Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در طول دهه گذشته ، نقش عملیات حقوقی با استقبال از تحول دیجیتال ، از اهمیت استراتژیکی برخوردار شده است. متخصصان عملیات حقوقی با موفقیت از فناوری های دیجیتال استفاده کرده اند تا کارآیی و نوآوری را در روندهای حقوقی شرکت ها به ارمغان آورند. تلاش های آنها نقش مهمی در هدایت سازمانها از طریق ایجاد اختلال و عدم اطمینان در ارتباط با بیماری همه گیر COVID داشته است. همانطور که سازمانها به آینده می نگرند ، عملیات حقوقی نقشی حیاتی در ارائه کارایی در ارائه خدمات حقوقی خواهد داشت.

طبق بررسی عملکرد سالانه دپارتمان حقوقی 2020 ، بزرگترین چالشی که متخصصان عملیات حقوقی در حال حاضر با آن روبرو هستند ، ارائه ارزش تجاری قابل اندازه گیری است. مهمترین چالشی که پاسخ دهندگان در نظرسنجی انتظار دارند طی سه سال آینده با آن روبرو شوند “محدود کردن هزینه و پس انداز یا مدیریت بودجه” است. با توجه به این موضوع ، انتخاب شرکای فناوری که آنچه را که آنها وعده می دهند و برای سازمان ارزش ایجاد می کنند ، از اهمیت بیشتری برخوردار شود.

یکی از اصلی ترین فن آوری های قانونی که ادارات حقوقی برای بهبود کارایی ، بهره وری و امنیت در آن سرمایه گذاری می کنند ، مدیریت اسناد و ایمیل است. 37٪ از پاسخ دهندگان به نظرسنجی این راه حل را برای تیم های داخلی خود در سال 2021 ارزیابی یا پیاده سازی می کنند. با وجود اولویت ها و گزینه های رقابتی زیاد در بازار ، شروع کار دشوار است. در اینجا چند س areال وجود دارد که متخصصان عملیات حقوقی باید از آنها بخواهند تا اطمینان حاصل کنند که سند و راه حل مدیریت ایمیل صحیح را برای تیم های داخلی خود انتخاب می کنند.

س Topالات برتر هنگام ارزیابی DMS:

تفاوت مدیریت اسناد حقوقی با راه حل های سازمانی چیست؟

راه حل های مدرن مدیریت اسناد برای پاسخگویی به بهره وری خاص ، همکاری و امنیت مورد نیاز متخصصان حقوقی طراحی شده اند. به عنوان مثال ، راه حل های قانونی DMS اطلاعات را بر اساس ماده ، با فراداده و وراثت امنیتی سازمان می دهند تا اطلاعات به طور مناسب برچسب گذاری شوند.

آیا راه حل شما می تواند به من کمک کند تا همه ایمیل ها و همچنین اسناد خود را مدیریت کنم؟

یک DMS مدرن باید متخصصین حقوقی را قادر سازد تا ایمیل های خود را به همان اندازه اسناد ، در همان ساختار پوشه ها و فضای کار مدیریت کنند. این راه حل باید یک مخزن واحد برای همه ارتباطات و اسناد مربوط به یک موضوع فراهم کند ، و به متخصصین امکان می دهد تا به سرعت اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنند.

DMS شما چگونه به بهبود توانایی من در جستجوی اسناد کمک می کند؟

یافتن و استفاده از اطلاعات صحیح در زمان مناسب برای هر متخصص حقوقی بسیار مهم است. مدیریت مدرن مدرن شامل قابلیت های جستجوی قدرتمندتری است که باعث صرفه جویی در وقت ارزشمند ، استفاده موثر از سوابق موثرتر و استفاده کارآمدتر از منابع اطلاعاتی می شود.

یک لیست بررسی 15 سوالی DMS برای عملیات حقوقی در اینجا بارگیری کنید: http://imanage.com/legal-ops-checklist


کلینت کروزیر مشاور عمومی و مسئول حریم خصوصی iManage ، یک شرکت فناوری مستقر در شیکاگو است که نحوه کار افراد حرفه ای را با ترکیب قدرت هوش مصنوعی با مدیریت محتوا و ایمیل تغییر می دهد. قبل از پیوستن به iManage ، وی وكیل شركت در Reed Smith بود ، جایی كه در امور معاملات و مشاغل عمومی به مشتریان مشاوره می داد. می توان به کلینت رسید [email protected].

logo-footer