Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از برندن اسمیالوفسکی / خبرگزاری فرانسه / گتی ایماژ)

شرم آور است كه جلسات تأیید مریك گارلند بخاطر می رود كه جان كورنین در مورد پرونده نوار چسب ترامپ و مایك لی كه می خواست قاضی فدرال یهود را در مورد چه ضد یهودی پرستی بخواند واقعاً بدان معناست که وزارت دادگستری موضوعات مهمی را در پیش رو دارد که نمای سیاسی سیاست اجرایی را تحت الشعاع خود قرار می دهد. شاید این همه یک استادکار توسط بایدن باشد. هرگونه انتقاد جدی از نامزدی OMB Neera Tanden به این دلیل کنار گذاشته شده است که مردمی پیرامون جنون افرادی که رأی به تبرئه دونالد ترامپ را صادر کرده اند به طور ناگهانی خشمگین می شوند ، در پایان ممکن است این مسئله به نتیجه نرسد ، اما اگر هدف کل دولت این است که با اجازه دادن به جلسات دادرسی با مزخرفات مضحک ، اختلاف نظرهای اساسی را برطرف کند ، به نظر می رسد که این کار در حال انجام است.

متأسفانه ، وزارت دادگستری هنگامی که صحبت از درب چرخان مداوم بین بیگلاو و رده های بالای رهبری است ، باید با یک حساب کاربری روبرو شود. گزینه های ابتدایی رهبری بایدن – قاضی گارلند ، کریستن کلارک و وانیتا گوپتا – همه از پست های فوق قانونی شركت به پست های جدید خود می آیند. اما آنها ظاهراً استثنا هستند تا قاعده.

ائتلافی متشکل از 37 سازمان نژادی ، کارگری ، زیست محیطی و عدالت اجتماعی تشکیل شده است نامه ای به گارلند فرستاد از وی خواستار رد “پر کردن بخش با وکلای شرکتی که از دفاع از صنایع قدرتمند سود می برند ، روباه را مسئول خانه مرغ می کند – یا حداقل مشاورانی که تجارت ده روباه را بر سر ده ها وکیل دیگر برنده شد.”

جف هاوزر ، مدیر اجرایی پروژه درب گردان گفت: “اگر شما یک میلیونر هستید زیرا به شرکت ها و مدیران شرکت کمک می کنید از قانون فرار کنند یا قانون را نقض کنند ، شما نباید مجری اجرای قانون باشید”. “وكلا در شركتهای BigLaw ، به ویژه آنهایی كه عملكرد” امور دولتی “دارند ، تمام روز خود را صرف تضعیف و جلوگیری از اجرای قوانین کیفری یقه سفید ، قانون محیط زیست ، قانون ضد انحصارطلبانه و سایر مواردی می كنند كه مانع بزرگترین مشاغل می شود. خطوط پایین این وکلا با استفاده از گشت و گذار در وزارت دادگستری دانش تازه خود را تازه می کنند ، سپس این دیدگاه ها را به مشتریان شرکت هایی که می خواهند از پاسخگویی اساسی دموکراتیک طفره بروند ، می برند. این یک عمل غیرقابل قبول بود که در زمان ترامپ انجام شود و این نباید جایی در دولت بایدن داشته باشد. “

گفته می شود ، گارلند قصد داشت تا رهبری اقدامات ضد انحصاری را به یك سوزان دیویس واگذار كند ، كه قبلاً از فیس بوك در برابر ادعاهای ضد انحصاری دفاع كرده بود. گارلند گفت که این چنین نیست ، اما خاطرنشان کرد که “خوشبختانه یا متأسفانه ، بهترین وکلای ضد انحصار در کشور درگیر هستند” با شایسته ترین غول های فناوری از تحقیقات ضد انحصاری.

از یک طرف ، من معتقدم به ضرب المثل قدیمی ولکان که “فقط نیکسون می تواند به چین برود” و نتیجه قانونی آمریکایی آن “فقط جو کندی می تواند SEC را بسازد.” مسئولیت نوشتن و اجرای قوانین اعمال شده در وال استریت پس از سقوط ، دلال مشهور بازار سهام را بر عهده دارد. در یک زمان خاص ، تخصصی وجود دارد که فقط با نشستن در آن طرف میز می توان به دست آورد.

برعکس ، وکلایی که از خدمات دولتی خارج می شوند می توانند و از تجربیات خود برای کمک به مشتریان در سیستم استفاده می کنند ، اما این سخت جهانی نیست. من تحت نظر یک مشاور عمومی سابق SEC کار می کردم و می توانم این واقعیت را قبول کنم که طرفداری از وی همیشه در توصیه به مشتریان بود تا آنچه را که مقررات SEC پیش بینی می کرد به جای جستجوی نوعی مزیت انجام دهند. اولین بار درست کردن آن ، بنابراین آنها هرگز مجبور نشدند که در یک اشتباه عملیاتی نتیجه اشتباه بگیرند ، دلیل اصلی استخدام او بود.

از طرف دیگر ، به خصوص در نقش های اجرایی ، وسوسه کشیدن مشت برای حفظ قابلیت کار در قسمت عقب خیلی زیاد است. این ظاهر یک مسئله ناشایست است. هم افزایی غیرت را که ناشی از استخدام در میان افرادی است که در طول دهه ها با کسانی که از آنها خواسته شده است تا آنها را تنظیم کنند ، اضافه کنید و دلیل کافی برای تحمیل توقف استخدام بیگلاو در مشاغل ارشد وجود دارد. همانطور که در نامه آمده است:

به جای توانمند سازی وکلای BigLaw در تضاد ، از شما می خواهیم که در عوض ، وکلائی را با تعهد طولانی مدت و منسجم برای انجام ماموریت های بخشهایی که آنها اداره می کنند ، تعیین کنید. مدافعان عمومی که بخش کیفری را اداره می کنند ، وکلای محیط زیست که اداره محیط زیست و منابع طبیعی را بر عهده دارند ، وکلای شاکی که بخش ضد انحصارطلب را اداره می کنند و … نتایج عادلانه تری ایجاد می کنند. مسیرهای شغلی جایگزین که وکلا را در خارج از سالن های مجذوب شرکت های حقوقی شرکت ها می برد ، آنها را بهتر برای کار واقعی نمایندگی دولت فدرال آماده می کند و از نظر آماری احتمالاً تنوع مورد نیاز سالن های وزارتخانه را به همراه دارد. دپارتمانی که به نظر می رسد آمریکاست ، از جمله ناشی از تجربیات زندگی مشابه بسیاری از آمریکایی ها ، احتمالاً اعتماد آمریکا را جلب می کند.

قوانین اخلاقی که باعث می شود افراد برای مدت زمانی مشتری را از سمت های دولتی خود بیزار نکنند همه خوب و خوب هستند اما به راحتی دامن می خورند و به سختی طولانی می شوند. صادقانه بگویم ، ایده آل خواهد بود اگر بتوانیم یک ساختار دولتی در سایه داشته باشیم که در آن وکلای Biglaw که علاقه مند به یک پست با یک دولت آینده هستند ، مجبورند برای مدت زمانی شغل بخش خصوصی خود را ترک کنند قبل از اینکه واجد شرایط برای یک پست دولتی باشند. این نیست که هر وکیل بخش خصوصی فاسد باشد ، بلکه همه ما می توانیم در مورد مسئله ای به اندازه وزارت دادگستری بهتر عمل کنیم.

اما در عوض ما با تاکر کارلسون برخورد خواهیم کرد که در مورد مریک گارلند و روسای گیت فریاد می کشد و فقط درب چرخان را چرخ می زند.

(نامه کامل در صفحه بعدی)

به گفته 37 گروه ، گارلند برای تصویب دستور کار بایدن باید BigLaw را از رهبری DOJ خارج کند [Revolving Door Project]


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer