Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از برندن اسمیالوفسکی / خبرگزاری فرانسه / گتی ایماژ)

جو بایدن منتظر ماند تا مشخص شود که دموکرات ها سنات ایالات متحده را کنترل می کنند تا نامزد دادستان کل وی را تعیین کند. بسیاری حدس می زدند که بایدن عمداً این هدف را برای سنجش جهان ممکن ممکن نگه داشته است. بدون سنا ، او مجبور می شود نامزد شود ، به دلیل عدم توصیف بهتر ، “milquetoast دادستان سفید سازش“همانطور که الی میستال گفت. از طرف دیگر ، بایدن ممکن است شخصی را که به پایگاه منتقل شده در سنا منتقل می کند انتخاب کند که وزارت دادگستری حقوق مدنی را به عنوان یک اولویت در نظر بگیرد.

خوب ، دموکراتها سنا را برنده شدند و بایدن… دادستان سفیدپوست سازش را انتخاب کرد. صبر کنید ، چه؟

بله ، اگر دموکرات ها سنا را از دست بدهند ، گارلند گزینه سازش نخواهد بود. گشودن صندلی در مدار DC که به مدت چهار سال آزاد خواهد بود بی معنی است ، اما با کنترل سنا ، این صندلی برای قاضی Ketanji Jackson در دسترس است ، که یک مزیت برای دادگاه است. و ، اخبار گارلند می آید اخبار قرارهای اضافی مورد انتظار:

انتظار می رود که بایدن روز پنجشنبه انتصاب گارلند را به همراه دیگر رهبران ارشد این وزارتخانه از جمله مشاور سابق امنیت داخلی لیزا موناکو به عنوان معاون دادستان کل و وانیتا گوپتا رئیس حقوق مدنی سابق وزارت دادگستری به عنوان دادستان کل دادگستری اعلام کند.

انتظار می رود کریستن کلارک از کمیته وکلای حقوق مدنی تحت قانون بخش حقوق مدنی را به عهده بگیرد. پیش زمینه سازی زنجیره فرماندهی حقوق مدنی درست در خفاش یک تعهد نمادین را به همراه دارد ، اما همچنین به نظر نمی رسد که خط بالا با هم مطابقت نداشته باشد ، کمی توخالی به نظر می رسد.

همانطور که همکار قدیمی ما گفت:

یکی از اصلی ترین نقایص حزب دموکرات در حال حاضر تعهد آن به “صلاحیت” به عنوان یک هدف خود است. جمهوری خواهان برای دستیابی به ترجیحات سیاست های خود مایلند هرج و مرج را بپذیرند. آنها به معنای واقعی کلمه چهار سال را گذراندند معرفی داوران دارای رتبه “غیر واجد شرایط” برای رسیدن به آنچه آنها می خواهند. و گرچه صلاحیت بهتر از بی کفایتی است ، ارزش پیشنهادی حزب دموکرات اغلب به گونه ای ارائه می شود که به نظر می رسد “به ما رأی دهید ، ما می توانیم همزمان آدامس بجویم و راه برویم” ، که یک کیفیت قابل تحسین است اما از آنچه مردم فراتر می رود نیاز به یک دولت

و در حال حاضر ، آنچه بسیاری از كشورها از دولت می بینند نشانه این است كه دولت قصد دارد حقوق مدنی را به عنوان یك نیروی محرك در پشت وزارت دادگستری بدل كند و این كار را انجام نمی دهد.

اما ، گارلند کاملاً و ناعادلانه از صندلی دادگاه عالی خارج شد ، بنابراین این یک حرکت خوب برای پاداش دادن به او برای گذر از آن جهنم است. فقط احتمالاً دفتر دادستان کل کشور از جایزه تسلیت مهمتر است.

بایدن از قاضی مریک گارلند به عنوان دادستان کل کشور نام برد [Atlanta Journal-Constitution]


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer