Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

کدام شرکت Biglaw استاندارد طلای واقعی غرامت Biglaw است؟ این نوعی س esال باطنی است که ما در اینجا در بالا قانون کاملاً زمان زیادی را برای تدبر صرف می کنیم. Cravath به هر حال پاسخ پیش فرض است به عبارت دقیق ، آنها راس بازار نیستند. و این اعتبار امسال بیشتر مورد توجه قرار گرفت کولی روند پاداش COVID را شروع کرد و به دنبال آن دیویس پولک در حال آمدن است بالاتر از آن مقیاس ، در حالی که کراوات تصمیم گرفت صبر کند تا آخر سال اکنون پاداش پایان سال در Cravath اعلام شده اند، و گرچه همکاران آنها مقیاس کامل بازار را بدست می آورند ، روشن است که آنها در مورد ایجاد موج در سال جاری نیستند.

اما شرکت دیگری نیز فعالیت خود را به عنوان رهبر جبران خسارت آغاز کرده است. میلبانک شرکتی است که مقیاس 190K دلار حقوق را به ارمغان آورد، و سال گذشته ، آنها اولین نفر بودند به جایزه های پایان سال بروید. بنابراین آنها قطعاً ثابت کرده اند که برای تعیین استاندارد در غرامت Biglaw از آنچه لازم است برخوردارند. اکنون آنها پاداش پایان سال خود را آزاد کرده اند و خوب ، ما نباید خیلی هیجان زده شویم:

بله ، این پاداش هایی است که ما انتظار داشتیم ، در همان مقیاس سال گذشته (و سال قبل نیز). اما ، با توجه به شیوع همه گیر – و آن جوایز جالب توجه COVID که در Milbank در پاییز برگشتند – تصور می کنیم همکاران بسیار خوشحال هستند. پاداش پایان سال در تاریخ 31 دسامبر یا قبل از آن پرداخت می شود و می توانید بخوانید یادداشت کامل در صفحه بعدی.

مثل همیشه ، وقتی صحبت از اخبار پاداش در شرکت های دیگر می شود ، به شما وابسته هستیم. به محض انتشار یادداشت جایزه شرکت شما ، لطفاً آن را برای ما ایمیل کنید (نوار عنوان: “[Firm Name] پاداش ») یا برای ما پیامک کنید (646-820-8477) لطفاً در صورت موجود بودن یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس بگیرید و آن را از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید در هشدارهای پاداش ATL ثبت نام کنید ، پایین بیایید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer