Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

جرمی – شما او را به یاد دارید – اکنون همکار پزشکی مراقبت ویژه کودکان است. او به من می گوید ، در اوقات فراغت کمی که دارد ، در برنامه های خبری تلویزیونی که فرودگاه های شلوغ را نشان می دهد ، فریاد می کشد: “احمق ها! شما امروز این کار را می کنید و ما در کمتر از یک ماه دیگر می خواهیم شما یا بستگانتان را معالجه کنیم! “

برخی از بیمارستان ها از قبل غرق شده اند. بیمارستانهای دیگر شروع به اعزام بیماران از بخشهای مراقبت ویژه بزرگسالان به بخشهای مراقبت ویژه کودکان می کنند. بیماران دقیقاً مربوط به آنجا نیستند ، اما بهتر از این است که بیماران را در راهروها بیرون بگذاریم.

بیمارستان ها در حال ارسال یادداشت هستند: “ما در حال حاضر قادر به کنترل تقاضا هستیم. تقریباً طی سه هفته ، پیش بینی ها نشان می دهد که دیگر قادر به رسیدگی به بیماران نخواهیم بود. ” در ادامه یادداشت ها در مورد برنامه های احتمالی صحبت شده است.

من با افراد دیگری که حق شناختن را دارند صحبت کرده ام و آنها این را به من می گویند ایده های ژانویه – 15 ژانویه (از نظر فنی ، 13 ژانویه) – زمانی است که اوج مشکل COVID-19 ظاهر می شود. مردم در تعطیلات کریسمس احمق خواهند بود و ویروس را به طور گسترده گسترش می دهند. این همزمان با فصل آنفولانزا خواهد بود. دو هفته پس از کریسمس ، افراد در بیمارستان بستری می شوند. سه هفته پس از کریسمس – آییدهای ژانویه – ما شاهد مرگ و میرها خواهیم بود. از 15 ژانویه تا 15 فوریه ، تعداد بستری ها و مرگ و میرها به طرز چشمگیری زیاد خواهد بود ، و شما شاهد شکاف بیمارستان ها در زیر فشار هستید.

برخی از پیش بینی ها حاکی از 4000 مرگ روزانه در ایالات متحده است ، یا هر 30 ثانیه یک نفر می میرد.

کریسمس مبارک ، واقعاً.

ممکن است بپرسید چرا این مطلب را اینجا می خوانید ، وقتی این اطلاعات را از متخصصان بهداشت واقعی نشنیده اید؟ چون بی مسئولیتم: اوضاع می تواند تغییر کند. در چند هفته آینده ممکن است قفل های گسترده ای داشته باشیم یا افراد بیشتری ماسک بزنند. که باعث گسترش سرعت ویروس می شود. تعداد بستری شدن ها و مرگ و میرها ممکن است در اواخر دسامبر آنقدر نجومی باشد که افراد کمتری در تعطیلات کریسمس به آنجا سفر کنند. که باعث گسترش سرعت ویروس می شود. من گمان می کنم که با توجه به فضای سیاسی ، شاهد نقاب و قفل نخواهیم بود و با توجه به حماقت مردم ، افزایش تعداد مرگ و میرها در اواخر این ماه هیچ کس را از این کار باز نخواهد داشت. اما ممکن است اتفاق بیفتد. اگر چنین شود ، با کمال میل ، اشتباه من ثابت خواهد شد.

چند هفته پیش – قبل از اخبار اخیر واکسن – چند نفر از دوستان من وارد بحث بزرگنمایی شدند. از یک طرف ، اگر بیماری همه گیر برای پنج سال دیگر ادامه داشت ، ممکن است سفر و رستوران رفتن را شروع کنید. مطمئناً احتمال ابتلا به این بیماری را افزایش خواهید داد ، اما COVID-19 تنها یک درصد میزان کشندگی دارد و شما نمی توانید زندگی خود را برای همیشه در انتظار نگه دارید.

افراد دیگر به خاطر خماری پایین بحث کردند.

اما اکنون ، یک واکسن در افق است. جنگ به زودی پایان می یابد.

تصور کنید که به گذشته سفر می کنید. شما در صبح 11 نوامبر 1918 در میدان جنگ هستید. در ساعت 11 یازدهم روز یازدهم ماه آتش بس برقرار خواهد شد.

آیا منطقی است که صبح روز 11 نوامبر در جنگ بمیریم؟

خود و دوست یا مادربزرگ خود را از همین حالا تا آیندهای ژانویه نکشید. آخرین مرگ بی فایده در میدان جنگ نباشید.

مراقب باش. باهوش باش.

و بگذارید جرمی جلوی تلویزیون فریاد بکشد.


علامت هرمان 17 سال را به عنوان شریک در یک شرکت حقوقی بین المللی پیش برد و اکنون معاون مشاور عمومی در یک شرکت بزرگ بین المللی است. او نویسنده است راهنمای Curmudgeon برای تمرین قانون و استراتژی دعوی مسئولیت مواد مخدر و محصولات دستگاهبله (پیوندهای وابسته). می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected].

logo-footer