Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

همانطور که افراد زیادی در حرفه وکالت از تجربه دست اول می دانند ، بسیاری از کنفرانس های دادگاه ، اخراج ها و واسطه ها به دلیل همه گیری COVID-19 از راه دور انجام شده است. من در طول زندگی حرفه ای خود عملاً در کنفرانس ها و سپرده گذاری های دادگاه شرکت کرده ام ، زیرا مشتری ها گاهی اوقات تمایل به پرداخت زمان سفر برای چنین دادرسی ندارند و دادگاه ها اغلب به وکلا اجازه می دهند از طریق راه دور قبل از بیماری همه گیر حاضر شوند. با این حال ، من هرگز قبل از همه گیری در یک میانجیگری مجازی شرکت نکردم و نسبت به موثر بودن آنها بسیار بدبین بودم. با این وجود ، تجربیات اخیر به من نشان داده است که واسطه های مجازی در شرایط مناسب می توانند مثمر ثمر باشند.

میانجیگری حضوری یک تجربه منحصر به فرد است و قطعاً علمی وجود دارد که همه طرفین را درگیر یک پرونده می کند تا درباره یک موضوع بحث کنند. هر کسی که با یک میانجیگری خوب درگیر شده باشد ، می داند که یک واسطه م proceedingsثر فقط در یک اتاق با همه طرفهای مربوطه رسیدگی نمی کند. در حقیقت ، میانجیگری ها اغلب شامل چندین اتاق مختلف است ، بنابراین می توان طرفین را از هم جدا کرد و واسطه می تواند موضوعات را با طرف های خاصی در یک زمان بحث کند.

من شرط می بندم که بسیاری از مردم نیز موافقت خواهند کرد که میانجیگری حضوری موفقیت آمیز معمولاً شامل تنقلات و غذاهای دیگر است (گاهی اوقات ، غذای خیلی خوب!). در واقع ، من عاشق شرکت در میانجیگری های حضوری در دفتر خدمات میانجیگری برای غذای شگفت انگیز سیر شده ای هستیم که آنها معمولاً تهیه می کنند. دفاتر خدمات میانجیگری معمولاً مانند دفاتر استارت آپ های سیلیکون ولی به نظر می رسند (من هرگز در چنین دفاتر نرفته ام ، اما هر قسمت از نمایش را دیده ام سیلیکون ولی) ، و ممکن است دستگاههای اسپرسو بسیار شیرین و شیرآب بر روی شیر آب گرم داشته باشند تا مردم را در طول مراحل کار تأمین کنند. البته ، خوردن و آشامیدن با دشمنان و مشاوران مشترک می تواند کمک زیادی به آرامش و آرامش افراد کند و منجر به حل و فصل پرونده ها شود.

قبل از شروع چند واسطه اول از راه دور ، من در مورد چگونگی موثر بودن میانجی گری های مجازی در حل و فصل پرونده ها بسیار بدبین بودم. من همچنین فوق العاده ناراحت بودم که در هنگام واسطه های مجازی مانند آنچه که در هنگام مداخلات حضوری عادت داشتم به من غذا و نوشیدنی شگفت انگیزی ندهند. با این حال ، به چند دلیل ، میانجیگری های مجازی که تاکنون در آنها شرکت کرده ام ، مثمر ثمر بوده است.

از طرف دیگر ، واسطه ها هنوز توانایی انتقال طرفین را در میانجیگری مجازی به “اتاقهای” مجازی دارند ، درست مثل احزاب كه در طی یك مداخله حضوری به اتاقهای مختلف فیزیكی جدا می شوند. با این حال ، روند انتقال افراد به چنین فضاهایی بسیار کارآمدتر است ، زیرا واسطه فقط یک دکمه را کلیک می کند. این یک روش موثر واسطه ها را حفظ می کند ، که انتظار نداشتم وقتی اولین واسطه خود را با Zoom شروع کردم.

علاوه بر این ، انتظار در “اتاق” مجازی با طرف های دیگر و حضور در خانه یا محل کار خود در طی یک میانجیگری مجازی ، می تواند به وکلا کمک کند تا به طور موثرتری از وقت خود استفاده کنند. میانجیگری ها غالباً یک بازی “عجله کن و منتظر باش” زیرا طرفین غالباً فقط بخشی از وقت خود را با واسطه می گذرانند زیرا واسطه با طرف های مختلف مرتبط با میانجیگری گفتگو می کند. در حین مداخلات حضوری ، وکلا باید منتظر بمانند تا واسطه به آنها برسد و بقیه اوقات نیز اساساً استفاده نمی شود. با این وجود ، حضور در دفتر و یا در خانه در طول دادرسی ممکن است وکلا را قادر به جبران کارهای اداری ، بررسی راحت تر مطالب مربوط به پرونده مورد واسطه و تکمیل سایر وظایف کند. انجام واسطه ها به وكل اجازه می دهد تا با مشاركت در یك میانجیگری بسیار انعطاف پذیرتر باشد.

علاوه بر این ، ممکن است میانجیگری های مجازی به احزاب اجازه دهد از زمان خود بهتر از زمانی که در میانجیگری های حضوری حضور داشتند استفاده کنند. در طی میانجیگری حضوری ، احزاب باید اتاق را عوض کنند ، واسطه باید از اتاق به اتاق دیگر منتقل شود و غالباً مقدار قابل توجهی اتلاف وقت وجود دارد. با این حال ، طی یک میانجیگری مجازی ، کسی نیازی به تغییر اتاق ندارد و واسطه می تواند فوراً از یک “اتاق” مجازی به اتاق دیگر منتقل شود. همانطور که بسیاری از افراد در حرفه وکالت قبلاً می دانند ، واسطه گری می تواند هزینه بر باشد ، بنابراین هر زمان صرفه جویی شده برای مشتریان و وکلا نیز مفید است.

همچنین ، افراد همچنان می توانند در واسطه های مجازی با یکدیگر پیوند برقرار کنند ، همانطور که می توانند در میانجیگری های حضوری برقرار شوند. وکلای درگیر در میانجی گری های مجازی هنوز هم می توانند از طریق زوم یا سایر برنامه های مشابه ، دقیقاً به صورت حضوری در مورد پرونده ها در ستون های فرعی و جلوی کل گروه صحبت کنند. همچنین ، گاهی اوقات دلچسب است که وکلایی از خانه ها و دفاتر خود وارد سیستم می شوند ، این اجازه می دهد تا همه طرفی از این وکلا را ببینند که همیشه در آن حضور ندارند. در طی دادرسی های مجازی ، حیوانات خانگی را دیده ام ، افراد قابل ملاحظه ای را ملاقات کرده ام و کودکان را در پس زمینه شنیده ام ، و همه اینها به وکلا یادآوری می کند که سایر وکلا نیز افرادی واقعی هستند ، درست مثل آنها که سعی می کنند وظایف شخصی و شخصی خود را در طی همه گیری انجام دهند.

همه گفته شده است ، ممکن است واسطه های مجازی پس از فروپاشی همه گیر منطقی نباشد ، زیرا مزیت های زیادی برای جلب همه طرفین پرونده در یک اتاق وجود دارد. با این حال ، واسطه های مجازی هنوز دارای ارزش هستند و در طی همه گیری همه گیر مفید هستند. تنها نکته منفی این است که وکلا نمی توانند در غذاها و نوشیدنی های شگفت انگیزی که معمولاً در دفاتر خدمات مراقبت پزشکی هنگام واسطه های مجازی ارائه می شوند ، شرکت کنند. شاید واسطه ها بتوانند بسته های مراقبتی را برای شرکت کنندگان در میانجی گری از طریق پست ارسال کنند تا آنها بتوانند این قسمت مهم از فرآیند مراقبت را تجربه کنند! در هر صورت ، میانجی گری های مجازی به احزاب اجازه می دهد تا موضوعی را به روشی کارآمد و م discussثر مورد بحث و گفتگو قرار دهند و احزاب باید نسبت به برگزاری واسطه های مجازی باز باشند.


جوردن روتمن شریک زندگی است موسسه حقوقی روتمن، یک شرکت حقوقی کامل خدمات نیویورک و نیوجرسی. او همچنین بنیانگذار خاطرات بدهی دانشجویی، وب سایتی در مورد نحوه پرداخت وام های دانشجویی خود. می توانید از طریق ایمیل به اردن برسید [email protected].

logo-footer