Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اد توجه داشته باشید: این آخرین قسمت از مجموعه ارسال های مادرانه در حرفه وکالت ، با مشارکت دوستان ما در است MothersEsquire. کورتنی ریسک را به صفحات ما خوش آمدید. کلیک اینجا اگر می خواهید به MothersEsquire اهدا کنید.

هنگامی که برای اولین بار این مقاله را تهیه کردم ، جهت مشخصی داشتم: بحث در مورد اینکه چگونه می توانیم برای انتقال مراقبت از والدین و فرزندان خود برنامه ریزی کنیم تا بتوانیم مراقبت بهتر از خودمان را ارائه دهیم. سپس ، در اوایل آوریل ، بدشانسی آوردم که به هر دو پا ، از جمله شکستگی استخوان فیبولا آسیب بردم. این اتفاق در حین پیاده روی در مسیری مسطح و نیمه آسفالته بود که دختر 4 ساله و توله سگ 6 ماهه ما برای مقابله با آن آسان بود. راه رفتن سخت است. کنایه از نوشتن درباره برنامه ریزی زمانی که برنامه های خودم مانند یک کودک نوپا که در حال بررسی یک کابینت پرونده بایگانی بود به اطراف پرتاب شده بود ، گمشده من نبود.

چند هفته بعدی را تحت مراقبت قرار دادم ، به روشی که هرگز برنامه ریزی نکردم. بهبودی اولیه من به دلیل عوارضی که داشتم کندتر از حد انتظار بود و ناامید و خسته شدم. من و دخترم نزد خواهرم ماندیم که خانه اش از خانه ما دسترسی بیشتری داشت و برنامه آن به اندازه کافی انعطاف پذیر بود و می توانست از هر دو ما مراقبت کند. نامزد من فعالیت های دخترمان را مدیریت می کرد – تا حدودی شرایط عادی را برای او فراهم می کرد – و از نیاز من برای ماندن در کنار خواهرم ، با وجود از دست دادن خانواده اش ، پشتیبانی می کرد. دوستانم مرا بررسی کردند و غذای خوب و خنده برای من آوردند. کافی شاپ مورد علاقه من حتی وقتی باریستاها خبر را شنیدند کارت ارسال کرد (و من بخاطر عشق آشکارا به کافئین عذرخواهی نمی کنم).

من از همه پشتیبانی هایی که هنوز دریافت می کنم سپاسگزارم. با این حال ، اتکا به دیگران برای کارهای اساسی یک تجربه چالش برانگیز بوده است. اینکه ناگهان از احساس قدرت به سمت حمل و نقل توسط جنگنده توسط تیم جستجو و نجات سوق داده شود ، اختلاف نظر است. تنها در هنگام مرور مجدد این مقاله بود که به من ضربه زد: این موضوع برای والدین ما ناخوشایند است که بحران ناگهانی سلامتی رخ می دهد و آنها دیگر مانند گذشته مستقل نیستند. تصور کنید اگر این امر همچنین با این درک همراه باشد که آنها هرگز استقلال کامل خود را به دست نمی آورند.

مادرم پس از بازگشت سرطان و شیوع سریع آن ، ناگهان در سال 2011 از دنیا رفت. من در دوران تحصیل در دانشکده حقوق مراقب اصلی پدرم شدم و بعداً خواهرم این نقش را بر عهده گرفت. در طی هشت سال پس از مرگ مادرم ، من کارم را شروع کردم ، ازدواج کردم (و طلاق گرفتم) و مادر شدم. در آن زمان ، پدرم با غم از دست دادن مادرم در حالی که چندین بار دچار سکته مغزی و چندین شکست در سلامتی خود شده بود ، قبل از مرگ در سال 2019 دست و پنجه نرم کرد.

پدر من یک برنامه ریز بود و بنابراین ، من هرگز مجبور نبودم که برای گرفتن وصیت نامه یا نظم بخشیدن به امور مالی او را محاکمه کنم. با این حال ، من و پدرم تلاش کردیم تا توازنی را تعیین کنیم که هر دو نیاز ما برآورده شود. دوره هایی وجود داشت که احساس می کردم هنوز می توانم به طور کامل بر روی دانشکده حقوق و خانواده در حال رشدم تمرکز کنم ، سپس متوجه شدم پدرم در تلاش است. پس از آن آونگ تاب می خورد ، و من خودم را در حالی می دیدم که نیازهای او را برآورده می کردم در حالی که آنقدر لاغر پوشیده بودم که خیلی کمی برای خودم یا خانواده در حال رشدم مانده بود. ما برنامه ای برای پشتیبانی برای تأمین نیازهای اساسی جسمی وی داشتیم اما با مناطق دیگر دست و پنجه نرم کردیم.

آنچه تجربه اخیر من مورد توجه قرار داده است ، نیاز به هدایت با دلسوزی به جای برنامه است. همانطور که خانواده و دوستانم دلسوزانه از من مراقبت می کردند ، من توانستم با خودم دلسوزتر باشم و سپس محبت را برگردانم و تصدیق کنم وقتی اطرافیانم از خواسته های اضافی خسته شده اند. من همچنین درک می کنم که به جای اعتماد به یک یا دو نفر برای رفع هرگونه نیاز ، داشتن تیمی برای تقسیم بار مهم است که چقدر مهم است.

به سادگی مکالمه را شروع کنید ، از والدین خود بپرسید که از آخرین فصل های زندگی خود چه می خواهند. درکی از خواسته های آنها از دیدگاه جامع – ذهنی ، جسمی ، عاطفی ، روحی – بدست آورید ، بنابراین می توانید اهداف آنها را در صورت بروز چالش های استقلال آنها حمایت کنید. بخاطر داشته باشید ، اگر والدین شما قبلاً استقلال خود را از دست داده اند ، این مکالمه ممکن است دشوارتر باشد زیرا آنها در تلاش برای صلح با انتقال هستند.

پس از شنیدن اهداف آنها ، س askال کنید که آنها نقش شما را در رسیدن به این اهداف چه تصور می کنند؟ سپس ، در مورد اینکه آیا می توانید این انتظار را برآورده کنید صادق باشید. در نظر بگیرید که چه پشتیبانی در دسترس است و آیا این ممکن است بر ظرفیت شما برای کمک تأثیر بگذارد.

کسانی را که می توانند از والدین شما حمایت بیشتری کنند ، شناسایی کنید:

 • دوستانی که می توانند با انزوا و افسردگی مقابله کنند
 • همسایگان که می توانند در کارهای حیاط کمک کنند
 • خانواده دیگری که می توانند در حمل و نقل یا سایر نیازها کمک کنند
 • درمانگران و سایر ارائه دهندگان بهداشت روان

همچنین ، پشتیبانی از فرزندان خود را شناسایی کنید:

 • منابع مناسب سن برای بحث در مورد کاهش سلامتی و پایان زندگی (برای کودک نوپای من ، کتاب “بید لطیف: داستانی برای کودکان در مورد مرگ” توسط جویس سی میلز ، دکتر ، بسیار مفید بود.)
 • از طریق داستان سرایی ، کاردستی و پازل فرصت هایی برای ادامه تعامل بین والدین و فرزندان خود ایجاد کنید (که به والدین نیز کمک می کند)
 • در صورت لزوم ، درمانگران و سایر ارائه دهندگان بهداشت روان

علاوه بر این ، پشتیبانی اضافی را برای خود شناسایی کنید:

 • دوستان یا خانواده ای که می توانند از مهلت مراقبت برخوردار شوند و به شما اجازه می دهند از والدین یا مراقبت از والدین یا هر دو استراحت کنید
 • حداقل یک فعالیت یا سرگرمی که باعث آرامش شما شود: یوگا ، خواندن ، بافندگی ، پیاده روی ، نقاشی یا – مورد علاقه شخصی من – کتاب های رنگ آمیزی بزرگسالان
 • اگر شریک زندگی دارید ، به آنها اجازه دهید در خانه کارهای اضافی را انجام دهند (که اخیراً یاد گرفتم به لطف نامزدم قابل انجام است)
 • منابع محلی محل سکونت هنگام مرور مراقبت های پایان زندگی
 • درمانگران و سایر ارائه دهندگان بهداشت روان

از همه مهمتر ، موافقت کنید که همیشه با عشق و دلسوزی رهبری کنید: نسبت به والدین ، ​​فرزندان و خودتان.


کورتنی ریسک یکی از طرفین دعوا است که در لکسینگتون ، کنتاکی مستقر است و تجربه قبلی خود را به عنوان وکیل دادگستری و استخدام در شهرداری بنا نهاده است. وی همچنین پیش از این به عنوان دادستان خشونت خانگی خدمت می کرد و در حال حاضر یکی از اعضای حقوقی وی است پروژه مری بایرون، یک سازمان غیرانتفاعی در تلاش است تا عدالت را برای کسانی که خشونت صمیمانه شریک زندگی را تجربه می کنند ، تقویت کند. اولویت کورتنی خانواده اش است و از اینکه بیشتر وقتش را می تواند با دختر چهار ساله و نامزدش در طبیعت بگذراند لذت می برد. می توانید با کورتنی تماس بگیرید اینجا.

logo-footer