Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در طول دهه گذشته ، نقش اقدامات حقوقی با استقبال از تحول دیجیتالی ، از اهمیت استراتژیکی برخوردار شده است. متخصصان عملیات حقوقی با موفقیت از فناوری های دیجیتال استفاده کرده اند تا کارآیی و نوآوری را در روندهای حقوقی شرکت ها به ارمغان آورند. تلاش های آنها نقش مهمی در هدایت سازمانها از طریق اختلال و عدم اطمینان مرتبط با بیماری همه گیر Covid داشته است. همانطور که سازمانها به آینده می نگرند ، عملیات حقوقی نقشی حیاتی در ارائه کارایی در ارائه خدمات حقوقی خواهد داشت.

بر اساس نظرسنجی سالانه سال 2020 دپارتمان حقوقی ، بزرگترین چالشی که متخصصان عملیات حقوقی در حال حاضر با آن روبرو هستند ، ارائه ارزش تجاری قابل اندازه گیری است. مهمترین چالشی که پاسخ دهندگان در نظرسنجی انتظار دارند طی سه سال آینده با آن روبرو شوند “محدود کردن هزینه و پس انداز یا مدیریت بودجه” است. با توجه به این موضوع ، انتخاب شرکای فناوری که آنچه را که آنها وعده می دهند و برای سازمان ارزش ایجاد می کنند ، مهمتر شود.

یکی از اصلی ترین فن آوری های قانونی که ادارات حقوقی برای بهبود کارایی ، بهره وری و امنیت در آن سرمایه گذاری می کنند ، مدیریت اسناد و ایمیل است. 37٪ از پاسخ دهندگان به نظرسنجی این راه حل را برای تیم های داخلی خود در سال 2021 ارزیابی یا پیاده سازی می کنند. با وجود اولویت ها و گزینه های رقابتی زیاد در بازار ، شروع کار دشوار است. در اینجا چند سال وجود دارد که عملیات حقوقی باید از آنها بخواهد تا اطمینان حاصل شود که سند و راه حل مدیریت ایمیل صحیحی را برای تیم های داخلی خود انتخاب کرده اند.

س Topالات برتر هنگام ارزیابی DMS:

تفاوت مدیریت اسناد حقوقی با راه حل های سازمانی چیست؟

راه حل های مدرن مدیریت اسناد برای پاسخگویی به بهره وری خاص ، همکاری و امنیت مورد نیاز متخصصان حقوقی طراحی شده اند. به عنوان مثال ، راه حل های قانونی DMS اطلاعات را بر اساس ماده ، با فراداده و وراثت امنیتی سازمان می دهند تا اطلاعات به طور مناسب برچسب گذاری شوند.

آیا راه حل شما می تواند به من در مدیریت همه ایمیل ها و همچنین اسنادم کمک کند؟

یک DMS مدرن باید متخصصین حقوقی را قادر سازد تا ایمیل های خود را به همان اندازه اسناد ، در همان ساختار پوشه ها و فضای کار مدیریت کنند. این راه حل باید یک مخزن واحد برای همه ارتباطات و اسناد مربوط به یک موضوع فراهم کند ، و به متخصصین امکان می دهد تا به سرعت اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنند.

DMS شما چگونه به بهبود توانایی من در جستجوی اسناد کمک می کند؟

یافتن و استفاده از اطلاعات صحیح در زمان مناسب برای هر یک از متخصصان حقوقی بسیار مهم است. مدیریت مدرن اسناد شامل قابلیت جستجوی قدرتمندتری است که باعث صرفه جویی در وقت ارزشمند ، استفاده از اهرم موثرتر و استفاده کارآمدتر از منابع اطلاعاتی می شود.

یک لیست بررسی 15 سوالی DMS برای عملیات حقوقی در اینجا بارگیری کنید: http://imanage.com/legal-ops-checklist


کلینت کروزیر مشاور عمومی و مسئول حریم خصوصی iManage ، یک شرکت فناوری مستقر در شیکاگو است که نحوه کار افراد حرفه ای را با ترکیب قدرت هوش مصنوعی با مدیریت محتوا و ایمیل تغییر می دهد. قبل از پیوستن به iManage ، وی وكیل شركت در Reed Smith بود ، جایی كه در امور معاملات و مشاغل عمومی به مشتریان مشاوره می داد. می توان به کلینت رسید [email protected].

logo-footer