Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در آخرین قسمت The Jabot ، من با اورویل ورنون برتون و آرماند درفنر ، نویسندگان تعویق عدالت: نژاد و دیوان عالیبه ما در مورد چگونگی تأثیر چندین موضوع در گذشته بر احکام عمومی دیوان در حال حاضر بحث می کنیم. ما همچنین در مورد پرونده های مختلف مربوط به تبعیض و نژاد ، و همچنین نحوه بهبود دادگاه ، نه تنها با انجام خود ، بلکه با کمک رئیس جمهور ، کنگره و مردم آن صحبت می کنیم.

پادکست Jabot شاخه ای از نام تجاری Above the Law است که بر چالش های زنان ، افراد رنگین پوست ، LGBTQIA و دیگر جمعیت های مختلف در صنعت قانونی متمرکز است. نام ما از شخص دیگری به نام روت بدر گینزبورگ بدنام و یابوت (یقه تزئینی) که هنگام بیرون آوردن مخالفان از روی نیمکت بر تن داشت ، نشأت می گیرد. این یک یادآوری است که حتی زمانی که برنده نیستیم ، ما هنوز یک نیروی قدرتمند هستیم.

گوش دادن مبارک!


کاترین روبینو ، ویراستار ارشد در فوق قانون ، میزبان پادکست Jabot، و میزبان مشترک مانند یک وکیل فکر کنیدبه راهنمای ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفاً با او ارتباط برقرار کنید. با خیال راحت ایمیل بزنید او با هر گونه راهنمایی ، س questionsال یا نظر ، و او را در توییتر دنبال کنید (@Kathryn1)

logo-footer