Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از نیکی کان / واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ)

این چیزی است که او هنگام شروع دانشکده حقوق به من گفت. هر زمان که یادداشت می کنید – چه در کلاس باشد ، چه در جلسه دادرسی ، یا در هر عرصه ای که ممکن است مشغول یادداشت برداری باشید – همیشه پس از پایان آن رویداد ، خواه کلاس باشد ، جلسه یا جلسه دادرسی ، یا آنها را بخوانید. استدلال شفاهی فقط با صرف 5 دقیقه وقت اضافی برای خواندن یادداشت ها ، همان لحظه که یادداشت ها و ذاتی بودن آنچه را که از یک بحث شفاهی 45 دقیقه ای یا یک کلاس 90 دقیقه ای می جوشید ، تقویت می کنید. به مغز شما وارد می شود و شما آن را بسیار بهتر حفظ خواهید کرد تا اینکه اگر فقط یادداشت ها را بنویسید و آنها را فراموش کنید و یک هفته یا دو هفته یا یک ماه بعد دوباره آنها را مرور کنید. این واقعا احمقانه به نظر می رسد ، اما من می گویم کلاس هایی که در آنها شرکت کردم ، همیشه عملکرد بهتری نسبت به کلاس هایی داشتم که این کار را نکردم. این عملی است که من در حال حاضر به عنوان یک وکیل مدافع مورد توجه قرار گرفته ام. این یک مهارت واقعی است که همه می توانند بگویند از قاضی دادگاه عالی آموخته اند.

در هر مرحله ای از قانون که باشید ، نباید سایر موارد مهم زندگی خود را فراموش کنید. چه این خانواده باشد ، چه این هنرها و سرگرمی ها باشد ، چه این ورزش ها ، چه این که برای لذت بخوانند – همه این چیزها بخشی از یک انسان کامل است ، و هیچ کس نباید هرگز آنقدر توسط کار خود مصرف شود که نتواند لذت بردن از چیزهای مهم. با این اوصاف ، مواقعی پیش می آید که چیزهای دیگر اولویت پیدا نمی کنند ، وقتی باید کنار گذاشته شوند ، زیرا کار بسیار مهم است. مادربزرگ من اغلب می گفت ، شما می توانید همه آنها را داشته باشید ، اما همه آنها را نمی توانید همزمان داشته باشید. اولویت دادن به اولویت کار یا خانواده در درجه اول ، موضوعی است که هر فرد باید خودش یاد بگیرد تعادل برقرار کند ، اما به این معنی نیست که در پی دستیابی به یک موفقیت قانونی باید عنصر مهمی از زندگی شما کنار گذاشته شود. حرفه.

همچنین ، خوب ازدواج کنید.

کلارا اسپرا، نوه مرحوم عدالت روت بدر گینسبورگ و یکی از همکارانش در مرکز آزادی روت بدر گینسبورگ ACLU ، با ارائه مشاوره ای که از مادربزرگش دریافت کرده بود و برای وکلا قابل اجرا بود ، در طی یک رویداد که توسط کانون وکلای ایالتی نیویورک برگزار شد و میراث گینسبورگ را مورد توجه قرار داد. اسپرا با چهار کارمند سابق مادربزرگش همراه شد: دین ترور موریسون دانشکده حقوق دانشگاه نیویورک ؛ سوباش اییر، مشاوره ویژه اخلاق ، خطر و انطباق در سازمان حمل و نقل شهری. راشل وینر آپترمدیر بخش حقوق مدنی نیوجرسی در دفتر دادستان کل نیوجرسی ؛ و جیلیان متزگر، هارلان فیسکه استون استاد حقوق اساسی در حقوق کلمبیا.


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالاتر از قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer