Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

چیزی که از فصل تبلیغات ریاست جمهوری از دست نخواهم داد گوش دادن به سخنرانی های طولانی و پرتلاطم است. من می دانم که برخی از نامزدها ترجیح می دهند از فیلمنامه خارج شوند ، نمی توانم کمک کنم اما آرزو کنم کسی برای کمک به سردبیر مراجعه کرده باشد.

من دوست دارم تمام تکرارهای مختلفی را که این اسکریپت ها تجربه می کنند تصور کنم – همه تقاطع ها ، زیر خطوط و نظرات مختلف در حاشیه. همه نسخه های مختلف با تاریخ های مختلف ، با نویسندگان مختلف در مورد استفاده از عبارات خاص احتیاط می کنند.

تصور یک سخنرانی کاملاً سیاسی کاملاً جدی ، یا حتی اصلاً مرتبط بودن با یک “سخنران نویس” تقریباً عجیب به نظر می رسد. اما امروز می خواهم در مورد آنچه آنها با شما صحبت می کنند صحبت کنم می خواست انجام دهید ، و اگر سخنرانان شایسته ای دست خود را بر روی سخنرانی بگذارند ، آن سخنرانی های بی نظیر چگونه خواهد بود

امروز ، می خواهم در مورد: rrredline صحبت کنم.

با عرض پوزش ، blllackline.

نه نه ، صبر کن ، همسفر.

من باید واقعاً شروع به تغییر نحوه گفتن آن کنم. اما به هر حال ، ما از آهنگ خارج می شویم ، منظورم این است که مسیر را دنبال می کنیم. خوب هر دو واقعاً.

بنابراین ، آهنگ ها چیست؟

خوب ، DeltaView به کاربران پیچیده اسناد راهی آسان برای مقایسه دو سند و … معلق می دهد ، روابط عمومی من در مورد اسکریپت من نظر داد. خوب ، خدا را شکر برای همکاری در نوشتن او می گوید من باید جلوی گیج کردن مردم را بگیرم و هر بار فقط روی یک چیز تمرکز کنم. فکر نمی کنم او متوجه شود که در دنیای قرارداد ، اینها مترادفاً مترادف هستند. افراد از خط قرمز ، خط سیاه ، مقایسه ، آهنگ و DeltaView به جای یکدیگر استفاده می کنند. علاوه بر این ، از diff ، مقایسه و ChangePro نیز استفاده می شود.

هنوز گیج شده اید؟

اما قبل از پرداختن به این موضوع ، اصل مطلب این است که ، هرچه آنها را بخوانید ، آنها به راحتی تغییرات بین یک سند و نسخه دیگر آن سند را نشان می دهند. اینها مواردی هستند که وقتی چند نفر به یک یا چند سند وارد می شوند ، اتفاق می افتد. به خصوص در قراردادها معمول است.

آنها ویرایش را برای اهداف گرامر ، هجی ، دقت ، ورودی و بهینه سازی آسان می کنند. آنها می توانند در داخل یک طرف برای ارسال “یک سند کامل” یا در ارتباط با طرف های دیگر به عنوان بخشی از روند مذاکره مورد استفاده قرار گیرند.

اما اجازه دهید به هدف این پست برسیم. در حقیقت ، در روحیه انتخاباتی این فصل ، بیایید در مورد اینکه کدام نام نامزد رأی دهیم یک نام که بر همه آنها حکومت خواهد کرد. عنوان رسمی این مارک تحریریه کوچک چیست؟

اکنون ممکن است نیازی به داشتن یک اسم غالب برای مواردی از این دست نداشته باشید. ممکن است فکر کنید اینها فقط معناشناسی است … و دقیقاً درست می گویید! اما قانون صرفاً معناشناسی در کت و شلوار است – معناشناسی عناصر سازنده قراردادها ، اتمهای دنیای مبادله هستند. کنار گذاشتن چیزی به دلیل اینکه “صرفاً معناشناسی” است ، به معنای حذف کل حوزه قضایی است – این یک تعصب برای یک گروه کمتر شناخته شده از زبان خواهد بود. ضد معنایی!

بنابراین ، بیایید گزینه های خود را محدود کنیم. من پیشنهادهای بسیاری از همکاران و رقبا را دریافت کردم و اینها نتیجه گیری هایی است که من توانستم در مدت زمان نسبتاً کوتاهی نتیجه بگیرم.

من فکر می کنم دو مورد واضح برای حذف از ابتدا DeltaViewer و ChangePro باشد. این دو اولین کسانی هستند که برجسته می شوند زیرا نام یک سیستم خاص برای تجارت هستند. فرایند فراتر از هر نام شرکت است ، بنابراین ما می توانیم این نام ها را خراشیده کنیم.

مورد بعدی متفاوت است – هیچ مشکلی برای شخصی که این شخص را ارائه داده است وجود دارد ، اما شما باید یا واقعاً کسل باشید یا واقعاً کسل کننده باشید. تصور می کنم تفاوت به تفاوت اشاره دارد اما چه کسی می داند. این می تواند به سختی ، اختلاف ، نفوذ – حتی یک قفل دیفرانسیل اشاره داشته باشد. علاوه بر این ، اگر می خواستیم بهترین پیروزی را برای پیروزی در مبارزات انتخاب کنیم ، می توانستیم این عبارت را بدانیم “diff is kiff” – که قدیمی است. … آه صبر کنید ، روابط عمومی من دوباره در مورد متن من نظر می دهد. ظاهراً “diff” یک اصطلاح رسمی پذیرفته شده در رابطه با محاسبه است که “مقایسه پرونده ها برای تعیین تفاوت یا تفاوت آنها” است. که فعلاً در اجرا تفاوت دارد.

مقایسه و مدیر مبارزات او ، مقایسه کنید ، ما را خیلی طولانی نمی کند. مقایسه نه تنها دزد شادی بلکه ریشه همه حقارت است. و در حالی که برخی از مردم فکر می کنند یک دزد برای صنعت کاملاً مناسب است ، هیچ کس ، به ویژه وکلا ، حقارت را در 50 فوت آنها مجاز نمی داند. به نظر می رسد این دو از مسابقه خارج شده اند.

در نگاه اول ، آهنگ ها کاندیدایی شایسته به نظر می رسد – مختصر ، معقول و ساده. اما درست مثل وقتی که شما از کودکی نام می برید ، باید شوخی ها و لقب های ساخته شده با آن را نیز در نظر داشته باشید. در مقابل یک پیست ، یک ورزشکار پیست ، یک لباس پیست ، یک پیست – ia – برای سرسخت. فقط تعداد مجازات های جنایی بد بالقوه برای حتی در نظر گرفتن این رقیب بدشانس وجود دارد. و علاوه بر این ، در حال حاضر هفت تعریف مختلف موجود دارد.

سرانجام ، به دو مورد می رسیم: خط قرمز و خط سیاه. من نمی خواهم اسناد را بیش از آنچه که قبلاً نبوده ، سیاسی کنم.

و خط قرمز؟ خوب ، اگرچه تفاوت مناسب ترین است ، اما خط قرمز همچنان محبوب ترین است ، بنابراین ما نمی توانیم فقط او را بیرون بیاندازیم. بعد از همه شعار او این است ، “خط آخر خط قرمز است.”

که حدس می زنم با کراوات ما را ترک کند.

من حدس می زنم که باید منتظر بمانیم تا دادگاه عالی سنجیده شود.

PS فراموش نکنید که فردا رأی می دهید. هر رای مهم است!


Olga V. Mack مدیر عامل شرکت Parley Pro، یک شرکت مدیریت قرارداد نسل بعدی که پیشگام فناوری مذاکره آنلاین است. اولگا از نوآوری های قانونی استقبال می کند و حرفه خود را به بهبود و شکل گیری آینده قانون اختصاص داده بود. وی متقاعد شده است که حرفه وکالت با استقبال از فناوری حتی قویتر ، مقاوم تر و فراگیرتر از قبل ظهور خواهد کرد. اولگا همچنین یک مشاور عمومی ، حرفه ای عملیات ، مشاور راه اندازی ، سخنران عمومی ، استاد کمکی و کارآفرین برنده جایزه است. او تاسیس کرد زنان در تخته ها خدمت می کنند جنبشی که از زنان برای شرکت در هیئت مدیره شرکتهای Fortune 500 حمایت می کند. او تألیف کرد سوار شدن: بلیط خود را به یک صندلی هیئت مدیره شرکت بدست آورید و مبانی امنیت قرارداد هوشمند. شما می توانید اولگا را در توییترolgavmack دنبال کنید.

logo-footer