Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

ریچارد بارنت (عکس از اسپنسر پلات / گتی ایماژ)

شاید نام ریچارد بارنت را نشناخته باشید ، اما شما عکس او را دیده اید. وی در تاریخ 6 ژانویه یکی از شورشیان کاپیتول بود و با رسوائی به دفتر نانسی پلوسی نفوذ کرد ، و در حالی که پشت میز او نشسته بود – با اسلحه بی حس – و با نامه صافی سخنگوی رئیس مجلس عکس گرفت. وی از آن زمان به جرایم متعددی از جمله فدرال ، از جمله كمك در انجام امور ، بی نظمی در ساختمان كاپیتول ، رژه رفتن یا تظاهرات در ساختمان كاپیتول و سرقت اموال دولت متهم شده است.

بارنت در این اتهامات بی گناهی خود را پذیرفته و بدون وثیقه در بازداشت به سر می برد – واقعیتی که به نظر می رسد از آن بسیار ناراحت است. بارنت در حالی که از طریق تماس ویدیویی از زندان در مقابل قاضی دادگاه منطقه ای ایالات متحده کریستوفر آر. کوپر حضور داشت ، به دلیل بازداشت شدن ، دادخواست خود را اعلام کرد. وقتی قاضی چهارم مه را به عنوان تاریخ جلسه بعدی پرونده بارنت تعیین کرد ، وی می توانست مورد استماع قرار گیرد شکایت کردن:

“من مدت طولانی اینجا هستم … یک ماه دیگر … این عادلانه نیست.”

و:

“آنها این را بیرون می کشند!” او hollered. “آنها همه دیگران را بیرون می گذارند!”

سپس برای ایجاد آرامش بارنت فراغت فراخوانی شد. وقتی جلسه دادرسی مجدداً برگزار شد ، قاضی کوپر خاطرنشان کرد که اگر وکلای بارنت دادخواست دیگری را ارائه دهد ، می خواهد طرح جدیدی برای آزادی را بررسی کند.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر و او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer