Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

BREYER بازنشستگی
زنی که با میکروفون در اتاق استماع کنگره صحبت می کند

میشل چایلدز در طول جلسه استماع تأییدیه خود در سال 2010 برای قاضی منطقه ای ایالات متحده به سؤالات پاسخ می دهد. (C-SPAN)

در سال 2020، جیمز کلایبرن، نماینده کارولینای جنوبی، تأییدی کلیدی کرد و از جو بایدن نامزد آن زمان در انتخابات مقدماتی دموکرات این ایالت حمایت کرد. کمتر از دو سال بعد، کلایبرن تأیید بزرگ دیگری کرد و از بایدن خواست قاضی جی. میشل چایلدز، یک قاضی فدرال در کارولینای جنوبی را به عنوان جانشین قاضی استفان بریر پس از بازنشستگی، معرفی کند. کلایبرن به Axios گفت او به مدت شش ماه از حمایت از کودکان در کاخ سفید حمایت کرده است، خیلی قبل از اینکه بریر اعلام کند که قصد دارد در پایان دوره فعلی کناره گیری کند. کلایبرن: «قاضی چایلدز همه چیز لازم را برای یک عدالت بزرگ دارد گفت در روزی که بریر تصمیم خود را رسمی کرد.

حامیان Childs او را به عنوان یک فرد خارجی می بینند که چشم انداز جدیدی را به دادگاه عالی ارائه می دهد. سوابق حقوقی او از برخی جهات با رزومه‌های دی سی محور که در دهه‌های اخیر برای نامزدهای کوتاه مدت دادگاه عالی تبدیل شده است، متفاوت است. او در دادگاه عالی منشی نبود، در وزارت دادگستری خدمت نمی‌کرد، یا زمانی را در یک شرکت حقوقی DC سپری نکرد. در عوض، او کار خود را در ایالت خود کارولینای جنوبی گذرانده است، جایی که در یکی از شرکت های حقوقی برتر ایالت کار می کرد و سپس در دو سازمان دولتی ایالتی خدمت می کرد. او تجربه زیادی به عنوان قاضی دارد – چهار سال در دادگاه ایالتی و 12 سال در دادگاه فدرال.

اگر او نامزد می شد و در دادگاه عالی تایید می شد، چایلدز، 55 ساله، یکی از دو قاضی دادگاه 9 نفره ای خواهد بود که در دانشکده حقوق آیوی لیگ شرکت نکرده بودند. (قاضی امی کونی بارت، که از کالج رودز و دانشکده حقوق نوتردام فارغ التحصیل شد، قاضی دیگر است.) و چایلز تنها قاضی خواهد بود که در دانشگاه های دولتی تحصیل می کرد. حامیان او می گویند که سوابق تحصیلی او باعث می شود که او بهتر بتواند با مردم عادی ارتباط برقرار کند – ویژگی ای که ممکن است برای بایدن، که قبل از تحصیل در دانشکده حقوق در سیراکوز از دانشگاه دلاور فارغ التحصیل شده بود، جذاب باشد.

کلایبرن پیش بینی کرد که در صورت نامزد شدن، چایلدز از حمایت سناتورهای جمهوری خواه – به ویژه سناتورهای لیندسی گراهام و تیم اسکات از کارولینای جنوبی برخوردار خواهد شد. گراهام در Face the Nation این هفته ستایش بالایی داشت برای Childs، اگرچه او از گفتن این جمله که در صورت نامزد شدن به او رای خواهد داد، کوتاه آمد. گراهام چایلدز را «با صلاحیت بالا» توصیف کرد و گفت که نمی‌توانست «کسی بهتر از میشل چایلدز را برای رئیس‌جمهور بایدن برای دادگاه عالی در نظر بگیرد».

سنین جوانی و تحصیل

چایلدز در سال 1966 در دیترویت، میشیگان، جولیانا میشل چایلدز به دنیا آمد. او توسط یک مادر مجرد بزرگ شد که پس از مرگ پدرش، خانواده را به کلمبیا، کارولینای جنوبی نقل مکان کرد.

چایلدز در سال 1988 از دانشگاه فلوریدا جنوبی با مدرک لیسانس مدیریت فارغ التحصیل شد. او در آن سال به عنوان برجسته ترین فارغ التحصیل مدرسه انتخاب شد.

او به کلمبیا بازگشت تا در دانشگاه کارولینای جنوبی تحصیل کند، جایی که در سال 1991 مدرک حقوق و مدرک بازرگانی دریافت کرد. زمانی که در دانشکده حقوق تحصیل می کرد، به عنوان کارمند حقوقی در Nelson Mullins Riley & Scarborough، یکی از قدیمی ترین و بزرگترین ایالت ها کار می کرد. شرکت های حقوقی.

چایلدز بعداً مدرک دیگری را به عنوان قاضی دادگاه فدرال به مجموعه خود اضافه کرد و در سال 2016 مدرک کارشناسی ارشد را در رشته مطالعات قضایی از دانشکده حقوق دانشگاه دوک گرفت.

ستاره در حال ظهور در بخش خصوصی و دولت

پس از مدرسه حقوق، چایلدز به Nexsen Pruet، یکی دیگر از بزرگترین شرکت های حقوقی ایالت، در دفتر کلمبیا پیوست. او هفت سال را به عنوان یک شریک در آنجا گذراند تا اینکه در سال 2000 شریک شد – اولین شریک زن سیاه‌پوست شرکت. در طول مدتی که چایلز مشغول به کار خصوصی بود، در دادگاه‌های ایالتی و فدرال در مواردی مانند قانون خانواده، مصونیت واجد شرایط برای مددکاران اجتماعی، قانون آمریکایی‌های دارای معلولیت، و تبعیض شغلی، دعوا کرد. مشتریان او شامل شرکت حمل و نقل UPS، یک شرکت خدمات شهری، مقامات دولتی، یک زنجیره خرده فروشی لباس ساحلی و یک دانشگاه دولتی بودند. او همچنین وکالت جیم و تامی فی باکر، نویسندگان تلویزیونی را در پرونده ای که ناشی از تسویه ادعای آنها توسط سرویس درآمد داخلی مبنی بر بدهی مالیاتی آنها بود، بر عهده داشت. این زوج که در سال 1992 طلاق گرفتند، می خواستند روشن کنند که چه حقوقی در قبال درآمد حاصل از فروش کتاب دارند. پرونده Bakkers سرانجام حل شد.

Childs در سال 2000 Nexsen Pruet را ترک کرد تا معاون اداره کار کارولینای جنوبی شود. او دو سال در آنجا ماند تا اینکه توسط دولت وقت منصوب شد. جیم هاجز به عنوان کمیسر کمیسیون حقوق و دستمزد کارگران کارولینای جنوبی، شغلی که او از سال 2002 تا 2006 مشغول به کار بود.

چایلدز در کانون وکلای کارولینای جنوبی نیز فعال بود. او به عنوان رئیس بخش وکلای جوان وکلای ایالتی و عضوی از مجلس نمایندگان این گروه خدمت کرد.

انتقال به نیمکت دولت

در سال 2006، چایلدز توسط قانونگذار ایالتی به عنوان قاضی دادگاه مداری در کلمبیا انتخاب شد. او در سال 2009 مجدداً انتخاب شد. او از ژانویه 2008 تا ژانویه 2010 به عنوان رئیس قاضی اداری دادگاه های کیفری و همچنین اولین قاضی ارشد اداری برای دادگاه های تجاری منصوب شد. او همچنین چندین بار به عنوان قاضی دادگاه عالی ایالتی خدمت کرد. او در طول مدت حضورش در دادگاه ایالتی، ریاست تقریباً 50 محاکمه در پرونده های مدنی و جنایی را بر عهده داشت.

یک پرونده در سال 2009 به Childs محول شد که سرفصل های ملی را به خود اختصاص داد و یکی از بزرگترین سرقت های خودروی زرهی در تاریخ ایالات متحده را شامل می شد که منجر به سرقت بیش از 9 میلیون دلار شد. یک تیتر آسوشیتدپرس اعلام کرد که بچه ها داشتند[n]رحمت» برای متهمانی که در آن زمان تعدادی از آنها دانشجوی کالج های محلی بودند، زیرا او پنج نفر از آنها را به حداقل 25 سال زندان محکوم کرد.

انتخاب دادگاه منطقه ای دو حزبی

در دسامبر 2009، رئیس جمهور باراک اوباما، چایلدز را به دادگاه منطقه ای ایالات متحده در ناحیه کارولینای جنوبی معرفی کرد. چایلدز در جلسه تأیید دادگاه منطقه ای او در آوریل 2010 توسط گراهام و کلیبرن ارائه شد. گراهام خاطرنشان کرد که او و دیگر سناتور جمهوری خواه ایالت در آن زمان، جیم دیمینت، با کلیبرن و نماینده جان اسپرت، نماینده دموکرات، برای شناسایی نامزدهای قوی برای قوه قضاییه فدرال کار کرده بودند. نامزدی چایدز بحث برانگیز بود و جلسه تایید او بدون حادثه بود. انجمن وکلای آمریکا به اتفاق آرا او را “خوب واجد شرایط” ارزیابی کرد و او در آگوست 2010 با رای صوتی تایید شد.

یکی از معتبرترین احکام Childs به عنوان قاضی منطقه در سال 2014 در اعتراض به امتناع کارولینای جنوبی از به رسمیت شناختن ازدواج دو زن که در ناحیه کلمبیا انجام شد صادر شد. بچه ها با این زوج موافق بودند که ناکامی ایالت در به رسمیت شناختن ازدواج آنها در خارج از ایالت ناقض قانون اساسی است. او نوشت که زنان دارای “حق ازدواج و منافع آزادی بنیادین تحت حمایت قانون اساسی” هستند که قوانین ازدواج ایالت آن را از بین می برد. یک سال بعد، دیوان عالی حکم تاریخی خود را در این مورد صادر کرد Obergefell v. Hodges، اعتقاد به این که ازدواج همجنس گرایان یک حق اساسی قانون اساسی است.

Childs شش سال بعد، در چرخه انتخابات 2020، حکم مهم دیگری را صادر کرد. گروهی از رای دهندگان کارولینای جنوبی، حزب دموکرات کارولینای جنوبی و کمیته ملی دموکرات، قانون ایالتی را به چالش کشیدند که رای دهندگان را ملزم به امضای پاکت های رای غایب در حضور شاهد هستند. بچه ها ایالت را ممنوع کرد از اجرای الزامات شاهد برای انتخابات مقدماتی ژوئن و دوباره برای انتخابات نوامبر آینده. او نتیجه گرفت که رقبای «به طور قابل ملاحظه‌ای» می‌توانند نشان دهند که به دلیل «خطرات منحصربه‌فرد ناشی از همه‌گیری کووید-19»، شرط شاهد، حق رای قانون اساسی رقبا را نقض می‌کند.

پس از اینکه دادگاه استیناف ایالات متحده برای بخش چهارم حکم چایلدز را به اجرا گذاشت، مقامات انتخابات ایالتی (همراه با رهبران جمهوری خواه مجلس مقننه ایالت و حزب جمهوری خواه کارولینای جنوبی) به دادگاه عالی رفتند و از قضات خواستند تا به آنها اجازه دهند. الزام شاهد را اجرا کنید. قضات درخواست مسئولان را پذیرفت و این الزام را مجدداً برقرار کردند، اگرچه آنها به صراحت اعلام کردند که آراء که قبلاً ریخته شده بود، تا زمانی که در دو روز آینده دریافت شود، همچنان شمارش خواهند شد.

به عنوان یک قاضی منطقه، او به قانون 360 گفت که هنگام تهیه پیش نویس نظرات خود، نه تنها برای طرف های درگیر در پرونده، بلکه برای سایر نقاط جهان نیز می نویسد. او گفت: “از بسیاری جهات، من به کارم به عنوان تلاش برای آوردن حقیقتی به آن شوخی قدیمی نگاه کرده ام: من از دولت هستم و اینجا هستم تا کمک کنم.”

نامزدی DC Circuit – به حالت تعلیق درآمد

در دسامبر 2021، بایدن چایلدز را برای پر کردن جای خالی ایجاد شده در زمانی که قاضی دیوید تاتل از دادگاه استیناف ناحیه کلمبیا اعلام کرد که او مقام ارشد را خواهد گرفت، نامزد کرد. کمیته قضایی سنا قرار بود در 1 فوریه جلسه استماع نامزدی چایلدز را برگزار کند، اما این جلسه به تعویق افتاد زیرا او در میان نامزدهایی است که برای پرکردن جای خالی بریر در نظر گرفته شده است.

زندگی شخصی

در سال 2000، چایلدز ازدواج کرد دکتر فلوید آنگوس، یک متخصص گوارش که در سامتر، کارولینای جنوبی تمرین می کند – تقریباً یک ساعت با ماشین از کلمبیا فاصله دارد. این زوج یک دختر به نام جولیان دارند که اکنون یک نوجوان است.

چایلدز علاوه بر کار با گروه های بار، در جامعه محلی نیز فعال بوده است. در زمان تایید او به دادگاه منطقه، او متولی ETV Endowment کارولینای جنوبی بود، یک سازمان غیرانتفاعی که بودجه تلویزیون عمومی و رادیو عمومی در کارولینای جنوبی را تامین می‌کند. او به عنوان سرپرست در هیئت مدیره مدرسه کاتولیک سنت مارتین دو پورس، یک مدرسه ابتدایی کاتولیک در کلمبیا که در اصل برای ارائه آموزش برای کودکان آفریقایی آمریکایی در کارولینای جنوبی جدا شده دهه 1930 تأسیس شد، خدمت کرده است. تصویری از کودکان در مدرسه ظاهر می شود سایت اینترنتی. او با لباس سیاه قاضی روی نیمکت نشسته است و کودکانی با لباس مدرسه احاطه شده اند.

چایلز همچنین چندین سال در هیئت مدیره لیگ شهری کلمبیا خدمت کرد. این سازمان غیرانتفاعی ماموریت خود را اینگونه توصیف می‌کند که «آفریقایی-آمریکایی‌ها و سایر جوامع تحت خدمت را قادر می‌سازد تا اعتماد به نفس خود را، در درجه اول در آموزش، اشتغال، و توسعه اقتصادی تضمین کنند».

این مقاله بود ابتدا در Howe on the Court منتشر شد.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

logo-footer