Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

با تشکر از بیماری همه گیر ، وکلا اکنون باید از به اشتراک گذاشتن رایانه خود با فرزندان خود احتیاط کنند – بسیار محتاط. مورد ، آخرین اتفاق ناگوار دادگاه بزرگنمایی ، آورده شده توسط ما قاضی روی فرگوسن از 394 منطقه دادگستری تگزاس.

همانطور که در کلیپ زیر مشاهده می کنید ، یک بچه گربه کوچک و زیبا در هنگام شنیدن صحبت ظاهر شد. شما باید فیلترهای خود را تغییر دهید میو درست، قبل از اینکه مجبور شوید به قاضی بگویید که شما گربه نیستید ، همانطور که این وکیل فقیر گفت: “من اینجا زنده هستم. من گربه نیستم. ” امروز بعدازظهر آن را برای برخی از برنامه های خالص شادنفر بررسی کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=KxlPGPupdd8

البته ، Cat Lawyer Ponton آن را به گردن منشی خود انداخت:

وی گفت: “آه ، این فقط اشتباه منشی من بود.” “من از رایانه او استفاده می کردم و به دلایلی فیلتر آن را روشن کرده بود. درآوردم و صورتم را جایگزین کردم. این مورد مربوط به مردی بود که قصد داشت با پول نقد قاچاق و قاچاق از ایالات متحده خارج شود. تمام این یک اشتباه بود. آن برداشته شد و ما شنوایی را به صورت عادی داشتیم. “

اما همانطور که قاضی فرگوسن اشاره کرد ، در پایان همه چیز کاملاً معلوم بود:

هرچه چیزها بیشتر تغییر کنند ، بیشتر ثابت می مانند.


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer