Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

بنابراین ، اینجا جایی است که ما در مدار پنجم قرار داریم: پلیس به معنای واقعی کلمه می تواند یک شخص را آتش بزند و از آن دور شود.

نظرات محرمانه قاضی دون ویلت با وجود مخالفت با مصونیت واجد شرایط ، دعاوی حقوق مدنی همچنان در مدار پنجم ، جایی که پلیس بخشش قضایی بیشتر از هر مدار قضایی دیگری است.

در اینجا آخرین موارد ناامیدکننده از دادگاه تجدیدنظر وجود دارد ، که نمی تواند خود را در مورد از بین بردن این سپر از افسرهایی که یک فرد خودکشی را پس از اینکه او خود را در بنزین پوشاند ، تحسین می کرد ، تبدیل کرد و یک خودکشی احتمالی را به یک قتل واقعی تبدیل کرد.

به نظر می رسد برخی از پلیس ها تهدیدهای خودكشی را باید به آنها تبدیل كنند پیشگویی های خود برآورده کننده. پلیس های درگیر در اینجا – همه افسران پلیس آرلینگتون ، تگزاس – تماس اضطراری یکی از اعضای خانواده را به همان چیزی تبدیل کردند که اعضای خانواده امیدوار بودند از آن جلوگیری کنند. از نظر [PDF]:

در تاریخ 10 ژوئیه 2017 ، گابریل آنتونی اولیواس با شماره 911 تماس گرفت و گزارش داد که پدرش تهدید به خودکشی و آتش زدن خانه آنها شده است. سرتیپ ری ، گروهبان جفرسون و افسران اسکات ، الیوت و گواداراما از اداره پلیس آرلینگتون به این واکنش نشان دادند.

به خط آبی نازکی نگاه کنید که بین خودکشی و تهدید به آتش زدن یک خانه قرار دارد.

حداقل گواداراما و الیوت و شاید جفرسون نیز متوجه شده اند که الیواس شیئی را در دست دارد که گویا ممکن است فندک باشد. گواداراما ، به دنبالش جفرسون ، مختصر دنباله خود را به سمت مرد غوطه ور بنزین شلیک کرد و باعث شعله ور شدن او شد.. سرهنگ ری و افسر اسکات تقریباً در همین زمان وارد صحنه شدند. وقتی وارد خانه شدند ، اولیواس را گرفتند که در شعله های آتش فرو رفته بود.

آتش از اولیواس به دیواره های اتاق خواب گسترش یافت و سرانجام خانه به زمین سوخت. ماموران در صحنه توانستند اعضای خانواده را که در خانه مانده بودند تخلیه کنند اما اولیواس به شدت سوخته و بعداً بر اثر جراحات درگذشت.

با نتیجه ای از این دست ، جای تعجب است که چرا کسی زحمت پلیس را می کشد. اگر خانواده می خواستند پدرشان مرده باشد و خانه شان سوخته باشد ، آنها می توانستند با انجام هیچ کاری به این مهم دست پیدا کنند. جهنم ، احتمالاً آنها جلوی آن را گرفته اند. به هر حال خانواده بیشتر در معرض خطر بودند و تمایل بیشتری به تنش زدایی داشتند. اما پلیس درگیر ماجرا شد و بقیه موارد QI history است.

این س toال به این نتیجه می رسد که یک افسر “معقول” در این شرایط چه کاری انجام می داده است؟ اما دادگاه تصمیم به نفع افسران کم منطقی می گیرد ، علیرغم اینکه آنها توسط سایر افسران منطقی تر در صحنه نسبت به این کار اخطار داده شده اند.

با ورود ، افسر گواداراما بوی بنزین را تشخیص داد. زنی مأموران را به اتاق خواب گوشه ای در ضلع شرقی خانه راهنمایی کرد. آنها در آنجا گابریل ادواردو اولیواس (“اولیواس”) را پیدا کردند که به دیواری تکیه داده و یک جعبه گاز قرمز در دست داشت. پس از روشن کردن چراغ قوه خود به Olivas ، گفته می شود که افسر الیوت به گروهبان جفرسون و افسر گواداراما فریاد زده است: “اگر او را تحقیر کنیم ، او آتش را روشن می کند

دادگاه می گوید مهم نیست که این مرد در اثر طعنه سوزی تا حد مرگ سوخته است. تنها چیزی که مهم است این است که او باشد یا نه سزاوار طعنه زده شدن دادگاه می گوید مرد مرد مزه خود را به دست آورد. محصول جانبی ناراحت چشیدن او – مرگ او ، خانه خانواده در حال سوختن – را نمی توان در برابر افسرانی که او را به آتش کشیدند.

اولیواس خطر جدی یا فوری مرگ یا صدمه جدی بدنی به خود و همه افراد در خانه را تهدید می کرد. او را با بنزین پوشانده بودند. او تهدید کرده بود که خودش را خواهد کشت و خانه را خواهد سوزاند. به نظر می رسید که او فندکی را در دست دارد. در آن زمان ، حداقل شش نفر دیگر در خانه بودند که همه آنها در معرض خطر بودند.

تحت این خط فکری ، استقرار نیرو منطقی بود. این که حداقل یک افسر دیگر در صحنه احساس کند در غیر این صورت مهم نیست.

این واقعیت که به نظر می رسید اولیواس می تواند یک لحظه خود را به آتش بکشد و در واقع تهدید به این کار بود ، به این معنی بود که افسران هیچ گزینه آشکاری برای جلوگیری از مصیبت ندارند. اگر با مرور واقعیت ها ، هنوز مشخص نیست که چه کاری ممکن است برای دستیابی به نتیجه بهتر در این شرایط متفاوت انجام شود ، مطمئناً ما که بیش از سه سال از لحظه جدا شده ایم ، نمی توانیم نتیجه بگیریم که گواداراما یا جفرسون ، در شرایط فعلی ، نامعقول عمل کرد.

حتی اگر به طور منطقی بتوان پیش بینی کرد که چشیدن یک مرد غوطه ور در بنزین منجر به جراحت جدی یا مرگ شود ، به دلیل تهدیدی که ایجاد می کند ، مسخره کردن وی غیر منطقی نبود. ظاهراً پیگیری این عمل تهدید را به واقعیت تبدیل کرده است و هیچ تأثیری در نتیجه ندارد. تنها چیزی که مهم است این است که آیا طعنه زدن از نظر قانونی مجاز بود یا خیر. طبق مدار پنجم ، هر چیز دیگری فقط نویز است.

نظر کامل را اینجا ببینید.

مدار پنجم می گوید کوچک کردن شخصی که در بنزین خیس شده و آنها را به آتش می کشد استفاده غیر منطقی از زور نیست

بیشتر داستانهای مرتبط با قانون از Techdirt:

انرژی هیولا به دلیل آرم “M” و استفاده از رنگ سبز پس از خرید Autobody می رود
سیاستمداران تنسی از دانشکده های ایالتی می خواهند که هنگام ورزش سرود ملی ، از ورزش کردن با دانشجویان جلوگیری کنند
دیوان عالی کشور دیگر تصمیم مصونیت مجازات وحشتناک توسط مدار پنجم را پس گرفت

logo-footer