Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین


پروفسور رزا بروکس دانشکده حقوق دانشگاه جورج تاون پس از اعلام اینکه آمریکایی‌ها برده قانون اساسی ایالات متحده هستند و قانون اساسی اکنون مشکل این کشور است، تحسین و انتقاد را به خاطر حضورش در برنامه “The ReidOut” MSNBC برانگیخت.

بروکس حقوق اسلحه را به طور کلی مورد انتقاد قرار می داد و به تبع آن تصمیم متمم دوم قانون اساسی را مورد انتقاد قرار می داد انجمن تفنگ و تپانچه ایالت نیویورک علیه بروئن:

من فکر می کردم پسر، این صداها شبیه صداهایی است که در مناطق جنگی می شنوید. و در سرتاسر دنیا افرادی هستند که در جریان درگیری های مسلحانه زندگی کرده اند، و چه زمانی خمپاره به خانه شما می افتد، چه زمانی سرباز یا تانک از خیابان می آید و فقط شما را می کشد. ما هم اکنون در آن دنیا زندگی می کنیم و آن را به خود آورده ایم. ما نمی توانیم بگوییم، اوه، تقصیر روس هاست. آنها نباید به ما حمله می کردند.

این ما هستیم این 100% ما هستیم و به این دلیل است که ما اساساً برده سندی هستیم که بیش از 230 سال پیش توسط گروه کوچکی از مردان برده دار سفید پوست نوشته شده است. و ما نمی‌توانیم از اسارتی که بر خود تحمیل کرده‌ایم بیرون بیاییم. در این مرحله مشکلات و تراژدی های عظیمی ایجاد می کند.»

بروکس تنها نیست که می گوید قانون اساسی کار نژادپرستان است و منشأ بسیاری از مشکلات ماست. CBS اخیراً پروفسور دانشگاه بوستون ایبرام ایکس کندی را معرفی کرد که اعلام کرد متمم دوم چیزی بیش از «حق بردگی» نیست.

الی میستال، مفسر MSNBC و خبرنگار عدالت ملت، قانون اساسی ایالات متحده را “سطل زباله” نامیده و استدلال کرده است که در حالت ایده آل باید آن را رها کنیم. میستال، که برای فراتر از قانون نیز می نویسد، قبلاً اظهار داشت که رای دهندگان سفیدپوست و تحصیلکرده دانشگاهی از جمهوری خواهان حمایت می کنند زیرا به این موضوع اهمیت می دهند.استفاده از اسلحه های خود بر روی سیاه پوستان و فرار از آن.

به نظر می رسد که قانون اساسی زمانی به مشکل تبدیل شد که اکثریت قضات جرأت کردند از تفسیری مخالف پیروی کنند. نظام قانون اساسی اینگونه عمل نمی کند. تا زمانی که به خواسته ها یا دیدگاه های شما تسلیم شود، از آن حمایت نمی کنید. این یک بحران اعتقادی است که قبلاً در مورد آن صحبت کردم، اما زمانی که توسط اساتید حقوق بیان می شود بسیار نگران کننده است.

اخیراً، جاش چافتز، پروفسور حقوق جورج تاون را مورد انتقاد قرار دادم که از اعتراضات «تهاجمی» تر که عدالت را هدف قرار می دهند، «زمانی که اوباش حق دارند» حمایت کرد. چنین صداهایی در جورج تاون و سایر دانشکده های حقوق رایج است. چیزی که رایج نیست صداهای محافظه کار یا آزادی خواه از جمله صدای پروفسور ایلیا شاپیرو است که عملاً به دلیل یک توییت جنجالی از دانشکده اخراج شد.

همانطور که قبلاً بحث شد، دموکراسی مادیسونی بر این فرض استوار است که علیرغم اختلافات جناحی ما، قانون اساسی برای همه گروه ها در حفظ نظام علاقه ایجاد می کند. در حالی که قانون اساسی تضمین نمی کند که نظرات شما در کنگره یا دادگاه ها غالب شود، اما ثابت کرده است که با ثبات ترین و موفق ترین سیستم دموکراتیک در تاریخ است. همه ما در آن سیستمی سرمایه گذاری شده ایم که در طول زمان به تغییرات دگرگون کننده ای در قوانین و جامعه ما دست یافته است.

پروفسور بروکس درست می گوید که «این ما هستیم. این 100 درصد ما هستیم.» این در مورد یک اعتقاد مشترک نه با دولت ما بلکه با یکدیگر است. اینها صدای بی ایمانان است. با این حال، اکثر آمریکایی ها به قانون اساسی ایمان دارند. دقیقاً به این دلیل که در مورد ما و تعهد مشترک ما برای زندگی بر اساس این اصول قانون اساسی است که مدت هاست ما را تعریف کرده است، در DNA ما وجود دارد.Source link

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

logo-footer