Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

مشاور کاخ سفید پت سیپولونه (عکس از الکس وونگ / گتی ایماژ)

همه مثل یک بچه در زمین بازی که مارک اوج او را گرفته ، همه بسیار دور از دونالد ترامپ می دوند. یکی از معدود وکلای باقیمانده وی امروز کشتی را رها کرده و گفته است که از خدمات حقوقی وی “برای ارتکاب جرم” استفاده شده است اما این تنها مشاوره حقوقی نیست که علیه ترامپ مخالف است.

Vanity Fair گزارش ها در مورد آنچه در کاخ سفید در جریان بود روز گذشته که شورشیان خشن ساختمان پایتخت را تصرف کردند. آنها بینشی ندارند که رئیس جمهور هنگام انجام حامیان کودتا چه کاری انجام می دهد ، اما آنها 411 را در مورد آنچه پات سیپولون مشاور کاخ سفید انجام داده است دارند. گفته می شود که سیپولون ، یکی از انحصارات Biglaw Kirkland & Ellis و فارغ التحصیل دانشکده نخبگان حقوق دانشگاه شیکاگو ، نگران این بود که ترامپ مرتکب خیانت شود و به کارمندان و مشاوران توصیه می کند از رئیس جمهور دور نشوند تا شانس ماندن در آنها را کاهش دهد. تحت قانون فتنه محاکمه شد:

همزمان با حمله روز چهارشنبه جمعیت خشن و تحریک شده توسط رئیس جمهور دونالد ترامپ به پایتخت ایالات متحده ، برخی از کارکنان بال غرب وحشت کردند که احتمالاً در حال شرکت در کودتای سرنگونی دولت هستند. “چکار کنم؟ استعفا؟ ” یک کارمند عصبی کاخ سفید بعد از ظهر چهارشنبه از یکی از دوستانش س askedال کرد ، اندکی پس از انتشار خبر شلیک و کشته شدن زنی در داخل پایتخت. کارمند بال وست به دوست خود گفت که پات سیپولونه ، مشاور کاخ سفید از مقامات کاخ سفید می خواهد که به هیچ وجه با ترامپ صحبت نکنند یا اقدام به کودتای وی را امکان پذیر نکنند ، بنابراین آنها می توانند از احتمال پیگرد قانونی برای خیانت در قانون فتنه جلوگیری کنند. این دوست گفت: “به آنها گفته شده كه از ترامپ دور باشند.” کاخ سفید از اظهار نظر در این باره خودداری کرد.

با شایعات استناد به اصلاحیه 25 ام به نظر می رسد Cipollone خیلی مطمئن نیست که همه یکی از این موارد را بدست آورند بخشش ترامپ بوده است مثل آب نبات


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر و او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer