Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین


علیرغم تلاش ادعایی برای قتل قاضی برت کاوانا، گروه طرفدار روث ما را فرستاد، ظرف 24 ساعت پس از دستگیری به خانه قاضی امی کونی بارت و خانواده اش رفتند. در حال حاضر، گروه است اطلاعات ارسال شده در مورد جایی که قاضی بارت به کلیسا می رود و فرزندانش کجا به مدرسه می روند. این نمونه دیگری از عصر خشم ماست. در واقع، این نمونه ای از اعتیاد به خشم است که بسیاری را در کشور فراگرفته است، جایی که حتی هدف قرار دادن فرزندان یک قاضی یا قاضی بازی منصفانه تلقی می شود.

این اولین بار نیست که چپ افراطی از فرزندان عدالت بارت به عنوان خوراک سیاسی استفاده می کند. بارت روزها با چنین حملات بی‌پایه‌ای به شخصیت او مواجه شد، اما حتی مجبور شد با حملاتی که به فرزندانش ارجاع می‌داد، مواجه شود. ایبرام ایکس کندی، مدیر مرکز تحقیقات ضد نژادپرستی در دانشگاه بوستون، ادعا کرد که فرزندخواندگی او از دو کودک هائیتی تصویر یک “استعمارگر سفیدپوست” را ایجاد کرده است و پیشنهاد می کند که این کودکان برای مادرشان چیزی بیش از تکیه گاه نیستند.

در جریان اعتراضات اخیر، معترضان طرفدار انتخاب به حملات لفظی جنسی و توهین آمیز علیه بارت و خانواده اش دست زدند. یکی از معترضان لباس خدمتکار پوشیده بود اعلام کرد “همچنین ممکن است این واقعیت که او یک مادر خوانده است، بر ناتوانی او در درک اینکه حاملگی به پایان رسیده است، تأثیر بگذارد.” قاضی بارت هفت فرزند دارد و تنها دو فرزند به فرزندی پذیرفته شده اند.

با این حال، ارسال اطلاعات در مورد مدرسه این کودکان به ویژه دلخراش است. این نشان می دهد که این افراد چقدر در لفاظی های بی پروا و آتش زا خود بی بند و بار شده اند.

این چیز خوبی است که شما نمی توانید مرده را طبق قانون عادی بدنام کنید. قاضی گینزبورگ توسط این گروه که از نام او برای چنین آزار و اذیت همکارانش استفاده می‌کردند ناراحت می‌شد. گینزبورگ علناً تلاش‌ها برای جمع کردن دادگاه را محکوم کرد و او در دادگاه به همکار محافظه‌کار خود، قاضی آنتونین اسکالیا نزدیک‌تر بود.

ما قبلاً این لحظات را در سیاست خود داشته ایم. از قضا، سوء استفاده قبلی به سمت چپ بود. اکنون این امضای بسیاری از چپ‌هاست که در حمله به کسانی که دیدگاه‌های مخالف دارند، هرگونه احساس مدنیت یا نجابت را کنار گذاشته‌اند.Source link

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

logo-footer