Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

بود فقط چند ماه پیش این شرکت بزرگ دونتونس – ما در حال صحبت با وکلای 10k در سراسر جهان هستیم – اعلام کرد که دو دفتر آنها در انگلیس (واتفورد و آبردین) برای همیشه خاموش می شوند. کارمندان مجاز به کار دائمی در خانه بودند ، در صورت انتخاب این امکان را دارند که به دفاتر دیگر (حداقل دو ساعت با قطار فاصله داشته باشند) سفر کنند.

اکنون، طبق قانون حقوقی، این شرکت درگیر یک “تمرین افزونگی” در انگلیس است که می تواند تا 24 شغل وکالت در لندن ، میلتون کینز و گلاسگو را از دست بدهد. این شرکت خاطرنشان کرد که با ایجاد “نقش های مجازی” که در انرژی ، حمل و نقل و زیرساخت های آن و تیم های ساختمانی غیرمجاز وجود دارد ، این کاهش ها کاهش می یابد. مانند تعطیلی سایر دفاتر انگلستان ، این حرکت بخشی از پاسخ به بیماری همه گیر COVID-19 و افزایش کار از راه دور در نتیجه است.

جرمی کوهن ، مدیر عامل UKME اظهار داشت: “در نظر گرفتن تغییر تحول در ارائه خدمات ، گاهی اوقات به معنای ارائه پیشنهادهایی است که اگرچه بر نیاز به ایجاد یک تجارت طولانی مدت پایدار متمرکز است ، اما ممکن است متأسفانه زندگی برخی از همکاران ما را تحت تأثیر قرار دهد و باعث عدم اطمینان شود. “

او ادامه داد:

“این فرایندها نیز برای کارکنان ما هرگز آسان نیستند و ما می دانیم که تمرین مشاوره در این روش ها به طور قابل ملاحظه ای باعث ایجاد درجه ای از عدم اطمینان برای برخی از افراد خواهد شد. ما در حمایت از همه همکاران بالقوه متأثر در طول این روند بسیار متمرکز شده ایم و اکنون اولویت ما این است که در جهت ارائه شفافیت آنها و رفع هرگونه عدم اطمینان در اسرع وقت تلاش کنیم. “

موفق باشید برای همه کسانی که اکنون در این شرایط دشوار شغل خود را در معرض خطر قرار می دهند.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر و او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer