Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

من بیش از یک دهه است که روندهای رسانه های اجتماعی را ردیابی کرده و افکار خود را در مورد تأثیر آنها بر وکلا به اشتراک می گذارم. یکی از اولین مقالات من در مورد وکلا و رسانه های اجتماعی ، “آیا وکلا می توانند از رسانه های اجتماعی چشم پوشی کنند؟” از نوامبر 2008 بود. در آن من از وكلا خواستارم كه به رسانه های اجتماعی توجه كنند: “دانش قدرت است. پزشکان باهوش تصمیم می گیرند تا در مورد تأثیر فناوری های نوظهور و مقرون به صرفه بر روی وکالت آگاهی داشته و از آن قدردانی کنند. “

دو سال بعد ، كتابی كه من با همكارم ، كارولین الفانت ، ستونویس مقاله “بالاتر از قانون” ، تألیف كردم ، توسط انجمن وكلاى آمریكا منتشر شد. که در رسانه های اجتماعی برای وکلا: مرز بعدی، کارولین و من مروری بر مهمترین سیستم عاملهای رسانه های اجتماعی موجود در آن زمان (از جمله LinkedIn ، Twitter و Facebook) ارائه دادیم و توضیح دادیم که چگونه و چرا وکلا باید در آنها شرکت کنند.

از آن زمان ، من هیچ یک از سیستم عامل های جدید رسانه های اجتماعی را ندیده ام که به ویژه برای وکلا مفید باشد – تاکنون. این سیستم عامل است کلوپ هاوس، و من واقعاً از این موضوع هیجان زده هستم زیرا معتقدم که این وعده های باورنکردنی برای وکلا است

اگر قبلاً با آن آشنایی ندارید ، Clubhouse یک پلتفرم گپ صوتی است که به عنوان یک برنامه iOS در دسترس است و فقط در حال حاضر از آن دعوت می شود. این اتاق شامل اتاق گفتگوی صوتی رها شده توسط کاربر است. می توانید اتاق گفتگوی خود را تشکیل دهید یا به اتاق هایی که دیگران ایجاد کرده اند بپیوندید. این چت روم ها می توانند خود به خود ایجاد شوند یا پیش از موعد برنامه ریزی شوند. موضوعات دامنه را اجرا می کنند ، و بدون توجه به مناطق مورد علاقه شما ، چیزی برای همه وجود دارد.

وقتی یک اتاق ایجاد می کنید ، مجری هستید و همراه با هر کاربر دیگری که دعوت کرده اید با شما در صحنه باشد ، در “صحنه” مجازی ظاهر می شوید. و وقتی وارد اتاق های ایجاد شده توسط دیگران می شوید ، به عنوان یک شرکت کننده وارد می شوید و به طور خودکار بی صدا می شوید ، در حالی که افراد روی صحنه قادر به صحبت هستند. اما می توانید دست خود را بلند کنید تا نشان دهید سوالی دارید یا می خواهید مشارکت کنید ، و اگر توسط مجری به مرحله اضافه شوید ، می توانید در مورد هر موضوعی که صحبت می کنید صحبت کنید و نظرات خود را به اشتراک بگذارید.

کلاب هاوس بسیار فعال است و در هر زمان تعداد زیادی اتاق گفتگو باز است. بعضی از آنها برای یک ساعت مشخص مانند یک ساعت برنامه ریزی شده اند ، در حالی که برخی دیگر محدودیت زمانی ندارند. در واقع ، برخی از اتاق های گفتگو روزها ادامه داشته است. فرمت مهم نیست ، شما می توانید از هر اتاق به دلخواه خود بروید و بروید – با کلیک یک دکمه می توانید بی سر و صدا از اتاق خارج شوید اگر تصمیم بگیرید که به اندازه کافی کافی دارید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات و کلبه های کلبه ها ، به اینجا مراجعه کنید این پست.

دلیل مناسب بودن Clubhouse برای وکلا این است که راهی عالی برای به نمایش گذاشتن تخصص شما ، برقراری ارتباط با همکاران حرفه ای که ممکن است منابع ارجاع بالقوه باشند و ایجاد آگاهی برای شرکت حقوقی شماست. این برنامه فرصت های فراوانی را برای تحقق همه این اهداف فراهم می کند – این مسئله صرفاً یادگیری بیشتر در مورد نحوه کارکرد برنامه و سپس استفاده استراتژیک از آن است.

و از همه مهمتر ، قالبی را ارائه می دهد که برای اکثر وکلا راحت و آشنا است. اگر مجری جلسه چت باشید ، به نظر می رسد که شما یک CLE غیر رسمی را رهبری می کنید. و برای بسیاری از وکلا ، به اشتراک گذاشتن کلامی اطلاعات بسیار مناسب تر از برقراری ارتباط نوشتاری از طریق وبلاگ یا ویدیو در YouTube است. قابل ذکر است ، گفتگوی صوتی کمتر از نوشتن رسمی است و با چت هیچ فشاری برای ایجاد یک ویدیوی تولید شده به صورت حرفه ای وجود ندارد – یا اینکه هر زمان که تعامل دارید کاملاً آراسته و لباس پوشیده باشید. درعوض ، این یک قالب غیررسمی کاملاً غیررسمی است که برای وکلائی که می خواهند تخصص خود را به نمایش بگذارند و دانش خود را به اشتراک بگذارند ، مناسب است.

وکلا این کار را با چندین روش در برنامه انجام می دهند. به عنوان مثال ، برخی از وکلا گپ های باز میزبانی می کنند که در آن از کاربران دعوت می شود تا به آنها بپیوندند و “از یک وکیل (یا وکلا) س aالی بپرسند”. سایر گپ های میزبان که بر روی یک موضوع خاص مرتبط با حوزه (های) عملی آنها تمرکز دارند ، مانند “صحبت با یک وکیل در مورد محافظت از حق چاپ شما” یا “قوانین مهاجرت و شما”. گزینه دیگر این است که به یک چت بپیوندید که در یکی از زمینه های تخصصی شما متمرکز باشد و سپس با بلند کردن دست بخواهید به مرحله اضافه شود تا بتوانید ورودی خود را ارائه دهید.

مهم نیست که چگونه وارد صحنه می شوید ، هر زمان که در یک اتاق گفتگو صحبت می کنید ، سایر شرکت کنندگان در این رویداد به ناچار بر روی پروفایل شما کلیک می کنند تا اطلاعات بیشتری در مورد شما کسب کنند ، بنابراین برای شما و دفاتر حقوقی خود ایجاد تماس می کنند. سپس آنها همچنین ممکن است ارتباط با شما را انتخاب کنند یا شما می توانید درخواست کنید که با دیگران در اتاق ارتباط برقرار کنید.

هنگامی که با کسی ارتباط برقرار کردید ، روشهای مختلفی برای تعامل ، تعامل و تقویت تخصص یکدیگر در Clubhouse به شما ارائه می شود. این به این دلیل است که وقتی با شخصی در Clubhouse ارتباط برقرار می کنید ، او اغلب شما را دعوت می کند تا شما را به اتاقی دعوت کند که فکر می کند ممکن است مورد علاقه شما باشد یا شما را به عنوان سخنران برای گپ مورد نظر خود اضافه کند. علاوه بر این ، می توانید روی نمایه کاربر کلیک کنید و ببینید در چه اتاقی قرار دارد و اگر کوچه شما باشد می توانید در اتاق به او بپیوندید.

دلیل دیگر اینکه من این برنامه را خیلی دوست دارم این است که انعطاف پذیری و راحتی ارائه شده توسط Clubhouse قابل غلبه نیست. می توانید هر زمان که در طول روز کاری یا زمان ناهار خالی از لطف بود ، برنامه را پر کنید. مهم نیست که چه زمانی تصمیم به تعامل دارید ، این یک روش عالی برای استفاده حداکثر از یک وقفه کوتاه و ایجاد یک شبکه سریع و یکباره است.

و در آخر ، اما نه مهمتر ، شما همچنین می توانید علایق خارج از کار را کشف کنید ، آیا می خواهید در مورد یک سرگرمی تازه پیدا شده بیشتر بدانید ، در یک بحث عمیق غرق در مورد یک اتفاق سیاسی اخیر شرکت کنید ، یا در مورد آخرین فیلم ها بحث کنید. به هر آنچه که علاقه دارید ، احتمالاً پیدا خواهید کرد که در Clubhouse مورد بحث قرار گرفته است.

من مشتاقانه منتظر دیدن شما در Clubhouse به زودی! و اگر قبلاً به کلابهاوس تعلق داشتید ، حتماً با همکار نویسنده خودم ، کارولین الفانت ، و سایر وکلا که با دانش فنی در شبکه های اجتماعی میزبانی می کنند ، صحبت کنید: “کلوپ هاوس برای وکلا: مرز بعدی؟” این برنامه برای پنجشنبه ، 14 ژانویه ، ساعت 4 بعد از ظهر است. امیدوارم آنجا ببینمت!


نیکول بلک راچستر ، وکیل نیویورک و مدیر روابط تجاری و اجتماعی در مورد من، نرم افزار مدیریت عمل مبتنی بر وب. او بوده است وبلاگ نویسی از سال 2005 ، نوشته شده است ستون هفتگی برای Daily Record از سال 2007 ، نویسنده است رایانش ابری برای وکلا، نویسندگان مشترک رسانه های اجتماعی برای وکلا: مرز بعدی، و نویسندگان مشترک قانون کیفری در نیویورک. او به راحتی از پتانسیل ابزارهای روشن و براق فناوری همراه با غذای خوب و شراب منحرف می شود. می توانید او را از طریق توییتر دنبال کنید nikiblack و می توان در او تماس گرفت [email protected].

logo-footer