Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

همانطور که همه منتظر واکسن ها هستند تا کابوس COVID خود را خاتمه دهند ، انگیزه شدیدی برای جمع کردن تمسخرهای بی پایان بر روی افرادی که قبل از شما واکسینه می شوند وجود دارد. مخصوصاً اگر آن افراد به طور علنی درباره این موضوع سر و صدا کنند. به طور جدی ، قوانین قدیمی مجازات جشن NFL اعمال می شود: واکسن خود را جمع کنید و مانند یک متخصص حرفه ای به عقب برگردید.

بنابراین اگر مردم فیلم های شادی از “[Biglaw firm] مهمانی واکسن !! ” بر روی دیوار آنها ، ما می توانیم چقدر غیر قابل باور چسبناک باشد .

من اولین دوزم را دریافت کردم. به عنوان یک نویسنده جوان ، پر جنب و جوش و جوان که می تواند از راه دور برای مدت نامحدود کار کند ، شاید منصفانه به نظر نرسد. اما من یک بیماری قلبی ژنتیکی دارم که علائم اصلی آن “مرگ فوری” است ، بنابراین من می توانم در این لیست قرار بگیرم. خوش به حالم! نکته این است که ما نمی دانیم افرادی که این پیام را ارسال می کنند ممکن است چه شرایطی داشته باشند و اگر تصور کنیم که چیزی ندارند که آنها را در اولویت خود قرار دهد ، کمی توانا است.

اکنون مطمئناً تعجب می کنم که چرا این شرکت نام خود را در یک جشن واکسن پیدا کرده است. من کارفرمایان خود را دوست دارم اما هرگز پست “بالای حزب واکسن قانون !!” هر جا. منظورم این است که ، حدس می زنم من فقط این کلمات را نوشتم ، اما شما نظر من را می گیرید. به نوعی اینگونه خوانده می شود که انگار یک شرکت حقوقی بزرگ از ارتباطات خود برای پرش از خط در کشوری استفاده کرده است که انتشار واکسن بدنام آن لغزیده است ، در این حالت ، ایالتی که معلمان K-12 را با وجود نیاز به آموزش حضوری برای ماهها اولویت نمی دهد . اما این شرکت دفتر فرمانداری را کنترل نمی کند (خوب ، در واقع با توجه به استاندار درگیر و شرکت درگیر ، آنها ممکن است …) و اگر بتوانند افراد را واکسینه کنند بهتر از هدر دادن واکسن هایی است که هر روز دولت انجام می دهد.

من سیستم اولویت بندی را درک می کنم اما در پایان روز ، همه باید واکسن خود را بزنند. “مصونیت گله” رپ بدی پیدا کرد زیرا دونالد ترامپ سعی کرد از آن به عنوان پوشش علمی “هیچ کاری انجام ندهد” استفاده کند ، اما این یک چیز واقعی است و نحوه کار واکسیناسیون در واقع است. واکسن های فردی شما ممکن است ویروس را متوقف نکنند اما واکسن های همه با هم دسترسی آن را به میزبانانی که برای زنده ماندن به آنها احتیاج دارد قطع می کنند. من ترجیح می دهم ببینم “[Biglaw firm] مهمانی واکسن !! ” از TikTok که در آن یک همکار چگونه بیل گیتس COVID را اختراع کرد تا بتواند همه را خرد کند. اگر مجبور باشم از طریق یک فیلم جشن gauche رنج ببرم تا بدانم که حداقل مردم مسئولیت پذیر هستند ، آن را می گیرم.

بنابراین تا آنجا که همه ما دوست داریم در نمایشگاه بی کلاس یک مهمانی جشن واکسن غرق شویم که ممکن است از شرکت بخاطر اینکه شما را از خط مقدم تشکر می کند ، تشکر کند یا نه ، ما فقط نمی توانیم این کار را انجام دهیم. این نمایشگر بدی است ، اما ما فقط چشمان خود را جمع می کنیم و از شما تشکر می کنیم که بیماری را جدی گرفته اید در حال حاضر که افراد زیادی این بیماری را ندارند.


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer