Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

خنده دار نیست … اما در عین حال کمی خنده دار است.

واقعاً وحشتناک است که سه افسر NPYD خود را متقاعد کردند که چیزی در مورد سفارش Shake Shack آنها در تابستان گذشته وجود ندارد ، مدیر را دستگیر کردند و رستوران را به صحنه جرم تبدیل کردند. سپس انجمن های خیرخواهانه آنها با توییت زدن اتهامات جعلی مبنی بر اینکه پلیس به عمد مسموم شده است ، اوضاع را بدتر کرد و موجی از خصومت را به سمت رستوران و مدیر آن ، شاکی ، تحریک کرد.

در همان زمان ، وجود یک پرونده قضایی فدرال در برابر “افسر Strawberry Shake” ، “افسر Vanilla Shake” و “Officer Cherry Shake” بسیار خنده دار است. همچنین “گروهبان NYPD که اظهار داشت سفید کننده را کی اضافه کردید” و “گروهبان NYPD که ESU را فراخواند.”

اما احتمالاً هیچ چیز کمدی در مورد این حوادث وجود ندارد برای مارکوس گیلیام ، مدیر 28 ساله در مرکز Fulton Shake Shack ، که بازداشت و مورد بازجویی قرار گرفت پس از اینکه سه پلیس از طریق برنامه ای دستور ناشناس دادند و نوشیدنی های خود را هنگام ورود به خانه آماده کردند فروشگاه ، آنها را پس از تشخیص طعم “ترش” به بیرون پرتاب کرد ، کوپن های غذایی رایگان را از مدیر پذیرفت ، سپس زنگ خطر را در ایستگاه به صدا درآورد و ده ها پلیس و تکنسین را برای بررسی “صحنه جنایت” به پایین فرستاد.

یک ستوان NYPD به اشتباه یک ایمیل انفجاری ارسال کرد و مدعی شد که افسران در بیمارستان استفراغ می کنند و تحت معالجه قرار دارند ، پس از آن انجمن اوقاف کارآگاه توئیتی را مبنی بر اینکه افسران “به عمد توسط یک یا چند کارگر در Shake Shack در 200 برادوی در منهتن. ” رئیس انجمن خیرخواهان پلیس پیگیری خود را با انتشار یک توئیت اعلام کرد که “یک ماده سمی ، به نظر می رسد سفید کننده است ، در نوشیدنی های آنها قرار داده شده است” و محیط ضد پلیس را در دوره پر سر و صدا پس از قتل جورج فلوید

پاتریک لینچ ، رئیس PBA ، نوشت: “هنگامی که افسران پلیس شهر نیویورک حتی نمی توانند بدون اینکه مورد حمله قرار بگیرند غذا بخورند ، روشن است که محیطی که در آن کار می کنیم تا حد بحرانی خراب شده است.” “ما نمی توانیم حتی یک لحظه نگهبان خود را کنار بگذاریم.”

البته در این نوشیدنی ها چیزی وجود نداشت و گیلیام و کارمندانش حتی در صورت تمایل فرصتی برای هدف قرار دادن پلیس نداشتند. اما پس از آنکه PBA و DEA هدف خود را بر پشت خود جلب کردند ، کارکنان Shake Shack هفته ها با سو abuse استفاده اعضای عمومی روبرو شدند.

بنابراین گیلیام از کلیه احزاب فوق بعلاوه شهر نیویورک به دلیل دستگیری و افترا نادرست شکایت کرده است.

وکیل جیلیام ، الیوت شیلدز ، به “الیوت شیلدز” گفت: “آنها اساساً با او مانند یک قاتل پلیس رفتار کردند.” اخبار روز نیویورک. وی گفت: “آنها بدون هیچ مدرکی به این نتیجه رسیدند. آنها سعی کردند این قسمت را در این روایت نادرست از حمله پلیس قرار دهند ، و این خشم آور بود. “

هرچند همه چیزهایی که “ظالمانه” هستند از نظر قانونی قابل تشخیص نیستند. بنابراین ، باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا پلیس اردک شیطانی شیرین دسرهای خود را دریافت می کنند یا خیر.

گیلیام علیه لینچ [Docket via Court Listener]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer