Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

یکی از مزایای استفاده از عمل شخصی من این است که من نیازی به انجام بسیاری از کارهای کاملاً اداری ندارم که وکلای دادگستری در بسیاری از شرکت های حقوقی انجام می دهند. به عنوان مثال ، من معمولاً نیازی به ثبت نام توسعه تجارت خود ندارم طرفدار سلام ساعت ، من فقط کار را به اتمام می رسانم ، و اگر آن ساعت ها شمارش شود معمولاً مهم نیست. علاوه بر این، شرکت حقوقی دو وکیل من توسط برادرم و من اجرا نمی شود وکیل بررسی کند (اگرچه برای هر دو نفر جالب است که درباره عملکرد خود صحبت کنیم ، شاید مانند “پخش شکایات”!). از آنجا که تقریباً پایان سال است ، بسیاری از شرکت ها در سراسر کشور در شرف آغاز کار هستند یا در حال انجام مراحل بررسی وکیل سالانه خود هستند. من قبلاً در مقاله قبلی در مورد چگونگی آن بحث کردم بررسی وکالت اغلب اتلاف وقت است، و در این سال فوق العاده ، این بررسی ها ممکن است بیش از سود مفید باشد. به دلایل مختلف ، شرکت های حقوقی باید امسال از بررسی وکالت چشم پوشی کنند.

همانطور که بسیاری از وکلای دادگستری از تجربه دست اول می دانند ، بررسی وکلا اغلب وقت گیر است. وکلای دادرسی معمولاً برای شروع کار بررسی ، باید پرسشنامه عملکرد خود را تکمیل کنند و این اغلب توسط مدیران بررسی می شود ، آنها همچنین باید نظرات خود را بنویسند. بنا به دلایلی ، مردم امسال بسیار شلوغ و حواس پرت هستند. وكلا باید هنگام مدیریت مراقبت از كودكان ، نظارت بر تحصیل و انجام سایر وظایف از آنجا كه بسیاری از افراد از خانه كار می كنند ، انعطاف پذیر باشند. وكلا نیازی به انجام یك كار بیشتر كاملاً اداری ندارند و شركتها می توانند در صورت همدلی با كارمندان خود در این مدت تلاش ، روحیه زیادی به وكلا بدهند.

بررسی وکالت همچنین می تواند برای بسیاری از وکلا بسیار اضطراب آور باشد. وکلا معمولاً احساس می کنند که در حین بازبینی مورد موشکافی قرار می گیرند ، و اگر توجیه نکنند که چگونه لیاقت ماندن در یک شرکت را دارند ، ممکن است در همان قطعه خرد شوند. این امر می تواند آنها را به صرف زمان بی رویه ای برای اتمام ارزیابی های شخصی و سایر مراحل مربوط به روند بررسی اختصاص دهد. به طور معمول ، وکلا نیازی به احساس استرس زیاد در رابطه با روند بررسی ندارند ، زیرا شغل آنها معمولاً امن است ، مگر اینکه واقعاً کمتر از حد انتظار باشد.

با این حال ، اقتصاد به شدت ناپایدار است و نرخ بیکاری به دلیل همه گیری COVID-19 در بالاترین میزان حافظه اخیر است. بنگاه ها برای مقابله با شرایط اقتصادی حقوق و دستمزد را کاهش داده و اخراج کرده اند. حتی اگر مشاغل وکالت امن باشند (و برخی از بنگاه های اقتصادی نیز به همین میزان اعتراف کرده اند) ، باز هم ترس قابل قبولی وجود دارد که روند بررسی وکیل در مورد سرنوشت وکیل در یک شرکت تصمیم بگیرد ، حتی اگر اینگونه نباشد. بنگاه ها می توانند این ترس را به کلی از بین ببرند اگر به سادگی از روند بررسی وکیل بگذرند.

علاوه بر این ، در بسیاری از بررسی های وکلا ، ناعادلانه است که همکاران را در مقابل همان انتظاراتی که برای سایر مواقع طبیعی است ، مسئول بدانیم. به عنوان مثال ، بسیاری از شرکتهای حقوقی یک ساعت قابل پرداخت قابل پرداخت دارند ، وکلا به آنها اجازه می دهد تعداد مشخصی ساعت را در طول یک سال تقویمی ثبت کنند. با این حال ، وکلای بیشماری به دلیل مسائل ناشی از همه گیری در این سال در تأمین نیازهای ساعتی قابل پرداخت مشکل داشتند. همانطور که تا حدودی می توانم تصدیق کنم از تجربه شخصی، بیمار شدن از طریق COVID-19 می تواند صورتحساب ساعت و انجام سایر مسئولیت های کاری را دشوار کند ، به خصوص اگر تأثیرات جدی تری بر روی ویروس برای سلامتی داشته باشید. علاوه بر این ، بسیاری از وکلا تحت تأثیر از دست دادن عزیزان قرار گرفتند ، و این می تواند تأمین انتظارات قاطع را دشوار کند. علاوه بر این ، چالش های کار در خانه ، و همچنین دستکاری در مدرسه و سایر مسئولیت ها ، تحقق ساعات قابل پرداخت و سایر انتظارات را دشوار می کند. شرکت ها باید در این شرایط به وکلای خود رحم کنند. صرفه جویی در آنها در توجیه کمبودها در بررسی وکیل ممکن است کار درستی باشد.

البته ، بنگاه ها معمولاً در مورد افزایش و پاداش از طریق روند بررسی وكلا تصمیم گیری می كنند و ممكن است بنگاه ها در ارزیابی كاركنان بدون بررسی مشكل تر باشند. با این حال ، شرکت ها همیشه می توانند هنگام تعیین افزایش و پاداش ، مدل قفل قفل را اتخاذ کنند ، به طوری که هرکسی که در طول یک سال عملکرد مطلوبی داشته باشد ، بتواند افزایش یا پاداش کسب کند. در واقع ، بسیاری از بنگاه ها برای تعیین افزایش و پاداش در شرایط عادی ، یک مدل قفل را انتخاب می کنند. همانطور که در مقاله قبلی بحث شد، پرداخت یکنواخت وکلا به صورت عینی به وکلا همچنین در از بین بردن احتمال پرداخت حقوق متفاوت به وکلا بر اساس دلایل ذهنی یا حتی قابل اعتراض کمک می کند. بنگاه ها همیشه می توانند در صورت کاهش بیماری همه گیر ، به تصمیمات جامع درباره حقوق و پاداش بازگردند.

همه گفته شده ، وکلا (و تقریباً در مورد بقیه) امسال با چالش های بی سابقه ای روبرو شده اند و با پایان یافتن سال ، بسیاری از مردم احساس استرس می کنند. در نتیجه ، شرکت های حقوقی باید در نظر داشته باشند که از روند بررسی وکیل سنتی خود صرف نظر کنند تا منبع استرس را از بین ببرند و در این شرایط دشوار از عدالت بیشتری برخوردار شوند.


جوردن روتمن شریک زندگی است موسسه حقوقی روتمن، یک شرکت حقوقی کامل خدمات نیویورک و نیوجرسی. او همچنین بنیانگذار خاطرات بدهی دانشجویی، وب سایتی در مورد نحوه پرداخت وام های دانشجویی خود. می توانید از طریق ایمیل به اردن برسید [email protected].

logo-footer