Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از طریق گتی)

وقتی به جاده های روستایی فکر می کنید ، احتمالاً یک مسیر باریک را که در یک شهر عجیب و غریب پیچیده شده است ، به تصویر می کشید ، جایی که همه دیگران را می شناسند. این برای اولین مقایسه ما کاملا مناسب است. وقتی صحبت از قانون می شود ، مردم واقعاً زیاد به بازاریابی فکر نمی کنند.

این فکر متعارف است ، اما مل اسکات کاملاً موافق نیست. من در مورد افکارش در مورد مارک شخصی وکلا با او مصاحبه کردم. وی دیدگاه های جالبی در مورد چگونگی و چرایی وکلای تجاری با نام تجاری شخصی ارائه داد ، زیرا این امکان را برای فرصت های شبکه فراهم می کند ، حضور آنلاین را ایجاد می کند و در نهایت مشتریان بیشتری را به ارمغان می آورد – به خصوص اگر یک روش خصوصی را باز کنید. همه شهرت دارند ، پس چرا از خود کسب درآمد نمی کنید؟

https://www.youtube.com/watch؟v=de2Og1aBbuA

بعد ، ما چیزی داریم که من کاملا دوست دارم درباره آن صحبت کنم. در گفتگویی که با راچیتا ساز داشتم ، در مورد اینکه مدیر عملیات قانونی چیست بحث کردیم. این یک نوع وکیل داخلی است که کاملاً مناسب زن راست (یا مرد) GC است. آنها به عنوان یک پل قوی بین تجارت و جنبه های حقوقی کارها عمل می کنند ، زیرا بخش عمده ای از کار آنها یادگیری زبان تجارت ، کشف فن آوری جدید و اجرای مدیریت تغییر است.

بخش حقوقی هیچ درآمدی ندارد ، بنابراین این نوع نقش واقعاً عملکردهای این بخش را بهینه می کند. آنها باید در زمینه های مدیریت پروژه ، کار مشترک ، مذاکره ، تعالی کسب و کار و بهینه سازی فرآیند ماهر یا ماهر باشند. اما ، همانند راچیتا و من که بحث کردیم ، اقدامات حقوقی مانند شنا است: شما می توانید تمام تئوری ها را یاد بگیرید ، اما فقط هنگامی که به انتهای عمیق پرتاب شدید ، با آن کنار می آیید.

https://www.youtube.com/watch؟v=YnmhJkI02WU

آخرین ایستگاه ما در این رانندگی در جاده های کشور ، دفتر انطباق است. انطباق منطقه ای است که به خوبی با قانون سازگار است ، اما تمرکز کمی متفاوت در داخل دارد. در حالی که مشاوران داخلی و عمومی از یک سیم باریک عبور می کنند ، تجارت و حقوقی را متعادل می کنند ، اما پیروی از قانون ، تجارت ، فرهنگ و اخلاق (با محوریت اخلاق) جولان می دهد. آنها سازگاری را در چارچوب روند ، سیاست ، نظم ، بررسی و غیره قرار می دهند. آنها جنبه حقوقی را در یک چارچوب تجاری قرار می دهند ، در نتیجه درک ، پشتیبانی و اجرای آن برای مدیران دلپذیرتر می شود. فیل اشتراوس در این مصاحبه به خوبی آن را شکسته است:

https://www.youtube.com/watch؟v=jp8jyKZHvco

من از شما می خواهم وقت بگذارید و حداقل در مورد جاده های کشور در قانون مرکز شهر تحقیق کنید. قبل از حرکت به Autobahn سنتی و راحت ، در مورد تمام مسیرهای ممکن اطلاعات کسب کنید. شما هرگز نمی دانید که ممکن است به کجا برسید ، یا آنچه در این مسیر خواهید دید.


Olga V. Mack مدیر عامل شرکت Parley Pro، یک شرکت مدیریت قرارداد نسل بعدی که پیشگام فناوری مذاکره آنلاین است. اولگا از نوآوری های قانونی استقبال می کند و حرفه خود را به بهبود و شکل گیری آینده قانون اختصاص داده بود. وی متقاعد شده است که حرفه وکالت با استقبال از فناوری حتی قوی تر ، مقاوم تر و فراگیرتر از قبل ظهور خواهد کرد. اولگا همچنین یک مشاور عمومی ، حرفه ای عملیات ، مشاور راه اندازی ، سخنران عمومی ، استاد کمکی و کارآفرین برنده جایزه است. او تاسیس کرد زنان در تخته ها خدمت می کنند جنبشی که از زنان برای شرکت در هیئت مدیره شرکتهای 500 شرکت فورچون حمایت می کند. او تألیف کرد سوار شوید: بلیط خود را به یک صندلی هیئت مدیره شرکت کسب کنید و مبانی امنیت قرارداد هوشمند. می توانید اولگا را در توییترolgavmack دنبال کنید.

logo-footer