Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

شما آمدید ، دیدید ، رأی دادید و یک ارسال کاملاً در مسابقه لباس هالووین با مضمون قانونی امسال غلبه داشت. برنده ما امسال با 65 درصد آرا فرار کرد. ساخت لباس های هالووین با مضامین قانونی کار ساده ای نیست و ارسال های امسال کاملا خلاقانه بود. طبق معمول ، ما روح شجاعی را که خود (و فرزندان و حیوانات خانگی شان) را در معرض قضاوت خود قرار داده اند ، تحسین می کنیم.

و اکنون ، لحظه ای که منتظر آن بوده اید. چه کسی در مسابقه لباس سالانه ما برنده شد؟

این غیر از روت بیبی گینسبورگ نیست. چه ادای احترامی مناسب برای مرحوم ، عدالت بزرگ. مادرش درباره شایستگی او گفت: “او هنوز در دانشکده حقوق نیست. پدربزرگ وی معاون اصلی مشاور عمومی نیروی هوایی است ، بنابراین در خون او است. “

تبریک به خاطر پیروزی در مسابقه لباس سالانه ما. برای ما ایمیل بزنید جایزه خود را جمع کنید

از همه برای ارسال لباس و رأی دادن تشکر می کنم. ما صمیمانه امیدواریم که شما یک لباس دوباره برای مسابقه سال آینده ارسال کنید. خوانندگان ما بخشی از وب سایت عالی این قانون هستند.


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالاتر از قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer