Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از ملینا مارا / واشنگتن پست)

“شما می دانید بزرگترین چیز میچ در کل جهان چیست؟ قضاتش. او کاملاً از من سال خواهد کرد ، لطفاً به جای 10 سفیر ، قاضی را تأیید کنیم. “

این چیزی است که ترامپ به باب وودوارد گفت برای آخرین کتاب وودوارد. این یکی از بسیاری از لحظات صادقانه در طی آن مصاحبه ها است که نشان می دهد ترامپ در مورد همه آنچه در اطرافش در کاخ سفید اتفاق می افتد بسیار بی ادبانه بوده است. این ایده که وسواس مک کانل نسبت به قضات نوعی مشاهده آبدار برای ارایه به الگویی واقعی از یک روزنامه نگار DC بود ، به یک ساده لوحی کودک مانند خیانت می کرد که فقط با احمقانه بودن باشکوه ترامپ یا پوشاندن تلاش های پشت صحنه وی برای توضیح با یک کابل مخفی از فرقه گرایان قاچاق رابطه جنسی که خون کودک می نوشند ، مبارزه کنید. تیغ اوکام!

برای هرکسی که توجه کند ، برخلاف رئیس جمهور سابق ، هیچ یک از اینها تعجب آور نبود. میچ مک کانل چندین سال گذشته را صرف نگه داشتن نامزدهای قضایی واجد شرایط برای ایجاد جای خالی مصنوعی کرد و سپس با استفاده از دونالد ترامپ برای هک کردن هر هک بی صلاحیتی که جامعه فدرالیست می توانست به آن دامن بزند ، ایجاد یک اشرافیت مادام العمر منتخب برای حفظ ایدئولوژی خود فراتر از قدرت رو به زوال آن در نظرسنجی ها و تنها کاری که برای خوشحال نگه داشتن ترامپ باید انجام می داد ایجاد یک نیروی فضایی بود تا ترامپ بتواند پرچم USS Enterprise را به اهتزاز در آورید هر وقت خواست معامله بدی نیست.

اما McConnell امیدوار است چه ایدئولوژی را حفظ کند؟ این بازی که توسط انجمن فدرالیست به یک هنر ارتقا یافته است ، آن را صرفاً یک تعهد اصولی به “دولت محدود” و محافظت از کشور در برابر استبداد مالیات متوسط ​​و بررسی سابقه توپ دستی می داند. منتقدان فکر می کنند این نوع پپلوم فقط یک برگ انجیر برای رشته های متنفرتر ناسیونالیسم سفید است. مک کونل نسبت به آن بسیار پرخاشگرتر است خواستار محافظت از مجسمه های متفقین هستند نسبت به. تا تعادل بودجه ممکن است از اولویت های او بینشی کسب کند. ما دوباره به Ocam’s Razor متوسل خواهیم شد.

مک کانل به دنبال چه نوع داوری است (البته جدا از داوطلبانی که ABA آنها را فاقد صلاحیت می داند)؟ زمانی که مک کانل دستیار ارشد قانونگذاری سناتور مارلو دبلیو کوک بود ، وی مقاله ای برای مجله حقوقی کنتاکی نوشت عدالت ایده آل خود را جوان مک کانل در حال غرق شدن نامزدی های Clement Haynsworth و G. Harrold Carswell بود. هاینزورث از تلاش های مدرسه برای جلوگیری از ادغام و خرد كردن تلاش های اتحادیه پشتیبانی كرده بود. کارسول ، با اعتقاد به تفکیک در اظهارات گذشته ، بیشتر راستگو بود. اما این شکست ها ظاهراً مک کونل را سرزنش کرد ، وی دقیقاً توضیح داد که سیستم فدرال به چه نوع قضاوتی نیاز دارد.

Taney ، پس از بیش از دو ماه بحث روحیه ، با رأی 29 مخالف و 15 رأی مخالف شدید از جمله Calhoun ، Clay ، Crittenden و Webster تایید شد. او در واقع یک سال قبل طرد شده بود اما توسط یک جکسون سرسپرده مجدداً معرفی شد.

تاریخ رئیس دادگاه Taney را به عنوان برجسته ترین فقهای آمریکایی قضاوت کرده است ، مصائب وی قبل از تأیید کاملا تحت الشعاع یک حرفه استثنایی قرار گرفته است.

آ ترحیم معاصر راجر تنی بخوانید ، ” راجر بی. تانی پیر با مرگ آخر قدردانی کشورش را به دست آورده است. دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است.” من حدس می زنم “برجسته” از نظر فنی به معنای “خوب” نیست.

بیوگرافی نویسان یادداشت می کنند که مک کانل در اوایل 20 سالگی به عنوان یک فعال جمهوری خواه در جنوب شروع به کار کرد او را مدافع حقوق مدنی کرد. این جزئیاتی است که هوادارانش طی سالهای گذشته به عنوان سپر از آن استفاده کرده اند برای سرگرمی در مقابل پرچم های نبرد همپیمان ژست می گیرد. اینکه آیا او واقعاً به این هدف اعتقاد داشته است یا فقط آن را بهترین مسیر برای دستیابی به عنوان یک جمهوریخواه قبل از تغییر کار در قانون حقوق مدنی مشخص نکرده است ، اما تا سال 1970 ، کاملاً واضح است که او هرگونه تعهد به آن را کنار گذاشته است . گذراندن از دانشکده حقوق بدون درک صحیح از آنچه راجر تانی بود غیرممکن است. همانطور که شهرت رئیس دادگستری سابق در طول زندگی او سمی بود ، فقط با گذشت زمان توانسته بدتر شود.

مک کانل ، که در سال 1967 از قانون لوئیزویل فارغ التحصیل شده بود ، می دانست که با ساختن راجر تانی به عنوان یک حقوقدان نمونه ، چه سوت هایی را می زند و این اتفاقات شش سال گذشته را که او به عنوان رهبر اکثریت خدمت می کرد ، چشم انداز می کند. مک کانل می خواهد نسلی از قضات بعدی را اجرا کنند درد اسکات بنابراین سیاستمداران مجبور نیستند. برای مدتی او آن را خواهد داشت ، اما همانطور که نام Taney بدون توجه به تلاش های جوان McConnell برای توانبخشی او زباله است ، این مساله طولانی سرانجام مردم را نسبت به آنچه هستند از بین می برد.

اما برای معتادان بدبینی ، چیزی خالص تر از بند نهایی وجود ندارد:

در نتیجه ، این ملاک ها برای قضاوت سنا از نامزدهای دیوان عالی کشور برای ملاحظات آینده توصیه می شود. به دست آوردن یک قضاوت عادلانه و بی طرفانه از یک نهاد سیاسی ناگزیر مانند سنای ایالات متحده آمریکا همیشه دشوار خواهد بود. با این حال ، پیشنهاد می شود که معیار واقعی یک دولتمرد ممکن است توانایی بالاتر از ملاحظات سیاسی حزبی برای انتقال عینی از یک انسان مشتاق دیگر باشد. گرچه نویسنده خوش بینی زیادی برای استفاده در آینده آنها نداشته است ، اما با این وجود ، این دستورالعمل ها باقی مانده اند ، اما یک نتیجه مناسب برای یک دوره منحصر به فرد و فراموش نشدنی در تاریخ دیوان عالی کشور است.

عدم خوش بینی او کاملاً مناسب بود.


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer