Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در دانشکده حقوق کلمبیا اوضاع خوب نیست. گرچه درست است که همه گیری همه چیز را دشوارتر می کند (در واقع ، ما در سایر دانشکده های نخبه حقوقی سر و صدا از مسائل شنیده ایم ؛ برای ما ایمیل بزنید یا به ما 646-820-8477 پیام دهید تا صدا به صدا در بیاید) ، وضعیت در مدرسه به سطح بحرانی رسیده است. در واقع ، در ترم پاییز ، سنا دانشجویی CLS یک نظرسنجی در مورد سلامت روان دانشجویان انجام داد ، و نتایج حیرت آور است – بیش از 82 درصد نشان دادند که آنها اضطراب بیشتری دارند و بیش از 65 درصد نشان دادند که افسردگی بیشتری دارند.

به گفته راهنمایان مدرسه ، این نگرانی ها در پاییز به دین جیلیان لستر ابلاغ شد اما از دید آنها کارهای زیادی در این زمینه انجام نشد. به نظر می رسد بسیاری از موضوعات خاصی که دانشجویان به آنها اشاره کرده اند در حوزه اختیارات دولت است – مواردی مانند یک تقویم علمی کوتاه شده ، حذف یک هفته مطالعه و رعایت دقیق منحنی درجه بندی. بنابراین برای بهتر شدن ترم بهار از پاییز – به ویژه با مواردی مانند استخدام “در دانشگاه” که قرار است با کلاس ها تداخل داشته باشد ، و یک فشار جدیدتر برای ابتلا به COVID که از طریق نیویورک راه خود را ایجاد می کند فشار بیشتری را ایجاد می کند دانشجویان – سنا دانشجویی CLS دادخواست راه اندازی کرد (با بیش از 780 امضاكننده تاكنون) تعداد زیادی محل اقامت خاص برای وضعیت بی سابقه را درخواست كرده اند. این دادخواست شامل مواردی از جمله اجازه دادن به دانشجویان برای انتخاب دائمی كلاسی به عنوان “اعتبار / بدون اعتبار” ، گسترش محل های امتحان بود زیرا بسیاری از دانش آموزان كه با مسائل مربوط به بیماری همه گیر روبرو هستند ، خود را قادر به واجد شرایط بودن برای استثناهای پروتكل در پاییز نمی دانند و ایجاد فضای قابل رزرو در دانشگاه بنابراین دانشجویان می توانند بدون حواس پرتی امتحان دهند.

دین لستر در ایمیلی که روز جمعه ارسال شد به موضوع سلامت روان پاسخ داد (در صفحه بعدی بصورت کامل موجود است) ، که مشکلات دانشکده حقوق را در طی یک همه گیری ، از نظر مدیریت و دانشجویان ، تأیید کرد. و با اشاره به کاستی ها ، “همه ما مجبور شدیم در طول مسیر یاد بگیریم و خودمان را انطباق دهیم ، بدون اینکه از تجربه گذشته استفاده کنیم. گاهی اوقات ما موفق تر از دیگران هستیم. هیچ وقت کامل نبوده ایم. “

در ادامه این نامه ضمن پذیرش ضمنی دادخواست ، اما همچنین به نظر می رسید که گفته می شود دانشکده حقوق نمی تواند در این زمینه انجام دهد:

برای من واضح است که بسیاری از افراد جامعه ما آسیب می بینند و وزن ترم سخت دیگری را که هنوز در مراحل اولیه است احساس می کنند. و در حالی که ما به طور فعال اقدامات مختلفی را برای کاهش برخی از فشارها در کوتاه مدت بررسی می کنیم ، واقعیت سخت این است: تا زمانی که همه گیری کنترل نشود ، شیوه زندگی ما سخت تر خواهد بود – کار صعود به هر یک کوه روز خیلی شیب دارتر شد

این واقعاً آن نمودار است که در زیر خز بسیاری از افراد جامعه CLS گیر کرده است. مجلس سنا پاسخ های جمع آوری شده از دانش آموزان همكار و افراد ناشناس را به گردش در می آوردند و آنها از ویتوریول خودداری نمی كردند. در اینجا نمونه ای از آنچه دانش آموزان در مدرسه می گویند وجود دارد:

در اصل ایمیل دین لستر می گوید: “ما را کمی لوس کنید ، زیرا همه چیز برای ما نیز سخت است.” اما حداقل می توانیم از دوش دانشجویان خود بکاهیم. آیا جلسه ده دقیقه ای ذهن آگاهی شما واقعاً به من کمک می کند تا با افزایش شهریه ، ترم کوتاه شده ، دوره خواندن برای امتحاناتی که کل نمرات ما را تعیین می کند ، بدون تعدیل در منحنی یا سیاست درجه بندی ، در یک همه گیر جهانی که سیستم های پشتیبانی ما را قطع می کند ، کنار بیایم ؟ شما می گویید کلمبیا به دانش آموزان اهمیت می دهد ، اما با پاسخ ساختاری نسبت به فشار ساختاری در جامعه ما ، از سخنان خود پشتیبانی نکنید. دین لستر تصمیم خود را گرفته و گفته است که می خواهد با سنا دانشجو کار کند. حالا ، اجازه دهید او آن را اجرا کند. -3L دانش آموز

بنابراین پاسخ دین لستر به همه که می گوید دولت در حال انتخاب های نادرستی است که بی دلیل اوضاع همه گیری را دشوارتر می کند این است که بگوییم ، “بله ، COVID خشن است ، متعجب” – 1L Student

دین لستر عزیز ، ما به خوبی می دانیم که بیماری همه گیر زندگی همه را سخت تر می کند. فقط به این دلیل که دانشکده حقوق کلمبیا نمی تواند بیماری همه گیر را برطرف کند ، به این معنی نیست که دانشکده حقوق کلمبیا نمی تواند برای کاهش اوضاع گام بردارد. اگر دانشکده حقوق کلمبیا از پاسخگویی به خواسته های ما امتناع ورزد ، ما حداقل شایسته توضیح هستیم که چرا انجام چنین کاری امکان پذیر نیست. برخی از خواسته ها می توانند به راحتی برآورده شوند ، و این باعث می شود که دانشکده حقوق کلمبیا از اعطای این خواسته ها خودداری کند. بعلاوه ، مشخص است که برخی از مشکلات توسط دانشکده حقوق کلمبیا ایجاد شده است. دانشکده حقوق کلمبیا سیستم درجه بندی را کنترل می کند. اینکه ادعا کنیم شرکت های حقوقی به دلیل تغییر در درجه بندی تصمیم به عدم استخدام فارغ التحصیلان دانشکده حقوق کلمبیا می گیرند ، باورکردنی نیست. دانشکده حقوق کلمبیا همچنین می تواند در برنامه دانشکده حقوق کلمبیا تغییراتی ایجاد کند. یک هفته مطالعه برای سلامت روان ما و برابر کردن اختلافات بین دانش آموزان ضروری است. یک هفته مطالعه را می توان به روش های مختلفی به اتمام رساند: اساتید برای کلاس های خود از هفته گذشته برنامه ریزی کنند یا یک هفته بعد امتحانات خود را منتقل کنند. امتحانات از قبل آنلاین هستند ، بنابراین مشکلی در برنامه ریزی وجود ندارد. (1 لیتر)

او اساساً گفت ما می دانیم که شما تلاش می کنید و آن را می بخشد ، اما خیلی ناراحت است. مکش (2 لیتر)

من می خواهم به این قسمت از ایمیل دین لستر بپردازم: “حقیقت سخت این است: تا زمانی که همه گیری کنترل شود ، شیوه زندگی ما سخت تر خواهد شد – کار صعود به کوه هر روز بسیار شیب دارتر می شود.” از دیدگاه سلامت روان ، این یکی از بدترین موارد ممکن است که به عنوان فردی که با اضطراب ، افسردگی و سایر مسائل بهداشت روانی دست و پنجه نرم می کند ، بشنوید. دولت داستانهای صمیمانه دلخراشی را که دانشجویان در صفحه اینستاگرام به اشتراک می گذارند مشاهده کرده است و با ما تماس گرفته است که فقط بدتر خواهد شد و ما ، یا افرادی که مسئولیت رفاه خود را دارند ، کاری نمی توانیم انجام دهیم آی تی. این سطح باورنکردنی بی توجهی بی پروا به بهزیستی دانش آموزان است ، و استفاده از زبان “ما” و “ما” باعث ایجاد توهین به آسیب می شود – اینکه به گونه ای رفتار کنیم که گویی همه ما با هم هستیم ، در حالی که خیلی واضح نیستیم ، واقعاً چیزی است دیگر (1 لیتر)

به علاوه یک حساب اینستاگرام به دنبال مستند کردن تجارب شخصی دانش آموزان در مدرسه ایجاد شد.

پسندیدن این یکی.

و این.

و این.

دین لستر گفت که وی متعهد به همکاری با سنا دانشجو است ، اما این پاسخ نشان می دهد که فاصله اداره و دانشجویان از هم چقدر است. به خاطر همه افراد در CLS ، بیایید امیدوار باشیم که بتوان کاری برای کاهش فشار انجام داد.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer