Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از تاسوس کاتوپودیس / گتی ایماژ)

چه کسی در میان ما پس از پیام فیس بوک از یک “بسیار پسر بچه زیبا” تصادف نکرد و با اتهامات فدرال روبرو شد؟ بی احتیاطی جوانی ، درست است؟

“من همیشه این تجمع های MAGA را می بینم ، بنابراین من گفتم ،” هک آره ، بیایید برویم “، جینا رایان ، 50 ساله ، آشوبگر دستگیر شده ، 50 ساله ، به سینتیا مک فادن از NBC گفت. “منظورم این است که چه کسی نمی رود و سوار هواپیمای شخصی نمی شود؟”

بنابراین ، رئال تگزاس / مربی زندگی / میزبان برنامه گفتگوی MAGA سوار هواپیمایی در فرودگاه دونتون شد که از 5 ژانویه به سمت DC حرکت کرد و در 6 ژانویه با هزاران آشوبگر به کاپیتول رسید تا تلاش کند نتایج انتخابات را لغو کند.

در استراتژی تضمین شده برای خوشحال کردن مشاور آینده خود ، رایان این روز را به طور گسترده در رسانه های اجتماعی مستند كرد ، و سپس به مصاحبه با چندین رسانه پرداخت كه رفتارهایی را كه به جرم او متهم شده بود توصیف كرد.

بدون شک FBI نیز خوشحال است که رایان ماسک صورت را به نفع یک کلاه و روسری مشخص متوقف کرد.

“ما می خواهیم پایین برویم و به پایتخت حمله کنیم. آنها اکنون در آنجا پایین هستند و به همین دلیل ما آمده ایم و این همان کاری است که ما می خواهیم انجام دهیم. پس برای من آرزوی موفقیت داشته باش. ”او به آینه دستشویی هتل و تمام فیس بوک گفت. اما رایان به سرعت از مک فادن در مورد تصور سرپیچی اشتباه که این بیان قصد از پیش برنامه ریزی شده برای نقض قانون است ، منصرف شد. اگر اصطلاح طوفان را جستجو کنید ، می توانید در آشپزخانه طوفان کنید. شما می توانید وارد شوید و بگویید ، “دیگر” ، “او گفت. “من برای کشتن مردم هجوم نمی برم. منظور من از زندگی یا مرگ این است که اگر کسی مرا بکشد ، من برای حقیقت خود ایستادگی خواهم کرد ، حتی اگر کسی مرا بکشد. “

او قبل از ورود به ساختمان کاپیتول ، با انتشار توئیتی عکسی از خود را در کنار پنجره شکسته نوشت: “پنجره در پایتخت [sic]. و اگر اخبار دروغگویی درباره ما متوقف نشود ، ما می خواهیم بعد از استودیوهای آنها بیاییم … ” ، و ما خواهیم آمد و چیزهایی را در رسانه های اجتماعی خواهیم گفت ، lol obvs

بعداً او جریان مستقیمی را که وارد ساختمان می شد ، پخش کرد و گفت: “ما اینجا را لعنتی می کنیم. مرگ یا زندگی ، مهم نیست. اینجا می رویم ، “قبل از اینکه دوربین را روی خودش بگذاریم تا به مخاطب یادآوری کند” شما می دانید چه کسی را برای مسکن خود استخدام کنید. جنا رایان برای مسکن شما. ” همیشه بسته باشید!

علی رغم اتهامات فدرال ، رایان اصرار دارد که هیچ اشتباهی نکرده است ، به مک فادن گفت: “من شخصاً در هر کاری که انجام داده ام احساس بی گناهی می کنم. احساس می کنم کاملاً در چارچوب حقوق خودم هستم. احساس می کنم مأموران پلیس در حال ارجاع مردم به پایتخت بودند. هزاران نفر در آنجا بودند. من هیچ گناهی در قلبم ندارم. “

و در حالی که او از پنج نفری که آن روز کشته شدند احساس بدی دارد ، می داند که قربانی واقعی is جنا رایان است.

“من احساس نمی کنم که کار اشتباهی انجام داده ام. در واقع احساس می کنم که کاری نجیبانه انجام داده ام و از بودن در آن افتخار می کنم. من هیچ شرمنده ای نیستم که آنجا باشم. احساس می کنم بسیار تحت آزار و اذیت قرار گرفته ام و بسیار احساس قضاوت نادرستی می کنم. ” گفت مصاحبه گر دیگر

“من فکر می کنم همه ما مستحق بخشش هستیم. من با یک حکم زندان روبرو هستم. من فکر می کنم که من لیاقت چنین کاری را ندارم و طبق آنچه من فهمیدم ، هر شخصی که در آنجا بوده است دستگیر خواهد شد ، بنابراین من فکر می کنم همه مستحق بخشش هستند ، بنابراین من از رئیس جمهور ایالات متحده می خواهم که مرا عفو کند. ” گفت یک خبر دیگر. (حیف وكیل ضعیفش.)

با این حال ، به نظر نمی رسد وزارت دادگستری مداخله ریاست جمهوری را پیش بینی کند. آی تی متهم او با یک بار رفتارهای بی قاعده و یک بار ورود غیرقانونی به یک ساختمان محدود. و در حالی که رایان از FBI شکایت کرد “به خاطر جرم قانونی به خانه من یورش برد” ، مایکل شروین ، دادستان ایالات متحده وعده ها که اتهامات تکمیلی برای بسیاری از آشوبگران متهم خواهد شد.

و او حتی آن پسر را پیدا نکرد!

رایان به مک فادن گفت: “او شایان ستایش بود.” “و یک دختر شایان ستایش دیگر نیز در آنجا وجود داشت ، و آنها در نهایت با هم جمع شدند ، آن را لعنت کنند.”

آه ، خوب وقت آن است که از برخی توصیه ها استفاده کنیم جنا رایان ، مربی زندگی.

در سمت روشن ، به نظر می رسد که رایان به زودی سفر دیگری به دی سی واقعی خواهد داشت! گذشته خود را فراموش نکنید … آن را تغییر شکل دهید.

اسناد شارژ
آژانس املاک و مستغلات تگزاس در شورش کاپیتول: “خوشحالم که آنجا بودم” [NBC]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer