Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

به نظر می رسد که Choate Hall همیشه در آن لیست های “مکان های عالی برای کار” راه خود را پیدا می کند. شاید این چشم انداز یک دفتر باشد که ارزش بسیاری را برای افرادی که دقیقاً همسایه کار می کنند قائل است. یا شاید نزدیک بودن به بازار اجاق گاز تحت فشار کمتر باشد. اگرچه ممکن است تمایل به پرداخت در بالای مقیاس Biglaw باشد ، علی رغم اینکه یک رقم کوچک تر از رقبا است.

آویز در صدمین رتبه دوم Am Law 200 ، تنها درآمد 274،746،000 دلار را دارد ، اما این رقم فریبنده ای است. این شرکت یک دفتری همچنین 3 میلیون و 243 هزار دلار سود به ازای هر شریک کسب می کند و از نظر وکالت درآمد 1.6 میلیون دلاری دارد. اینها اعدادی است که پوسته بالایی Am Am ​​50 می گیرد.

ما یادداشتی برای Choate نداریم ، اما خبرچین ها مطابقت کامل با مقیاس جدید را گزارش کرده اند. بدون جزئیات مربوط به کلاسهای حاشیه ای – کلاسهای 2021 و 2012 در دو انتهای مقیاس ارشد – ما آن را ایمن بازی خواهیم کرد و خواهیم گفت که Choate حداقل با این مقیاس مطابقت دارد:

به همه تبریک می گویم.

لطفاً در مورد اخبار مربوط به حقوق و دستمزد در سایر شرکت ها به ما کمک کنید تا به شما کمک کنیم. به محض انتشار یادداشت شرکت ، لطفاً آن را برای ما ایمیل کنید (نوار عنوان: “[Firm Name] حقوق ») یا برای ما پیامک کنید (646-820-8477) لطفاً در صورت موجود بودن این یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس گرفته و از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای حقوق و دستمزد ATL ثبت نام کنید ، لطفا پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

برای ثبت نام در هشدارهای افزایش و افزایش پاداش ATL آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

logo-footer