Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از درو آنگرر / گتی ایماژ)

بعد از یک صبح طاقت فرسا که جمعیت طرفداران ترامپ را برای “محاکمه با جنگ“با داستان های جعلی از تقلب در آرا ، وکیل رئیس جمهور رودی”مرد ماچو“جولیانی برای یک ناهار سه مارتینی نوپا شد (گویا) ، و سپس با استفاده سخاوتمندانه از ریمل مژه و ابرو بر روی آفتاب کشش (احتمالاً) ، که در طی آن او موفق شد تمام مدت دستانش را از شلوارش بیرون نگه دارد (ما امیدواریم)

اما روز رودی تمام نشده بود. با نادیده گرفتن این واقعیت که کنگره به تازگی توسط همان گروه دیوانه ای که او تحریک می کرد مورد حمله قرار گرفته بود ، وظیفه خود را برای پرتاب شن و ماسه در چرخ دنده های حرفه ای صدور گواهینامه برنده کالج انتخاباتی جو بایدن.

این قانون اجازه می دهد تا در مورد هر چالش با انتخاب رای دهندگان ایالت ، دو ساعت بحث و گفتگو شود ، اگر این چالش حداقل توسط نماینده و یک سناتور ادامه یابد. مبارزات انتخاباتی ترامپ ادعاهای نادرستی راجع به افزایش آرا vote نامشروع در آریزونا ، جورجیا ، میشیگان ، نوادا ، پنسیلوانیا و ویسکانسین مطرح کرده است که این اجازه را برای دوازده ساعت تأخیر و شش مورد دیگر برای رای دادن می دهد. اما با توجه به وقایع خشن بعد از ظهر ، بیشتر سناتورها اشتیاق چندانی به کشیدن خراش بی فایده در تمام طول شب نداشتند. بنابراین ساعت 19 عصر رودی جولیانی با تلفن تامی توبرویل ، سناتور تازه تأسیس شده از آلاباما ، تماس گرفت.

“سناتور توبرویل؟ یا باید بگویم مربی توبرویل. این رودی جولیانی ، وکیل رئیس جمهور است. “او به دستگاه تلفنی که آنها را به آن دستگاه های تلفن همراه مجهز به تلفن جدید متصل می کنند ، خفه شد. “من با شما تماس می گیرم زیرا می خواهم با شما بحث کنم که چگونه آنها سعی دارند این دادرسی را عجله کنند و اینکه ما ، شما دوستان جمهوری خواه ما ، به شما احتیاج داریم که سعی کنیم سرعت آن را کم کنیم تا بتوانیم از این قانونگذاران اطلاعات بیشتری کسب کنیم. برای تو.”

چه اطلاعاتی امیدوار بود که رودی در 24 ساعت گذشته به دست آورد که در طی ده هفته پس از انتخابات برای وی در دسترس نبود. به نظر می رسد وی نامه هایی از مقامات جمهوری خواه ایالتی را در نظر داشته است كه رد صلاحیت های انتخاباتی را كه قبلاً تأیید شده است ، نادیده بگیرند ، كه پس از آن – در تخیل او – پوششی را برای افراد كنگره جمهوری خواه برای رد موارد انتخاب شده توسط رای دهندگان فراهم می آورد.

من می دانم که آنها ساعت 8 امشب دوباره تشکیل جلسه می دهند ، اما تنها راهبردی که ما می توانیم دنبال کنیم اعتراض به ایالت های متعدد و طرح مسائل به گونه ای است که فردا را به صورت ایده آل – تا پایان فردا درگیر کنیم.

من می دانم که مک کانل هر کاری از دستش برمی آید انجام می دهد تا این کار را به سرعت انجام دهد ، این یک نوع ضربه به سر است زیرا مخالفت با ما یک چیز است ، فرصتی عادی برای اعتراض به ما نمی دهد. و او می خواهد سعی کند فقط به سه حالت که ما با آن رقابت می کنیم برسد. اما 10 ایالت وجود دارد که ما با آنها رقابت می کنیم نه سه. بنابراین اگر می توانستید به هر ایالتی اعتراض کنید و به همراه یک نماینده کنگره برای هر ایالت استماع کنید ، من می دانم که شما را بسیار به تأخیر می اندازیم ، اما به ما این فرصت را می دهد تا قانونگذارانی را که بسیار بسیار نزدیک به کشیدن هستند رای آنها ، به ویژه پس از کاری که امروز مک کانل انجام داد. این آنها را خشمگین کرد ، زیرا آنها نامه هایی نوشته اند که از شما خواسته می شود موکول کنید و موارد مشکوک را برای آنها بازگردانید تا آنها آنها را برطرف کنند.

این البته یک خیال ناب بود. حتی پیش از آنکه شورشیان بر کنگره غلبه کنند ، هیچ جهانی وجود نداشت که در آن مجلس دموکرات به رد انتخاب کنندگان رای دهد. در صورت انشعاب مجلس / سنا ، ورقه های رسمی پذیرفته می شوند. اما به نظر می رسد که رودی جولیانی مدتی در دولت دوم بوش وفاداری به واقعیت عینی را رها کرده است.

به نظر می رسد که اعداد و ارقام نیز برای شهردار آمریکا مشکل آفرین است و فقط مسئله حسابی نیست که وی قصد دارد چهار ایالت دیگر را به چالش بکشد. چون شماره تلفنی که وی تماس گرفت اصلاً متعلق به سناتور توبرویل نبود. بنابراین رودی جولیانی ، بین المللی کارشناس امنیت سایبری که دائماً محاصره خبرنگاران و مجبور شدند فروشگاه اپل را به آنجا برسانند قفل تلفن او را باز کنید، یک پیام در پست صوتی یک سناتور کاملا متفاوت گذاشت. این که چگونه این تماس به پایان می رسد تا درز اعزام، که بلافاصله آن را منتشر کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=eJIeB8h3AMM

بسیار باحال ، بسیار قانونی ، و بسیار سالم. این مارک رودی است عزیزم!

جولیانی به سناتور: ‘سعی کنید سرعت آن را کم کنید’ [The Dispatch]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer