Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

به دنبال جنجال دموکرات ها در صندوق های رای گیری در جورجیا ، مقامات جمهوری خواه این کشور را تشکیل می دهند مسابقه برای سفت کردن قوانین انتخابات برای جلوگیری از تکرار تقلب گسترده ادعایی در انتخابات که ادعا می کنند در این چرخه صورت گرفته است. در همان زمان ، رئیس کلاهبرداری کلاهبرداری ترامپ ، ایالت هلو ، سرپرست ، وکیل دادگستری ایالات متحده در منطقه شمال جورجیا بابی کریستین ، به طور خصوصی نزد کارمندان خود اعتراف می کند که در حقیقت هیچ تقلبی وجود ندارد. اووپسی

کریستین روز دوشنبه در تماس تلفنی با وکلای دفتر منطقه شمال که به دادگاه منتقل شد ، گفت: “کاملاً صریح ، فقط با تماشای تلویزیون تصور می کنید که پرونده های انتخاباتی شما را از زمین تا سقف چیده اند.” Atlanta Journal-Constitution. “من خیلی خوشحالم که فهمیدم چنین نیست ، اما نمی دانستم که وارد شوم.”

اینکه چرا او دقیقاً نمی دانسته است از ورود آن مشخص نیست – استاندار و وزیر امور خارجه هفته ها همین حرف را زده اند و همینطور دفتر تحقیقات جورجیا و FBI. آیا او فکر می کرد که مقامات ایالت خود در مورد حقایق و قوانین به راحتی تأیید شده دروغ می گویند؟

و همچنین روشن نیست که چرا وی یافته های خود را علناً اعلام نکرده است ، به ویژه هنگامی که صحت آرا از اهمیت ملی زیادی برخوردار است. آیا وی هفته گذشته کل قیام خشونت آمیز توسط افرادی را که معتقد بودند این انتخابات به نوعی دزدیده شده است ، از دست داد؟

کریستین برای کارمندان دفتری که به تازگی مسئولیت آن را به عهده گرفت توضیح داد: “من دوست دارم در گوشه خیابان برجسته باشم و این را فریاد بزنم و نمی توانم” ، بدون اینکه توضیح دهد چرا دقیقاً سو it’s استفاده مردم از سو ofتفاهمات خطرناک در مورد انتخابات ریاست جمهوری. بیل بار توانست بیرون بیاید و به صورت علنی بیان کنید هیچ کلاهبرداری بی نظیری اتفاق نیفتاده است ، و هیچ اتفاق بدی نیفتاده است … اوه ، خوب ، بله ، وجود دارد که

هفته گذشته ، رئیس جمهور ترامپ به طور ناگهانی دادستان ایالات متحده در منطقه شمال جورجیا ، بیونگ جی “BJay” Pak را کنار زد و بابی کریستین ، دادستان ایالات متحده در منطقه جنوب جورجیا را جایگزین او کرد. ساعاتی پس از مکالمه تلفنی بدنام ، جایی که رئیس جمهور وزیر امور خارجه براد رافنسپرگر را تحت فشار قرار داد “11،780 رأی بیابد ، که یک رای بیشتر از ما است” و پاک را به عنوان “وکیل مدافع شما در آمریکا” معرفی کرد ، پاک از طریق ایمیل به همکاران خود اعلام کرد استعفای برنامه ریزی شده او در 20 ژانویه به دلیل “شرایط پیش بینی نشده” دست به دست شد.

بر اساس مجله ی وال استریت، “شرایط پیش بینی نشده” این بود که رئیس جمهور خشمگین شد و کسی را به جرم تقلب در انتخابات دستگیر نکرد.

یک مقام ارشد وزارت دادگستری ، به دستور کاخ سفید ، اواخر شب 3 ژانویه ، وکیل دادگستری منتخب ترامپ توسط بیونگ جی پاک تماس گرفت. در این تماس این مقام گفت که آقای ترامپ عصبانی است و هیچ تحقیق در مورد مردم گفتند که به تقلب در انتخابات و اینکه رئیس جمهور می خواست آقای پاک را اخراج کند.

با دور زدن دستیار اول کرت ارسکین ، کریستین مامور شد “با دستور کتبی رئیس جمهور“برای اداره همزمان هر دو دفتر ، باعث می شود سوicion ظن در این صفحات و جاهای دیگر که چیزی فاسد بود. و در واقع کریستین در طی دو روز با حضور دو وکیل انتخابات از دفتر کوچکتر خود و یک وکیل خارجی با تجربه در تعقیب قضایی فساد عمومی حضور یافت.

“آقای. استعفای اجباری پاک در برابر اصرار کاخ سفید برای پیگرد قانونی جرایم انتخاباتی متعاقب آن ، با انتصاب عجیب و غریب خارجی که بلافاصله دادستان های انتخابات را از خارج از منطقه وارد می کند ، دنبال می شود – همه اینها نتیجه گیری آمادگی را ایجاد می کند که تازه واردان مایل به آن هستند آنچه به اندازه کافی نگران کننده بود و باعث شد آقای پاک استعفا دهد را دنبال کنید. “جان هورن ، وكیل سابق آمریكا در بخش شمالی جورجیا به واشنگتن پست.

“من اینجا نمی آیم تا وکیل انتخابات شوم. من برای این منظور به اینجا نمی آیم. “کریستین با کمال میل به وکلا در این تماس اطمینان داد ، اگرچه در اولین روز حضور در آتلانتا با FBI ، GBI و DHS ملاقات کرد تا اداره دفتر پرونده های انتخابات را بررسی کند.

وقتی س askedال شد که چرا ارسكین ، طبق روال معمول ، مجاز به تصرف در این كشور نیست ، با كمال تردید گفت: “من فكر نمی كنم این سوالی باشد كه می خواهم بدانم. من از شما س askingال می کنم من همدردی می کنم که چرا شما این را می پرسید ، اما من قصد ندارم وارد این موضوع شوم. ” این بدون شک برای وکلای پرسنل اطمینان خاطر داشت که دقیقاً چه بلایی در انتظار آنهاست در فاصله زمانی دوشنبه و هر زمان که جو بایدن موفق می شود فردی صالح را به مناطق شمالی و جنوبی جورجیا برساند.

TL ، DR؟ صرف این که کودتا مثر نبود ، به معنای فساد ناپذیری آن نبود.

انتخاب ترامپ برای وکالت ایالات متحده در جورجیا ادعاهای تقلب در انتخابات را رد می کند: “فقط چیزی برای آنها نیست” [AJC]
کاخ سفید وکیل جورجیا را وادار به استعفا کرد [WSJ]
وكیل آمریكا در جورجیا: ادعای تقلب در انتخابات “كاری نیست” [WaPo]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer