Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

این سالی شبیه هیچ سال دیگری نیست. اگر برای جورج تاون با 3.9 درخواست می کردید ، چند عدد به شما بدهد [grade-point average] و یک 171 [LSAT score] سال گذشته ، من با خودم می گفتم ، “این واقعا قوی است. من احتمالاً به این می گویم بله. ‘ حالا ، با دقیقاً همان متقاضی ، بهتر است دلیلی داشته باشید که من بگویم بله یا وارد نمی شوید ، زیرا من تعداد زیادی از شما را دارم.

اندرو کورنبلات، رئیس پذیرش مرکز حقوق دانشگاه جورج تاون ، اظهار نظر در مورد استخر متقاضی فوق العاده قوی امسال مدرسه تاکنون دیده است. طبق آخرین داده های شورای پذیرش دانشکده حقوق ، تعداد متقاضیانی که نمره LSAT آنها از 165-169 بود تقریباً 27٪ افزایش داشت. تعداد متقاضیان با نمره 170-174 بیش از 53 درصد بود. و تعداد متقاضیان با نمره 175-180 99٪ افزایش یافته است که تقریبا غیر قابل باور است. کورنبلات گفت: “قلبم می شکند که ما نمی توانیم تعدادی از این بچه ها را بگیریم.” “ما آنها را در لیست انتظار قرار می دهیم و امیدواریم که دور هم جمع شوند.”


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer