Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

شما احتمالاً سعی می کنید از استرس خود در انتخابات ، نتایج و بازی هایی که در دادگاه ها بین تیم های فوتبال سیاسی انجام می شود جلوگیری کنید. امروز یک روز بزرگ است. بزرگ! بزرگ! AIIIIIGH !!!!

من قصد ندارم در اینجا در مورد آن صحبت کنم

در عوض ، من می خواهم در مورد چیزی صحبت کنم که مدتهاست به آن فکر کرده ام. یعنی: من هرگز از کودکی کپی نداشتم. یا یک خرس عروسکی. من چیزی نداشتم که بتوانم لحظه ای از امنیت را به آن متصل کنم. به تعبیری ، به نوعی فکر می کنم بسیاری از دوران کودکی ام این بود که مرا برای سال 2020 آماده کنم.

به این فکر کردم که چطور در دوران کودکی از الان هوشمندترم. برای فرار ، من تمام روز دوچرخه ام را می دوستم. بالا رفتن از درختان. طبیعت را ببینید (در حدی که در نزدیکی من وجود داشت). آنها شاید حواس پرتی بودند ، اما همچنین مواردی بودند که من را با دنیای بزرگتر پیرامونم در تماس می انداختند. آنها همچنین باعث آرامش بیشتر من شدند. همانطور که بود مناطق امن.

زندگی در قلمرو درام دائمی دشوار است. دقیقه به دقیقه تغییر می کند ، شما را از رسیدن به لحظه ای ثبات و شفافیت دور می کند. این دلیل آن است که ما خسته شده ایم ، نمی توانیم بخوابیم و به طور فزاینده ای قادر به برقراری ارتباط عادی با یکدیگر نیستیم.

آنچه که آن را بدتر می کند این است که اگر شما یکی از افرادی هستید که در طی بیماری همه گیر در انزوا به سر می برید. شما کسی هستید که در خانه بازی می کنید و دیگران را بازی می کند در حالی که زمین گیر شده اید. FOMO واقعی است و کینه توزی نیز واقعی است. و حتی ممکن است بدترین حالت شما ظاهر شود و برای دیگران که چنین رفتاری دارند فقط برای توجیه اقدامات احتیاطی که انجام داده اید آرزوی بیماری کنید.

من فکر می کنم جذب شدن در درام آسان است زیرا فاقد حواس پرتی هایی هستیم که معمولاً استفاده می کنیم. این درام همیشه حضور دارد و حتی لحظات فرار می تواند یادآوری کننده چیزهایی باشد که از آن اجتناب می کنیم. مثل این است که از گلدان دور شوید و امیدوارید جوش بیاید و هر دقیقه که نیست ناامید شوید.

و اگر دانشجوی حقوق هستید ، همه اینها را با تعجب در مورد نمرات ، امتحانات خود انجام می دهید ، اینکه آیا وکالت مانند آنچه که در نامزدهای امسال انجام داده است ، شکنجه شما را انتخاب خواهد کرد یا نه ، آیا چالش های دیگری وجود دارد که باعث افزایش تعداد بیشتری می شود به پشت شترت

راه حل ، فکر می کنم یافتن لحظه های شادی در هر روز است. درست است: شما به لحظاتی نیاز دارید که تمرکز انحصاری شما بر روی چیزی باشد که لذت بخش باشد. ذهن خود را از ناودان خارج کرده و ادامه مطلب را بخوانید.

برخی برای رسیدن به این لذت از مدیتیشن استفاده می کنند. آنها وارد ذهن آنها می شوند و کمی وضوح و آرامش پیدا می کنند. من قبلاً مدیتیشن کرده ام و امیدوارم که به آن برگردم. آن لحظات لحظه ای بود که آرامش محض را برایم به ارمغان آورد و باعث شد فکر کنم می توانم در برابر هر چیزی مقاومت کنم. صرف نظر از این ، لحظه ای بود که دنیا در بهترین روزهای مراقبه من دخالت نمی کرد و فقط از بدترین حالت من آزار دهنده بود. اما نشستن برای هر دوره از زمان برای من سخت است ، بنابراین اگر این مورد شما نباشد آن را دریافت می کنم. در ابتدا مال من نبود.

راه دیگر این است که هر هفته / روز مدتی را تعیین کنید تا با یک دوست غیر سمی صحبت کنید. منظور من شخصی نیست که باعث بالا رفتن فشار خون شما شود. نه کسی که می خواهد حرف بزند. منظور من همانهایی است که شما از صحبت کردن در مورد موضوعات لذت بخش لذت می برید. دوستانی که می خواهند شما برنده شوید. این ممکن است برای افرادی که در روابط سالم هستند آسان تر باشد. اما گاهی اوقات این امکان وجود دارد که افرادی که در آن واحد نیستند نیز این ارتباطات را پیدا کنند. گاهی اوقات راحت تر می توان دنیا را از این طریق دور کرد.

اگر ایجاد منطقه امن توسط خودتان یا با یک دوست غیرممکن باشد ، فرار به دنیای دیگری ممکن است. این می تواند با یک کتاب (ترجیحاً کتابی که رویدادهای فعلی را منعکس نمی کند) یا چیزی غیر الکترونیکی باشد. یک معما. چیزی که ذهن را منحرف می کند و روی صفحه نمایش ، جهان ، درام متمرکز نیست.

برخی با ورزش شدید به آن لحظه می رسند. من هم این رو امتحان کردم و در مورد اینکه نمی توانم نفس بکشم چیزی باید گفته شود به طوری که دیگر دنیا احساس فشار به اندازه میل من به اکسیژن را ندارد. بسیار خوب ، این کمی اغراق است. اما نکته این است که ، اگر از آن لذت ببرید ، آن لحظات می توانند به همان نتیجه برسند. اگر این فقط یک کار دیگر است ، پس نکته را از دست می دهید. ورزش ممکن است به هدف دیگری (مانند کاهش اضطراب) دست یابد ، اما لحظه ای لذت نیست.

“کمی استراحت” درام کافی نیست. آنچه لازم است این است که چیزی ارزشمند و شادی آور وجود داشته باشد فراتر درام. آنچه لازم است این است که ما آن لحظات را صرف کنیم – یعنی خودمان زمان گذاشتن برای آن لحظه ها به راحتی می توان گفت که ما برای این کار وقت کم داریم ، اما به دلایلی ما همه وقت در جهان را برای ترس داریم.

شاید از زمان صرف شده با ترس سرقت کنید و آن لحظات را به جستجوی لذت ببرید. این دنیا را به مکان بهتری تبدیل نخواهد کرد – که به مهرورزی نیاز دارد. اما می تواند دنیا را لحظه ای برای شما بهتر کند.


LawProfBlawg یک استاد ناشناس در 100 دانشکده برتر حقوق است. شما می توانید بیشتر از علاقه های او را ببینید اینجا. او ادعا می کند که او در رسانه های اجتماعی بسیار سرگرم کننده است. لطفاً او را در توییتر دنبال کنید (lawprofblawg) یا فیس بوک. برای او از طریق ایمیل ارسال کنید [email protected].

logo-footer