Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اد توجه داشته باشید: این آخرین قسمت از مجموعه مطالب مربوط به مادر بودن در حرفه وکالت است که با همکاری دوستان ما در این زمینه انجام می شود MothersEsquire. به امیلی مونارک به صفحات ما خوش آمدید. کلیک اینجا اگر می خواهید به MothersEsquire اهدا کنید.

در برخی از مواقع ، بیشتر وکلا در حالی که به عنوان سرپرست برای کودک ، والدین یا همسر خود مشغول خدمت هستند ، بعضاً هر سه به یکباره ، در حال شغل وکالت هستند.

وقتی این را می نویسم ، دختر 9 ساله ام روبروی من نشسته و تمرکز خود را روی لپ تاپ متمرکز کرده است. او در یک کلاس ویدیویی با یک تماس ویدیویی Zoom – در این دوره از COVID-19 – در کلاس مجازی است. امروز صبح ، من قبلاً با دو دوست خود پیامک ارسال کرده ام که در حال مراقبت با والدین پیر خود هستند و در دفتر کنار من ، لاریسا گیلبرت ، وکیل دیگر در شرکت من ، با مرکز مراقبت شخصی مادرش صحبت می کند تا در مورد برنامه های دوش و مسائل مربوط به صورتحساب مذاکره کند.

مراقبت در بالای لیست “چیزهایی است که من در دانشکده حقوق هیچ چیز درباره آنها یاد نگرفتم اما واقعاً لازم بود بدانم” قرار دارد. اما همانطور که روزالین کارتر ، بانوی اول سابق سابق ، گفت: “در جهان فقط چهار نوع وجود دارد: کسانی که سرپرست بوده اند ، کسانی که در حال حاضر سرپرست هستند ، کسانی که مراقب خواهند بود و کسانی که به مراقبان نیاز دارند.”

من حتی وقتی دانشجوی حقوق بودم حتی به مراقبت شدن فکر نمی کردم. من می دانستم که می خواهم مادر شوم اما به جزئیات کمی فکر می کردم. وقتی پسر بزرگم به دنیا آمد ، فکر می کردم که از یک مرخصی کوتاه مدت از مرخصی زایمان تا کودکستان مراقبت کنم.

در ذهن من ، من تحقیق می کردم و یک مراقبت شبانه روزی را انتخاب می کردم و تا زمانی که زمان فرستادن فرزندمان به مدرسه برسد ، می توانستیم در آن قایقرانی کنیم. در طول راه ، دو دختر ما همراه با فشارهای مشق شب و ورزش و فعالیت های بعد از مدرسه وارد شدند. از نظر ذهنی ، من خط پایان خود را به فارغ التحصیلی دبیرستان تغییر دادم – این یک ماراتن بود و نه یک سرعت.

وقتی کوچکترین من پیش دبستانی را شروع کرد ، من یک شرکت حقوقی بزرگتر افتتاح کردم. طی چند سال اول ، من شاهد مردان و زنان حرفه ای با استعداد و توانمندی بودم که در حالی که نه تنها برای فرزندان خود ، بلکه برای همسران و والدین پیرشان نیز مراقبت می کردند ، در حال توسعه شغل خود بودند.

پس از آن بود که فهمیدم برای بسیاری از وکلا ، مراقبت از مادرانه جوان نیست: این مسئولیت ها در کل شغل ما را همراهی می کنند.

این افشاگری برای من کاملاً شوکه کننده بود. من مسیر شغلی Kool-Aid را در دانشکده حقوق و در اوایل تمرین نوشیدم. من اعتقاد داشتم که هرگونه وقفه در زندگی کاری من خودکشی شغلی است. من مقاله به مقاله ای راجع به فداکاری های مادران شاغل خواندم. با این حال ، به نوعی ، مراقبت به جای تبدیل شدن به وقفه یا حواس پرتی ، قلب تمرین من شد. من هر روز از مدرک حقوق خود برای کمک به سایر مراقبان در مسیرهای خود استفاده می کنم. همچنین دیگر نگران نیستم که زمانی که برای افرادی که دوستشان دارم حمل می کنم ، زندگی حرفه ای من را از بین ببرد.

هنگامی که من در کنار خانواده ای نشسته ام و به آنها کمک می کنم تا در مورد عزیز پیر خود تصمیمات دشواری بگیرند ، اعتبارنامه من اهمیتی ندارد. آنچه مهم است تجربه مشترک است. وقتی لاریسا می گوید ، “پدر من ، که اخیراً درگذشت ، یک افسر نیروی دریایی بود” ، یا کاتلین مجرم من به یک مشتری می گوید ، “ما با پدر و مادرم همین کار را کردیم” ، این مهم است.

مشتریان ما برای ما مهم نیست که ما کجا به دانشکده حقوق رفتیم ، برای چه کسی دفتریاری کردیم یا در چه مواردی پیروز شدیم. آنها فقط می خواهند بدانند که ما درک و مراقبت می کنیم.

در حالی که وقتی زندگی نقشهای تعیین شده را معکوس می کند و کودک پدر و مادر می شود همه با هم دست و پنجه نرم می کنند ، من فکر می کنم وکلا بیشتر مبارزه می کنند. ما استانداردهای بالایی داریم. ما جزئیات را عرق می کنیم. ما وسواس داریم اعضای خانواده خود را به انجام آنچه فکر می کنیم درست است انجام دهیم. ما نکات خود را بسیار فراتر از نتایج آشکار آنها استدلال می کنیم. و در برخی مواقع ، بیشتر وکلا در حالی که به عنوان سرپرست برای کودک ، والدین یا همسر خود مشغول خدمت هستند ، بعضاً هر سه به یکباره ، در حال شغل وکالت هستند.

وقتی خود را در این موقعیت می یابید ، برخی از مواردی که من در طول راه آموختم ممکن است مفید باشد ، خصوصاً وقتی وارد فصل تعطیلات می شویم.

اول ، بحث نکنید این که آیا شما با یک کودک نوپای بی ادب ، یک کودک 15 ساله کاملاً آگاه یا والدین خوش فکر روبرو هستید ، در برابر اصرار برای بحث و گفتگو مقاومت می کنید. ارائه چند انتخاب خوب و اجازه دادن به عزیز خود در مورد تصمیم گیری استفاده به مراتب بهتر از مهارت های شما است.

دوم ، کمک بخواهید. خیلی از اوقات ، ما در مورد چگونگی کمک گرفتن از پدر و مادر یا خواهر و برادرمان مشخص نیستیم. شاید برادر شما بتواند برای مادرتان مواد غذایی تهیه کند یا خواهرتان که در خارج از شهر زندگی می کند با شرکت بیمه تماس بگیرد. یک وکیل دادگستری باتجربه می تواند بهترین وکالت شما باشد ، و یک مراقب با حقوق به شما اجازه می دهد دوباره دختر یا پسر شوید. درخواست کمک همچنین ممکن است زمان بسیار آرزو و مورد نیاز برای مراقبت از خود ایجاد کند.

سوم ، نگذارید کمال دشمن خیر باشد. کسانی که عادت داشتیم حلقه بعدی برنج را بگیریم مسئولیت های خود را به عنوان مراقب بسیار جدی می گیرند. با این وجود ، هیچ کس برای عملکرد شما نمره (یا وضعیت فرزند مطلوب) نمی دهد. کاهش انتظارات شما ، به ویژه در این بیماری همه گیر و فصل شلوغ تعطیلات ، باعث کاهش استرس و احساس گناه می شود.

با دانستن اینکه کافی است ، بهترین کاری را که می توانید برای افرادی که دوستشان دارید انجام دهید و ادامه می دهید.


امیلی مونارچ همسر و مادر سه فرزند است که در لوییزویل ، کنتاکی زندگی می کند. او بنیانگذار Elder Law Solutions ، PLLC است ، یک شرکت حقوقی متمرکز بر کمک به خانواده ها در پیمایش مسائل حقوقی ، مالی و مراقبتی که هنگام مراقبت از یکی از عزیزان پیری به وجود می آید. امیلی در هیئت مدیره انجمن موسسات حقوقی برنامه ریزی مراقبت از زندگی ، یک شبکه ملی از اقدامات حقوقی جامع که خدمات حقوقی ، هماهنگی مراقبت و خدمات وکالت را برای کمک به مشتریان مسن و خانواده های آنها ارائه می دهد ، فعالیت می کند. در اینجا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد برنامه ریزی مراقبت از زندگی کسب کنید https://www.lcplfa.org/. می توانید از طریق emily@kyelderlawsolutions.com یا از طریق وب سایت او به امیلی برسید: https://kyelderlawsolutions.com/.

logo-footer