Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر توسط گتی)

این فصل جایزه در بیگلاو است و همکاران با عصبانیت منتظرند و تماشا می کنند تا ببینند آیا شرکت هایی نه تنها با این شرکت ها مطابقت دارند مقیاس پاداش پایان سال Cravath، اما مقیاس ویژه پاداش نیز هست. اگر برخی از شرکت ها از مطابقت با پاداش های ویژه امتناع ورزند ، واقعاً امسال تمایز جدیدی برای جبران خسارت بین شرکت های Biglaw وجود دارد.

همکاران مورگان لوئیس اکنون می توانند نفس راحتی بکشند ، زیرا قدرتهایی که در شرکت هستند اعلام کردند که فصل تعطیلات همکاران امسال بیش از حد جشن خواهد گرفت ، بسته به میزان درآمد آنها تا 140 هزار دلار پول نقد سرد و سخت. سال کلاس در اینجا جزئیات ذکر شده است:

طبق همكاری معمول شركت ها ، همكاران آمریكایی از طریق پست صوتی دریافت می كنند [chair] جامی مک کیون به ما اطلاع دهد که این شرکت هم با مقیاس پاداش پایان سال شرکت های Am Law 20 و هم با پاداش ویژه سقوط شرکت های Am Law 20 مطابقت خواهد داشت. جامی می خواست ما را در آستانه شکرگذاری به عنوان یک تشکر مناسب از ما تشکر کند. جزئیات دقیق / بیشتر هفته آینده ارائه می شود.

یکی از منابع گفت: “اخبار مورد انتظار و قابل تقدیر.” اگر شرکت به طور معمول مثل همیشه پیش برود ، از آنجا که سال مالی مورگان لوئیس در ماه اکتبر آغاز می شود ، سالهای اول پاداش مناسب دریافت نمی کنند. متاسفم در مورد آن ، سالهای اول!

پول جایزه احتمالاً در ژانویه 2021 به حساب همکاران واریز می شود.

همه را بخاطر بسپارید ، ما به توصیه های شما بستگی داریم تا در به روزرسانی های مهم جایزه قرار بگیریم ، بنابراین وقتی شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] مسابقات”). لطفاً در صورت موجود بودن یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس بگیرید و آن را از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار مورد استفاده ما برای اعلام حقوق و دستمزد است) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد. ممنون از همه راهنماییتون


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer