Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

همانطور که اخیراً در این وب سایت به طور گسترده مورد بحث قرار گرفت ، صنعت حقوقی در حال بازگشت به حالت عادی است زیرا پرونده های COVID-19 در سراسر کشور کاهش یافته است. بسیاری از موسسات حقوقی اظهار داشته اند که انتظار دارند کارمندان به زودی به مطب برگردند و بنگاه ها سیاست های مختلفی راجع به تعداد دفعات وکالت و کارمندان در دفاترشان اتخاذ کرده اند. به دلایل مختلف ، موسسات حقوقی باید از همه درسی که در طی بیماری همه گیر COVID-19 آموخته اند برای ترویج کار از راه دور استفاده کنند ، و این در نهایت می تواند تأثیر مثبتی در خطوط اصلی بسیاری از شرکت های حقوقی داشته باشد.

احتمالاً بیشتر مدیران دفاتر حقوقی می گویند هزینه های املاک و مستغلات بزرگترین سنگ آسیاب است که مانع موفقیت مالی یک مغازه می شود. هزینه های املاک و مستغلات بسته به شهرهایی که شرکت در آن فعالیت می کند و سایر عوامل ، بخش عمده ای از بودجه بسیاری از موسسات حقوقی است. بعلاوه ، املاک و مستغلات معمولاً هزینه انعطاف ناپذیری برای بنگاه ها به حساب می آیند زیرا امضای قرارداد اجاره نامه برای یک دهه یا بیشتر در برخی موارد توسط بنگاه های حقوقی غیرمعمول نیست. برای شرکت ها بسیار دشوار است که در صورت تغییر شرایط ، ردپای املاک و مستغلات خود را برای مطابقت با میزان سرشماری یا حقوق مالی کاهش دهند ، و این می تواند بر شرکت های حقوقی تأثیر منفی بگذارد.

در شغل شخصی خودم ، دیده ام که مدیران دفاتر حقوقی برای پرداختن به هزینه های املاک و مستغلات تلاش می کنند. به عنوان مثال ، من یک بار در یک دفتر حقوقی کار کردم که دو طبقه املاک و مستغلات اصلی را در یک شهر گران اجاره کرد. این شرکت در نهایت تغییراتی را تجربه کرد و آنها حتی قادر به پر کردن نیمی از یک طبقه از فضای اجاره ای نبودند. این شرکت سعی کرد برخی از فضا را با اجاره بها کند ، اما مغازه بی دلیل خونریزی کرد زیرا آنها نمی توانستند از اجاره بلند مدت برای این دو طبقه خارج شوند. علاوه بر این ، آن شرکت به طور روزمره برای اداره نمونه کارها دفاتر باز می کرد ، اما وقتی کار خشک شد ، آنها با سال های باقی مانده اجاره خود گیر می کردند.

یک راه حل برای این انعطاف ناپذیری و هزینه ، پایین نگه داشتن هزینه های املاک و مستغلات با تأمین فضای کم برای دفتر یک شرکت است. البته برخی از وکلای دادگستری و کارمندان به دلیل رعایت اصول اخلاقی و سایر موارد نیاز به دفاتر فیزیکی برای انجام کار دارند ، اما اکثر افراد برای اثرگذاری در مشاغل خود به فضای کاری زیادی احتیاج ندارند. یکی از راه هایی که شرکت های حقوقی می توانند ردپای املاک و مستغلات خود را کاهش دهند ، ترویج سیاست های کار از خانه و تشویق وکلا و کارمندان است که فقط چند روز در هفته به دفتر مراجعه کنند. اکثر مردم با کمال میل فضای کاری کوچکتر را برای انعطاف پذیری حاصل از سیاست های کار از خانه مبادله می کنند ، و ایجاد تعادل میانی اطمینان حاصل می کند که شرکت ها سربار خود را کاهش می دهند ، همکاری را حفظ می کنند و انعطاف پذیری را ارتقا می دهند.

با این وجود ، برخی از وکلا تمایلی به چشم پوشی از دفاتر سنتی ندارند ، یا به این دلیل که فکر می کنند مشتری ها هنگام مراجعه به وکلا می خواهند تحت تأثیر فضای فیزیکی قرار بگیرند یا به این دلیل که فکر می کنند همکاری حضوری بهترین است. از نظر من ، چنین وکلا بیشتر به وکالت مدارس قدیمی مبتلا می شوند که به روش خاصی از عملکرد عادت کرده اند و ترغیب این نوع وکلا برای اتخاذ طرز تفکر جدید در مورد املاک و مستغلات ممکن است دشوار باشد.

قبل از اینکه دفتر حقوقی خودم را راه اندازی کنم (و سالها قبل از شروع بیماری همه گیر COVID-19) در مغازه ای کار می کردم که وقت و منابع زیادی را صرف ایجاد یک فضای اداری جدید می کرد ، آنچه آنها “دفتر آینده” نامیدند. در آن زمان ، من تقریباً به هرکسی که گوش دهد گفتم که “دفتر آینده” دفتر ندارد ، و بهتر است شرکت ردپای املاک خود را کاهش دهد و کار از راه دور را ارتقا دهد. چندین سال قبل از شروع همه گیرى ، من این نظرات را بر اساس نمونه کارهاى ارزان قیمت اجتماعى که در منطقه من شکوفا شده بود و سیاستهاى برخى کارفرمایان که به کارمندان اجازه می داد چند روز در هفته از خانه کار کنند ، استوار کردم.

با این حال ، هنگامی که نظرات خود را به جلب توجه یکی از مدیران آن شرکت رساندم ، پیشنهادات من به طور خلاصه رد شد و به من گفتند که کار مجازی همکاری را از بین می برد. این مدیر با اطمینان من اطمینان نداد که وکلای دادگستری این روزها با متن ، GChat و روشهای دیگر همکاری می کنند و دلیل کمی وجود دارد که همه بتوانند هر روز کاری یکدیگر را رو در رو ببینند. این شرکت یکی از اولین مغازه هایی بود که در تابستان گذشته بازگشایی شد ، احتمالاً به دلیل اینکه این شرکت هزینه یک دفتر گران قیمت را پرداخت می کرد. البته ، این فروشگاه فضای اداری جدید خود را قبل از آغاز همه گیر شدن بیماری و قبل از اینکه مدیران ادراکاتی درباره کار مجازی یاد بگیرند ، ایجاد کرد. با این حال ، اگر این شرکت کار مجازی را زودتر ارتقا دهد ، می توانستند موقعیت خوبی برای انتقال به کار مجازی داشته باشند که از زمان شیوع COVID-19 و پس انداز هزینه های این صنعت ، بر صنعت حقوقی تأثیر گذاشته است.

در هر صورت ، من می توانم تمام مزایای کار از راه دور و چگونگی کاهش زمان رفت و آمد ، توانایی کارکنان برای مراقبت بهتر از مسئولیت های خانواده و سایر مزایا را بحث کنم. با این حال ، همه ما می دانیم که بنگاه های حقوقی مشاغلی هستند و آنها به احتمال زیاد بیش از هر عامل دیگری تصمیم می گیرند که بر اساس نتایج کار خود تصمیم بگیرند. به همین ترتیب ، بحث در مورد اینکه چگونه ارتقا work کار از راه دور می تواند به شرکت های حقوقی در پس انداز و انعطاف پذیری بهتر در فعالیت هایشان کمک کند ، مهم است. از آنجا که بنگاه های حقوقی در فکر بازگشایی دفاتر و تصمیمات مربوط به املاک و مستغلات در آینده هستند ، باید مزایای مالی ادامه کار مجازی را در نظر بگیرند.


جوردن روتمن شریک زندگی است موسسه حقوقی روتمن، یک شرکت حقوقی کامل خدمات نیویورک و نیوجرسی. او همچنین بنیانگذار خاطرات بدهی دانشجویی، وب سایتی در مورد نحوه پرداخت وامهای دانشجویی خود. می توانید از طریق ایمیل به اردن برسید [email protected].

logo-footer