر از وكلا در شركتهای بزرگتر نظم می گیرند. من از این تعجب نمی کنم. شما هستید؟

پس از بررسی متولیان دادگستری ایالت گزارش Farkas ، آنها به پروفسور کریستوفر رابرتسون از دانشگاه بوستون مأمور ارزیابی گزارش Farkas و ارائه توصیه هایی شدند ، که وی این کار را انجام داد. از میان توصیه ها: پنج سال شکایت قبلی را بایگانی کنید. با توجه به نامتناسب بودن تعداد شکایات وکلای مذکر سیاهپوست ، این مسئله تحت تأثیر قرار می گیرد که “اولویت ها” بر تصمیم گیری در مورد طرح اتهامات تأثیر بگذارد. توصیه دیگر: ایجاد یک سیستم پشتیبانی برای کمک به وکلائی که در معرض خطر بیشتری برای شکایت در آینده هستند. این سیستم می تواند شامل هر دو برنامه مداخله و اطلاع رسانی باشد. هیچ وکیلی استقبال نمی کند برخورد با سیستم انضباطی.

دادگستری ایالتی کمیسیون موقت در زمینه نظم وکالت ایجاد کرده است. این کمیسیون که اعضای آن اخیراً اعلام شد ، متشکل از وکلای مختلف در شیوه های مختلف و نمایندگی گروه های مختلف است. این مسئول بررسی تغییرات قبلاً ایجاد شده در سیستم نظم و پیشنهاد تغییرات بیشتر ، در صورت لزوم ، برای حمایت از مردم خواهد بود.

با این حال ، دادگستری ایالتی فرایند درخواست انتخاب اعضای کمیسیون را دوباره آغاز کرده است تا “به دنبال نمایندگی در کمیسیون گروههایی باشد که به طور غیر متناسب تحت تأثیر نظام انضباط قرار می گیرند.” همانطور که در وب سایت دولت بار اعلام شده است ، “هدف کمیسیون بررسی گسترده وکالت و کار برای ایجاد یک سیستم عادلانه تر ، موثرتر برای وکلا و عموم مردم خواهد بود.” من از بازگشایی درخواست تعجب نکردم زیرا وقتی به اعضای فعلی منصوب شده در کمیسیون نگاه کردم ، فکر کردم که نمایندگی اقلیت ها کافی نیست.

در حال حاضر ، دو رویداد در مسیرهای موازی برگزار می شود: کمیسیون موقت در مورد نظم وکالت و اعاده دادرسی به دادگاه وکلای دادگستری ایالت برای برگزاری جلسات اثبات این موضوع که آیا نظم هارپر تبعیض نژادی است.

با توجه به زمانی که آژانس ها می توانند این مسائل را بپذیرند ، حدس کسی است که چه زمانی یا هر دو تکمیل می شود ، نتایج نشان می دهد ، در صورت وجود ، دادگاه ایالتی در پاسخ به آن چه مراحلی را برمی دارد و دیوان عالی کشور چه تصمیماتی را اتخاذ می کند در مورد رشته هارپر تصمیم بگیرید.

در همین حال ، چندین شرکت حقوقی با منافع عمومی به دلیل مسائل ناشی از همه گیری و نحوه اداره یا عدم مدیریت دادگاه ، از دادگاه عالی لس آنجلس شکایت کرده اند. دو مترجم دادگاه در دادگستری استنلی مسک در مرکز شهر لس آنجلس بر اثر COVID-19 درگذشتند. دادگاه نیازی به بررسی دما برای ورود به دادگستری ها ، عدم نظارت بر تعداد زیادی از افراد که همزمان می توانند وارد آسانسور شوند ، عدم اطمینان از نیاز به پوشاندن ، اما ادامه با اخراج و ترافیک مهم است.

انصافاً ، هیچ کتابی برای نحوه مدیریت دادگاه ها در طی یک بیماری همه گیر وجود ندارد ، اما در مورد آنچه دادگاه ها باید داشته باشند و می توانستند متفاوت انجام دهند ، موارد پس از مرگ وجود دارد. امیدوارم در این مدت دسترسی محدود به عدالت یا عدم دسترسی به آن ، درسهایی آموخته شود.


جیل سوئیتزر بیش از 40 سال عضو فعال دادگستری ایالت کالیفرنیا بوده است. او به خاطر سپردن وکالت در زمانی آرامتر و ملایم تر. او کار حقوقی متنوعی داشته است ، از جمله حضور در سمت معاون دادستان منطقه ، یک تمرین انفرادی ، و چندین بازی در خانه ارشد. او اکنون به طور تمام وقت واسطه است ، که به او این فرصت را می دهد تا دایناسورها ، هزاره ها و افراد بین آنها را تحت تأثیر قرار دهد – این همیشه مدنی نیست. می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected].

logo-footer