Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اگر به دنبال پاداش های سخاوتمندانه هستید ، به دنبال Hueston Hennigan نباشید. شرکت حقوقی بوتیک نخبگان که به طور مرتب بازار را با پاداش خرد می کند ، این کار را دوباره انجام داده است. افراد داخلی درآمد همکاران را گزارش می دهند چند ضرب از شماره های جایزه بازار این در واقع پاداش سخاوتمندانه است ، اما انتظار می رود برای Hueston Hennigan همکاران و این علاوه بر کمکهای “سخاوتمندانه” شرکت در پیوند دادن 401 (k) حساب (کارمندان نیز در آن اقدام شرکت می کنند) است!

این شرکت همچنین از کارمندان خود با s پشتیبانی می کندپاداش ویژه برای کارمندان و بورس های فنی در ماه آوریل، و سپس شد پذیرندگان اولیه پاداش ویژه کاردانی. اما همانطور که برایان هنیگان هنگام به اشتراک گذاشتن اخبار پاداش کاردانی خاطرنشان کرد ، شناختن مبارزاتی که دیگران در طی آن انجام داده اند مهم است و آنچه می توانیم برای کمک به آنها انجام دهیم:

همانطور که می دانید (یا به زودی خواهید فهمید) ، امروز هرکدام از شما از پاداش های خود خبری دریافت می کنید. همانطور که هر ساله صدق می کند ، پاداشهای ما بالاتر از بازار باقی می ماند. این پاداش ها نشان دهنده قدردانی ما از شما برای کار استثنایی شما همیشه ، به ویژه در این اوقات بی سابقه است. اما همچنین باید توجه داشته باشیم که زمان ها برای بسیاری از جوامع ما سخت است و کسانی که از خوش شانسی بهره مند شده اند نیز باید لطف کنند. بنابراین در حالی که ما باید کار بزرگی را که امسال برای مشتریان خود انجام داده ایم جشن بگیریم ، باید مراقب مبارزات همسایگان و نقش هایمان در کمک به کاهش آنها باشیم.

امیدوارم فردا همه شما را در مهمانی تعطیلات “ببینم” ،

برایان

یک پیام مهم در این زمانهای تلاش.

به یاد داشته باشید ، ما در مورد اخبار پاداش در سایر شرکت ها به مشاوران ATL وابسته هستیم. لطفاً به محض اینکه یادداشت جایزه شرکت شما منتشر شد ، لطفاً آن را برای ما ایمیل کنید (نوار عنوان: “[Firm Name] پاداش ») یا برای ما پیامک کنید (646-820-8477) لطفاً در صورت موجود بودن یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس بگیرید و آن را از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید در هشدارهای پاداش ATL ثبت نام کنید ، پایین بیایید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان پاداش که منتشر می کنیم ، یک اخطار ایمیل دریافت خواهید کرد.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer