Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

امیلی مورفی بیشتر دوران تصدی خود را با دولت گذراند و از دارایی های دونالد ترامپ با محافظان دیوان سالار محافظت كرد كه در چند پرسش از كنگره وی را وارد كار كردند اما بیشتر او را در مبهم بودن نسبی فعالیت می كرد. این همه تغییر کرد وقتی مورفی هفته گذشته به عنوان مقام دولتی مسئول انتقال به دولت بایدن ، مورد توجه قرار گرفت ، وظیفه ای که وی با بدبینی و نادرستی از انجام آن امتناع ورزید.

اگر به نظر می رسد که او نتوانسته است بدنامی را که با نتیجه گیری یک واکنش همه گیر در طی یک فاجعه ملی همراه است درک کند. از آنجا که گفته می شود مورفی روند دریافت رزومه کاری خود را برای زمانی که کارش طی دو ماه به پایان می رسد آغاز کرده است ، همه در حالی که وانمود می کند کارش چهار سال دیگر ادامه خواهد داشت.

از ABC:

امیلی مورفی ، رئیس GSA ، اخیراً آن پیام را به یکی از همکاران خود ارسال کرده و در مورد فرصت های شغلی در سال 2021 پرس و جو کرده است ، اقدامی که برخی از واشنگتن تعبیر کردند حداقل در ضمن تأیید می کنند که دولت فعلی به زودی از بین خواهد رفت.

در جستجوی کار در حالی که به عنوان چهره عمومی “ما به مشاغل جدید نیاز نداریم” … ABC بیانیه ای را از GSA تأیید كرد كه انكار می كرد مورفی در واقع از یك نفس به دنبال كار بود قبل از اینكه توضیح دهد این لزوما به معنای این نیست كه مورفی حتی اگر به دنبال كار باشد انتظار داشت كارش تمام شود.

صادقانه بگویم ، وقتی این دولت تمام شود ، این بی لیاقتی آشکار است که به من خواهد چسبید. رویکرد “باند که نمی تواند مستقیم شلیک کند” به دولت واقعاً چشم نواز بود.

شاید او بتواند با جونز دی شغلی پیدا کند … زیرا ممکن است قبل از گفتن و انجام این کار ، برخی از افتتاحیه های مطرح داشته باشند.

به نظر می رسد که مقام GSA که مانع انتقال بایدن می شود ، به طور خصوصی برای حرفه پس از ترامپ برنامه ریزی می کند [ABC News]

زودتر: وکیل T14 GOP به تنهایی جلوی انتقال جو بایدن را می گیرد


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer