Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

حالا چطور من را دوست داری؟ (عکس از وین مک نامی / گتی ایماژ)

آیا چهار سال گذشته سرگرم کننده نبود؟ سازمان بهداشت جهانی نمی کند فراموش نکنید که بیدار شوید و بخوانید که کل دولت فدرال یک سیاست 180 را انجام خواهد داد زیرا یک سیب زمینی تختخواب بی عیب و نقص یک بخش فاکس را تماشا کرد و چیزی دیوانه را توییت کرد؟

اما با انتشار تیزرهایی از طوفان آینده کتاب های ترامپ که روزانه ظاهر می شود ، مثل اینکه ما باید دوباره همه چیز را دوباره زنده کنیم. هورا!

در اینجا به خصوص افزایش مو وجود دارد گزیده از کتاب مایکل بندر خبرنگار وال استریت ژورنال صادقانه بگویم ، ما در این انتخابات پیروز شدیم: داستان درونی چگونگی از دست دادن ترامپ.

در اوایل او تلاش کرد دادستان کل کشور ویلیام بار را برکنار کند. در اواسط ماه نوامبر ، رئیس جمهور مخفیانه کار آقای بار را به جان راتکلیف ، مدیر اطلاعات ملی پیشنهاد داد. اداره وزارت دادگستری کار رویایی آقای راتکلیف در واشنگتن بود ، اما این مانند این نبود. اگر آقای راتکلیف قبول کند ، انتظار می رود که وی همین جلسات توجیهی را که به عنوان رئیس اطلاعات ملی به رئیس جمهور ارائه کرده بود ، رد کند ، که اظهار داشت هیچ قدرت خارجی توطئه ای برای تخریب ماشین های رای گیری در کشور نداشته است. او آن را رد کرد.

نه اینکه یک نکته خیلی خوب روی آن بگذارم ، اما اوه خدای من.

جان راتکلیف در جریان اختلافات انتخاباتی تقریباً دادستان کل کشور بود؟

نماینده کنگره تگزاس که ترامپ را تحت تأثیر قرار داد با جیغ پارتیزان خود در اولین جلسه استیضاح به حدی که برای مدیر اطلاعات ملی نامزد شد؟

همان نماینده کنگره ای که پس از مشخص شدن نامزدی وی ، نامزدی وی پس گرفته شد به شدت در مورد رزومه خود اغراق کرد و مشخص بود که هرگز تأیید نشو توسط جمهوری خواهان دیگر او؟

پسری که سرانجام پس از ساخت ترامپ این کار را در آنجا انجام داد ترول بدون بند Ric Grenell DNI ، سنا را مجبور به انتخاب بین اجازه دادن به Grenell می کند تمام جامعه اطلاعاتی را بسوزانید یا اینکه اجازه دهید راتکلیف از آن به عنوان ابزاری حزبی استفاده کند؟

DNI که ناامیدانه تلاش کرد تحلیلگران اطلاعاتی را مجبور کنند که بگویند چین دوست بایدن ، نه روسیه ، تهدید واقعی برای انتخابات آمریکا بوده است؟

آن مرد در زمانی که ترامپ تقریباً به AG رسیده بود فعالانه کار می کند آیا وزارت دادگستری را مجبور می کند تا برای جلوگیری از صدور گواهینامه رای در جورجیا ، پنسیلوانیا ، میشیگان و آریزونا مداخله کند؟

بله

خوب ، ما هرگز فکر نمی کردیم که این حرف را بزنیم ، اما …

خدا را شکر برای بیل بار و جفری روزن که بدون آنها می توانست چنین باشد ، خیلی بدتر.

درون آخرین روزهای دونالد ترامپ در کاخ سفید و برنامه هایی برای بازگشت [WSJ]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer