Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

بسیاری از افراد در صنعت حقوقی به منظور گسترش فاصله اجتماعی و ایمن نگه داشتن همه با ادامه روند شیوع بیماری همه گیر COVID-19 ، از خانه خود کار می کنند. اگرچه برخی از موسسات حقوقی به طور غیر قابل توضیح دفاترشان را زود باز کردند، بیشتر مدیران متوجه می شوند که کارمندان می توانند تقریباً همه کارهای شغلی خود را از خانه به جای پیاده روی به سمت دفتر انجام دهند. بسیاری از شرکا در ماه های اخیر ابراز تاسف کرده اند که داشتن کارمندان در خانه باعث کاهش بهره وری و آسیب رساندن به سود بسیاری از مغازه ها شده است. به منظور افزایش بهره وری کارگران و پشتیبانی مورد نیاز کارمندان ، شرکت های حقوقی بیشتری باید در فکر خرید وسایل خانه از قبیل مبلمان ، مانیتور رایانه و سایر تجهیزات کارمندان باشند.

چیز جدیدی در مورد خرید کارفرمایان از کار در خانه برای کارمندان وجود ندارد. اکثر شرکت های حقوقی لپ تاپ هایی را در اختیار کارمندان خود قرار می دهند که می توانند از آنها برای انجام کارهای کاری تقریباً از هرجای دیگر استفاده کنند. بعلاوه ، برخی از کارفرمایان تعهد خود را به کار مجازی کمی بیشتر فراتر می گذارند و امکان خرید مانیتور رایانه ، مبلمان و سایر موارد مورد نیاز برای کار موثر از خانه را دارند.

حدود پنج سال پیش ، برادرم در یک شرکت مالی کار می کرد که به کارمندان اجازه می داد هفته ای یک بار از خانه کار کنند. کارفرما مانیتورهای رایانه ای را برای برادرم خریداری کرد تا بتواند به راحتی صفحات گسترده و سایر اسناد مالی مورد نیاز برای بررسی را ببیند تا کار خود را با موفقیت به پایان برساند. سرمایه گذاری مورد نیاز برای تجهیز برادر من به مانیتورها و سایر اقلام مورد نیاز برای تولید بیشتر کار در خانه فقط چند صد دلار هزینه داشت ، اما این سرمایه گذاری احتمالاً سود حاصل از بازدهی را داد که برادرم توانسته بود کارفرمای خود و مشتری های آنها را تأمین کند.

هیچ دلیلی وجود ندارد که تعداد بیشتری از شرکت های حقوقی نتوانند سرمایه گذاری مشابهی را در مورد کالاهای خانه انجام دهند ، که به کارمندان امکان می دهد تا هنگام کار در خانه بهره وری بیشتری داشته باشند. شرکت های حقوقی از قبل هزینه کارمندان خود را برای شرکت در کنفرانس ها ، پیروی از قوانین CLE ، شرکت در تورهای توسعه تجارت و سایر هزینه های توسعه حرفه ای پرداخت می کنند. چند صد دلاری که برای تجهیز هر کارمند برای کار در خانه صرف می شود ، یک قطره در مقایسه با تمام این هزینه های دیگر است.

در برخی موارد ، کارمندان می توانند از تجهیزات خریداری شده توسط شرکت ها برای تولید در خانه استفاده کنند. بسیاری از کارگران در سراسر کشور با هر ترتیبی که در خانه برای انجام کار دارند ، کار خود را انجام می دهند. افراد زیادی از کاناپه کار می کنند و من چند وکیل دیده ام که برای ایجاد دفاتر موقت خانه میزهای کارت و صندلی های تاشو تنظیم کرده اند. چنین تمهیداتی ایده آل نیست ، زیرا بهترین فرصت را برای تایپ و تأثیرگذاری در کارها برای کارگران فراهم نمی کند. علاوه بر این ، و من متخصص نیستم ، اما نشستن روی صندلی تاشو یا سایر تنظیمات می تواند به کمر شما آسیب برساند و به طور بالقوه باعث مشکلات سلامتی شود.

کارفرمایان ممکن است استدلال کنند که ایجاد یک دفتر کار خانگی مناسب به عهده کارمندان است تا بتوانند در مشاغل خود مثمر ثمر واقع شوند و اگر نتوانند از خانه کار کنند همیشه می توانند به دفتر مراجعه کنند. با این حال ، برخی از مردم به راحتی پول لازم برای ایجاد صحیح دفتر کار در خانه را ندارند. بسته به وسایلی که کارگر از قبل در خانه دارد و اینکه برای تکمیل م effectivelyثر کارشان به چه چیزی احتیاج دارد ، تهیه یک دفتر کار در منزل ممکن است صدها دلار یا بیشتر هزینه داشته باشد. بسیاری از مردم در این اوقات سخت زندگی دشواری دارند و ممکن است هزینه برخی از کارگران برای خود کارگران از خانه سنگین باشد. بعلاوه ، از آنجا که امنیت شغلی کمتر از سالهای اخیر است ، ممکن است کارگران احساس راحتی نکنند که برای تهیه لباس اداری در خانه پول جمع کنند که در صورت از دست دادن شغل بی فایده است. کارفرمایان باید با ارائه پشتیبانی از کارمندان برای پیشرفت در کار مجازی ، در اینجا قدم بگذارند. این استدلال که اگر کارمندان نتوانند در خانه مثمر ثمر باشند می توانند به دفتر مراجعه کنند ، بهانه ای نیست زیرا نگرانی های سلامتی و فاصله اجتماعی باعث می شود که این امر در اکثر شرایط غیر عملی باشد.

برخی از کارفرمایان ممکن است استدلال کنند که خرید تمام این تجهیزات برای کارگران برای آنها دشوار است. در واقع ، کارفرمایان ممکن است بازگشت چنین تجهیزات پس از ترک کارمند از شرکت و پردازش کلیه درخواست های مربوط به اقلام کار از خانه که توسط یک شرکت حقوقی پرداخت می شود ، کاری سخت است. با این حال ، مقدار پول مورد نیاز برای تهیه اکثر دفاتر خانگی نسبتاً ناچیز است و اگر دفاتر حقوقی نگران کاربردهای عملی باشند ، می توانند هنگام ترک کارخانه ، به کارگران اجازه دهند اقلام را نگه دارند. در واقع ، من در گذشته کارفرمایان را شنیده ام ، زیرا برخی از کارفرمایان اهمیتی برای جبران چند صد دلار اقلام کار از خانه که برای یک کارمند پرداخت کرده اند ، ندارند. شاید کارفرمایان بتوانند هر وسیله کار از خانه را با نام شرکت خود مانند آنچه که برای سایر سوآپ انجام می دهند تزیین کنند تا حتی اگر کارمندی اقلام را نگه دارد ، شرکت تبلیغات رایگان دریافت کند!

به گفته همه ، شرکا نباید از کاهش بهره وری در هنگام شیوع بیماری ابراز تاسف کنند ، مگر اینکه تمام کارهایی را که برای پشتیبانی از کار مجازی کارمندان خود انجام داده اند ، انجام دهند. پرداخت هزینه اقلام کار از خانه می تواند به کارمندان کمک کند تا بهره وری بیشتری داشته باشند و در زمانی که واقعاً می توانند از این پشتیبانی استفاده کنند ، به کارگران کمک می کند. اگرچه برخی از موارد عملی نیاز به چکش زدن دارد ، اما این امر نباید شرکت های بیشتری را از پرداخت هزینه های کار از خانه مورد نیاز برای افزایش بهره وری کارگران مجازی باز دارد.


جوردن روتمن شریک زندگی است موسسه حقوقی روتمن، یک شرکت حقوقی کامل خدمات نیویورک و نیوجرسی. او همچنین بنیانگذار خاطرات بدهی دانشجویی، وب سایتی در مورد نحوه پرداخت وام های دانشجویی خود. می توانید از طریق ایمیل به اردن برسید [email protected].

logo-footer