Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از استفانی کیت / گتی ایماژ)

یکی را برای سه پیراهن قدیمی بریزید. گزارشات تازه تازه از CNN دادستان های ایالت نیویورک همچنین در حال تحقیق درباره استفن بانون برای نقش وی در کلاهبرداری برای تأمین اعتبارات مالی یک دیوار مرزی هستند ، فدرال دادگستری به قاضی منطقه آنالیسا تورس گفته است که آنها بدون توجه به بخشش ریاست جمهوری آمادگی ندارند که متهم را آزاد کند.

در یک حرف روز گذشته ، دادستان سرپرست دادگستری ایالات متحده در منطقه جنوب نیویورک به دادگاه استدلال کرد که یازدهمین مهلت تعقیب بانون ممکن است مجازات را از بین ببرد ، اما کیفرخواست یا شواهد علیه او را جادو نمی کند. خصوصاً از آنجا که او به زحمت برای بخشش ادعاهای همدست خود پیش نیامده و ممکن است برای شهادت در پرونده علیه آنها فراخوانده شود.

“این واقعیت که بانون مورد عفو قرار گرفت ، این واقعیت را که یک هیئت منصفه عالی دلیل احتمالی اعتقاد به ارتکاب جرایم مندرج در کیفرخواست را از بین می برد ، خنثی نمی کند و همچنین شواهد مربوط به دخالت وی در آن را که دولت انتظار دارد به عنوان بخشی از آن ارائه کند ، زیر پا نمی گذارد. از ارائه آن در دادگاه ، “دولت می نویسد. “اگر دادگاه کیفرخواست علیه بانون را رد کند ، می تواند تأثیر گسترده تری نسبت به بخشش داشته باشد ، از جمله مواردی که بنون را از عواقب خاصی که شامل بخشش نیست ، تسکین می دهد.”

دادستان آمریكا همچنین خواستار آن است كه وكیل بانون پرونده را جلب كند ex parte نامه ای که آنها هفته گذشته برای قاضی تورس ارسال کردند و خواستار حذف موکلشان از پرونده شدند.

آنها نوشتند: “وكیل بانون نامه را از طریق پست الكترونیكی به دادگاه ارسال كرد – و بنابراین به طور مثر تحت مهر و موم بود – زیرا از نظر وی ،” بانون دیگر نباید متهم پرونده باشد. ” “با این حال ، تا زمانی که متهم از نظر اداری خاتمه یابد ، وی همچنان به عنوان یک متهم شناخته شده و از اهمیت بیشتری برخوردار است ، وضعیت بانون در این پرونده پایه ای نیست که اظهارات وی را مهر و موم کند.”

چه احتمالاتی وجود دارد که اگر بیل بار موفق می شد هر یک از این اتفاقات رخ دهد قتل عام شنبه شب جی کلیتون به عنوان شغل برتر SDNY شناخته می شود؟ (این یک شوخی است ، پاسخ صفر است.)

بنابراین ، به طور خلاصه: استیو بانون در دادگاه فدرال با خطری روبرو نیست ، اما برای پرداختن به دفاع از خود در آنجا همچنان باید هزینه کند. وقتی ما صحبت می کنیم ، سی ونس در حال سوابق مالی خود است. و بنون ممکن است فقط از اوتیسویل فرار کند تا در ریکرز قرار گیرد.

خوب بازی ، آقا خوب!

نامه SDNY [via Law & Crime]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.؛

logo-footer