Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

درست قبل از هالووین ، از خوانندگانمان خواستیم که لباس های مضمون قانونی خود را برای مسابقه سالانه خود به ما تحویل دهند. محصول بسیار خوبی از ورودی ها به دست آوردیم و تعداد زیادی حیوانات خانگی و نوزادان در این سال به لطف بیماری همه گیر و نبود مهمانی های دور از جامعه درگیر هستند. ما فکر می کنیم شما آنها را خیلی دوست خواهید داشت.

ما پنج نامزد نهایی عالی برای انتخاب داریم که از امروز رای گیری آغاز می شود. چه کسی برنده یازدهمین سال مسابقات ما خواهد بود؟

بیایید با این تسلیم قوی شروع کنیم. نامزد نهایی ما لباس خود را چنین توضیح می دهد:

بخش 404 قانون آب پاک نیاز به مجوز برای هرگونه تخلیه مواد لایروبی یا پر کردن در “آبهای ایالات متحده” دارد. عدم تهیه صحیح یکی منجر به خطای رویه می شود. با فرض اینکه نهر شیت یک شاخه از یک آب قابل کشتیرانی باشد ، این یک WOTUS تحت هر دو راپانوس علیه ایالات متحده ، 547 US 715 (2006) و قانون محافظت از آبهای قابل جابجایی (2020) است ، و هر گونه تخلیه (شیت) به آن وارد می شود بنابراین به مجوز بخش 404 نیاز دارد.

در مرحله بعدی ، ما یک مسابقه دهنده با چند پنجه آموخته داریم. این زن سبک و جلف شایان ستایش به عنوان استاد مالیات حقوق WUSTL لباس پوشیده است و لباس او دست ساز است.

نامزد نهایی بعدی ما نیازی به معرفی ندارد. این روت عزیزم گینسبورگ است ، و او با ارزش است!

اما صبر کنید ، اینجا روت بیبی گینسبورگ دیگر است و این عیار کوچک فقط پنج روز دارد!

آخرین ، ما روت بادر Ginspurrrrrrrrrg را داریم. او همیشه میو گربه خواهد بود.

شما نامزدهای نهایی را دیده اید ، بنابراین اکنون زمان رأی دادن است. چه کسی بهترین لباس هالووین مربوط به قانون را در این سال پوشید؟ همه چیز به تو بستگی دارد! نظرسنجی ها بسته می شود یکشنبه ، 22 نوامبر ، ساعت 11:59 PM (به وقت شرقی) ، بنابراین به دوستان خود بگویید که رای دهند ASAP.

بارگذاری ... بارگذاری …

استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer