Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

ما در Kinney Recruiting بسیار هیجان زده هستیم که به طور انحصاری برای تکمیل موقعیت مشاوران عمومی یک دفتر خانواده در نیویورک ، سان فرانسیسکو یا میامی کار می کنیم.

اگر حداقل چندین سال تجربه مدیریت معاملات VC یا سهام خصوصی در یک شرکت حقوقی برتر (احتمالاً 4-6 سال) ، شرکت VC ، شرکت سرمایه گذاری خصوصی یا دفتر خانواده ، و همچنین مهارت های قوی بین فردی و ارتباطی دارید ، یک تیم دارید -جهت گیری بازی و راحتی در کارهایی که برای شما جدید است ، این می تواند بسیار مناسب باشد.

این اولین استخدام GC است و این دفتر خانوادگی در حال حاضر چهار معامله در هفته یا بیشتر انجام می دهد. سرعت سریع خواهد بود – ساعات کار قابل کنترل است ، اما شغل “سبک زندگی” نخواهد بود. شما باید انتظار داشته باشید که در تماس مستقیم و مداوم با مشتری ، که یک آقا برجسته است ، باشید و در سطوح مختلف حل کننده مشکل باشید.

حقوق متناسب با تجربه خواهد بود ، اما این پتانسیل را دارد که در طول زمان نقش بسیار پردرآمدی داشته باشد. اگر علاقه دارید و فکر می کنید که مناسب این معیارها هستید ، لطفاً به ما ایمیل بفرستید [email protected] با یک رزومه و در مورد علاقه خود با اطمینان به ما بگویید. خوشحال می شویم بحث کنیم!

logo-footer