Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

من یک قفسه کتاب وکالت دارم ، یکی از آنهایی که درهای شیشه ای آن را می چرخاند و باز می کند. در قفسه بالا کمی مجسمه برنز نشسته است. این یک کارمند کوچک دوره استعمار را نشان می دهد که در کنار کپی قاب و برجسته اصلاحیه دوم ، درست بالای آرم NRA ایستاده است. یک پلاک کوچک که به پایه چوبی پیچ شده است حاوی نام من و وضعیت ظاهری من به عنوان عضو مادام العمر است.

من آن مجسمه را نگه می دارم تا یادآوری کنم که هرکسی را می توان به مزخرفات باور کرد. اگر از ابتدا این ستون را دنبال می کنید ، شما می دانید که من در میان 14 درصد آمریکایی ها هستم که تعداد اسلحه های ناسالم دارند. جایی که من بزرگ شدم ، اسلحه بخشی از زندگی است. به بچه ها تیراندازی آموزش داده می شود (در نوجوانی ، من دو بار در مسابقات ورزشی تیراندازی ولف کریک که برای بازی های المپیک آتلانتا ساخته شده بود ، به صورت رقابتی شلیک کردم). اسلحه ، در مناطق روستایی آمریكا ، به عنوان امری مهم ، ضروری و اساسی برای زندگی به حساب می آید.

برای مدت طولانی ، من این عقیده را داشتم ، حتی وقتی که به دموکرات رأی دادم. در اوایل 20 سالگی من 500 دلار از NRA صرف کردم تا عضو زندگی شوم. در آن زمان ، به نظر من ، احساس می شد NRA در مورد شکار ، رفاقت با سایر افرادی که از یک سبک زندگی در فضای باز لذت می برند و آموزش جوانان در مورد ایمنی اسلحه است.

من حتی در آن زمان نسبت به سمیت NRA نابینا بودم ، اما پس از انقضا ممنوعیت اسلحه حمله فدرال در سال 2004 ، اوضاع به سرعت در حال فروپاشی بود. افراد در جامعه اسلحه تلاش کردند تا همه مجلات جدید با ظرفیت بالا را ترک کنند. من بدون اینکه واقعاً دلیل آن را بدانم وارد شدم. من نپرسیدم که چه نیاز مشکوکی ممکن است داشته باشم تا بیش از 10 دور در هر بار ، یکی پس از دیگری انجام دهم. تفنگ به سبک AR-15 ، زمانی نادر بود ، چیزی که به نظر می رسید در یک تیراندازی غیرنظامی خارجی و خارج از مکان باشد ، محبوبیت او سر به فلک می کشد. تعداد سلاح های گرم تولید شده سالانه در آمریکا طی 12 سال تقریباً چهار برابر شده است.

در همین حال ، آمریکا پس از شلیک دسته جمعی متحمل تیراندازی گسترده شد. راه حل NRA همیشه اسلحه بیشتر بود ، اما وین لاپیر ، معاون اجرایی NRA لحنی کاملاً پوچ پس از سندی هوک زد. ناامیدی من از خرده فرهنگ اسلحه بیشتر شد. من شروع به خواندن این موضوع کردم که چگونه استرالیا با موفقیت به مشکل تیراندازی انبوه خود رسیدگی کرد بندر آرتور. من در مورد بسیاری از کشورهای دیگر که کنترل اسلحه در آنها کار می کرد ، خواندم ، بیشتر آنها هنوز به ورزشکاران مانند من اجازه می دهد تا به جای شلیک سلاح های نظامی به خانه های آمریکایی ، درست به دنبال شکار با اسلحه و تفنگ شکاری بروند. من تماشا کردم جیم جفرز. آگهی ها و نامه های هیستریک فزاینده ای که خواهان کمک های بیشتر به NRA هستند و از اقدامات قریب الوقوع کنترل اسلحه که هرگز واقعی نبودند ، هشدار می دادند ، اما ثابت ماندند. اگر شما منبع اطلاعاتی معتبری را که خود NRA یا یکی از متحدان بسیاری از آن در راست اطلاعات نادرست در سمت راست نبوده ، جستجو کنید ، به سرعت و با ناراحتی کاملاً مشخص می شود که هر آنچه NRA می گوید مضحک و کاملاً مزخرف است.

من از شر AR-15 خودم خلاص شدم. من از شر Glock 9 میلیمتری خلاص شدم. اجازه دادم اجازه حملم منقضی شود. من عضوی از سازمانی بودم که وظیفه اصلی آن دروغ گفتن بود. من بزرگ شده ام و NRA را تحقیر می کنم. این همان اتفاقی است که می افتد وقتی سرانجام متوجه می شوید که تمام زندگی خود را با دروغ تغذیه کرده اید. دروغ های NRA با موفقیت از من پول گرفت ، بنابراین پول می تواند باشد برای مدیران خود یک سبک زندگی عالی را هدر داده است، و دروغ های بیشتری را برای دیگران پخش می کرد عصبانی شدم.

به هر دلیلی ، مدت زیادی طول کشید تا من بند عضویت مادام العمر را قطع کنم. به نظر من یک دلیل روش بیزانسی بود – من سرانجام پس از ارسال بسیاری از نامه های الکترونیکی بی پاسخ فهمیدم که طبق آیین نامه NRA ، ماده III ، بخش 10 ، من مجبور شدم نامه فیزیکی را به یک آدرس در ویرجینیا ارسال کنم تا عضویت خود را لغو کنم . کاری که من سرانجام خیلی دیر انجام دادم ، واقعاً پس از موج انزجار جدیدی که به دنبال کشتار سال 2017 لاس وگاس به من وارد شد.

فکر نمی کنم هرگز کاملا اسلحه را کنار بگذارم. تنظیمات کمی وجود دارد که در این روزها واقعاً در آرامش احساس آرامش می کنم ، اما رانندگی در رودخانه در قایق رانی مان ، در یک روز گرم پاییزی ، شکار اردک با پدر من ، در میان آنهاست (با اسلحه هایی که فقط سه دور نگه داشته می شود ، اگر تعجب می کردند ، زیرا این قانون به گونه ای طراحی شده است که پرندگان آبزی می توانند در مقابل اسلحه ای شانس ورزشی پیدا کنند که این قانون برای دادن مجالس کنسرت یا دانش آموزان به زحمت نمی افتد).

حتی اگر پرهیز کامل داشته باشم ، اسلحه هرگز برای من یک وسواس ناسالم نخواهد بود. من هرگز اسلحه دیگری نخواهم داشت که برای اجازه دادن به یک تیرانداز برای کشتن تعداد زیادی از افراد به سرعت طراحی شده باشد. من هرگز از این اعتقاد چشم پوشی نمی کنم که در قرن بیست و یکم ، اگر از دولت خود ناراضی باشیم ، رأی می دهیم ، یک شبه نظامی مسلح تشکیل نمی دهیم. NRA هرگز هزینه دیگری از من دریافت نخواهد کرد ، و اگر این سازمان زیر پا بگذارد فشار دادستان کل نیویورک یا به فساد داخلی و پیوند در مرکز آن سقوط می کند ، من تشویق خواهم کرد. من همیشه امیدوارم که عزیزانی که هنوز فریب دروغهای لابی اسلحه را خورده اند ، روزی بتوانند کاری را انجام دهند که من انجام دادم: فرار.


جاناتان ولف یک دعوای مدنی است و نویسنده آن است JD بدون بدهی شما (لینک وابسته). او نویسندگی حقوقی را تدریس کرده ، برای طیف گسترده ای از نشریات نوشته شده است و داشتن سواد مالی و علمی را هم تجارت و هم لذت خود قرار داده است. هر نظری که او ابراز می کند احتمالاً طلای خالص است ، اما با این وجود صرفاً نظر وی است و نباید به هیچ سازمانی وابسته باشد. به هر حال نمی خواهد اعتبار را تقسیم کند. می توان به او دسترسی پیدا کرد [email protected].

logo-footer